Tętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoCHB14 logoHAVRE Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Regus otwiera swoje pierwsze centrum w Trójmieście

Pierwszy etap kompleksu Alchemia - widok na wieże Aurum i Platinum
Alchemia w Gdańsku
Międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy – firma Regus – otwiera centrum biznesowe w kompleksie Alchemia.

Pierwsze centrum biznesowe Regus w Trójmieście jest jednocześnie trzynastym należącym do tej sieci w Polsce. Dotychczasowe placówki rozlokowane są w pięciu miastach na terenie kraju.

 

Gdańsk charakteryzuje się elastycznością gospodarczą. Firmy szukają pracowników, poziom bezrobocia jest niższy w porównaniu z ubiegłym rokiem, a nawet z ostatnimi miesiącami, a poza tym ośrodek ten dysponuje różnorodną ofertą w zakresie przestrzeni do pracy — wyjaśnia Dominic Harrison, dyrektor generalny firmy Regus na Europę Północną. Nasi klienci doceniają potencjał biznesowy regionu, a my wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom i otwieramy centrum biznesowe w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Trójmiasta – podkreśla.

 

Na powierzchnie biurowe firmy Regus składają się m.in. profesjonalne salony Business Lounge, sale konferencyjne, sale do wideokonferencji i pojedyncze stanowiska pracy. Istnieje możliwość zdalnego korzystania z biur, co pasuje do współczesnego trendu pracy mobilnej.

 

Nowe centrum firmy znajduje się w kompleksie Alchemia w Gdańsku, na piątym piętrze wieży Aurum, przy Al. Grunwaldzkiej 411.

Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra