Business House logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoCity Space logoOnyx Business Point logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoGłówka Pracuje logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Office logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Regus otwiera swoje pierwsze centrum w Trójmieście

Pierwszy etap kompleksu Alchemia - widok na wieże Aurum i Platinum
Alchemia w Gdańsku
Międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy – firma Regus – otwiera centrum biznesowe w kompleksie Alchemia.

Pierwsze centrum biznesowe Regus w Trójmieście jest jednocześnie trzynastym należącym do tej sieci w Polsce. Dotychczasowe placówki rozlokowane są w pięciu miastach na terenie kraju.

 

Gdańsk charakteryzuje się elastycznością gospodarczą. Firmy szukają pracowników, poziom bezrobocia jest niższy w porównaniu z ubiegłym rokiem, a nawet z ostatnimi miesiącami, a poza tym ośrodek ten dysponuje różnorodną ofertą w zakresie przestrzeni do pracy — wyjaśnia Dominic Harrison, dyrektor generalny firmy Regus na Europę Północną. Nasi klienci doceniają potencjał biznesowy regionu, a my wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom i otwieramy centrum biznesowe w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Trójmiasta – podkreśla.

 

Na powierzchnie biurowe firmy Regus składają się m.in. profesjonalne salony Business Lounge, sale konferencyjne, sale do wideokonferencji i pojedyncze stanowiska pracy. Istnieje możliwość zdalnego korzystania z biur, co pasuje do współczesnego trendu pracy mobilnej.

 

Nowe centrum firmy znajduje się w kompleksie Alchemia w Gdańsku, na piątym piętrze wieży Aurum, przy Al. Grunwaldzkiej 411.

Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
mantra