Nowy Styl Group logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoRIS Kotes logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Regus otwiera swoje pierwsze centrum w Trójmieście

Pierwszy etap kompleksu Alchemia - widok na wieże Aurum i Platinum
Alchemia w Gdańsku
Międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy – firma Regus – otwiera centrum biznesowe w kompleksie Alchemia.

Pierwsze centrum biznesowe Regus w Trójmieście jest jednocześnie trzynastym należącym do tej sieci w Polsce. Dotychczasowe placówki rozlokowane są w pięciu miastach na terenie kraju.

 

Gdańsk charakteryzuje się elastycznością gospodarczą. Firmy szukają pracowników, poziom bezrobocia jest niższy w porównaniu z ubiegłym rokiem, a nawet z ostatnimi miesiącami, a poza tym ośrodek ten dysponuje różnorodną ofertą w zakresie przestrzeni do pracy — wyjaśnia Dominic Harrison, dyrektor generalny firmy Regus na Europę Północną. Nasi klienci doceniają potencjał biznesowy regionu, a my wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom i otwieramy centrum biznesowe w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Trójmiasta – podkreśla.

 

Na powierzchnie biurowe firmy Regus składają się m.in. profesjonalne salony Business Lounge, sale konferencyjne, sale do wideokonferencji i pojedyncze stanowiska pracy. Istnieje możliwość zdalnego korzystania z biur, co pasuje do współczesnego trendu pracy mobilnej.

 

Nowe centrum firmy znajduje się w kompleksie Alchemia w Gdańsku, na piątym piętrze wieży Aurum, przy Al. Grunwaldzkiej 411.


0.0
Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra