Dorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoVastint Poland Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTriGranit Corporation logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSawig Invest Group logoHexagon logoWOMAK HOLDING logoALLCON INVESTMENT logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoCity Space logoEcophon Saint-Gobain logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Nowa siedziba Providentu i KPMG już gotowa

Gdański Business Center w Warszawie
Gdański Business Center w Warszawie
Oddano do użytku budynek A należący do kompleksu biurowego Gdański Business Center, zlokalizowanego w Warszawie.

HB Reavis sfinalizował pierwszą fazę projektu Gdański Business Center. Do użytku właśnie został oddany budynek A, do którego w lipcu br. wprowadzi się firma Provident, będąca jego pierwszym najemcą.

 

Z ogromną przyjemnością oddajemy w ręce najemców budynek A w Gdański Business Center, który jest naszą drugą w Warszawie zakończoną inwestycją. Sprawna realizacja, w niespełna dwa lata, tak dużego i tak wysokiej jakości projektu stanowi potwierdzenie naszej silnej pozycji na rynku – powiedział Rene Popik, Head of Development w HB Reavis Poland.

 

Gdański Business Center znajduje się u zbiegu ul. Andersa i Inflanckiej. Kompleks składa się z dwóch budynków – A i B – które dysponują odpowiednio 30 000 i 15 600 mkw. powierzchni. Projekt architektoniczny obiektu powstał w pracowni E&L Architects i opiera się na kontraście między szklanym biurowcem A, będącym dominantą, a klasycznym, obłożonym piaskowcem budynkiem B. Lobby w obu budynkach zaprojektowało brytyjskie biuro architektoniczne BENOY. Znajdują się w nich unikalne żyrandole, stworzone na zamówienie przez firmy Lasvit i Sipek Team, znane z projektów dla Karla Lagerfelda czy Harrodsa. Biurowce są certyfikowane w schemacie BREEAM na poziomie Very Good.

 

Między budynkami kompleksu powstała publiczna strefa relaksu, pełna zieleni i małej architektury. Co więcej, między szklanym biurowcem a wejściem do stacji Dworzec Gdański realizowane są obecnie schody, dzięki którym już w lipcu zostanie skrócony czas dojścia do metra.

 

Budynek B został oddany do użytku w marcu br. Funkcjonują w nim już pierwsi najemcy: SNC Lavalin, firma świadczącą usługi w sektorze energetyczno-przemysłowym oraz Colopast, dostawca produktów medycznych. W drugiej połowie przyszłego roku do biurowca A wprowadzi się firma doradcza KPMG, która zajmie 10 000 mkw. powierzchni. Właściciel obiektu prowadzi zaawansowane rozmowy dotyczące pozostałej wolnej powierzchni.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra