Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOlivia Business Centre logoTorus logoGTV Lighting logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Regus otwiera swoje pierwsze centrum w Trójmieście

Pierwszy etap kompleksu Alchemia - widok na wieże Aurum i Platinum
Alchemia w Gdańsku
Międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy – firma Regus – otwiera centrum biznesowe w kompleksie Alchemia.

Pierwsze centrum biznesowe Regus w Trójmieście jest jednocześnie trzynastym należącym do tej sieci w Polsce. Dotychczasowe placówki rozlokowane są w pięciu miastach na terenie kraju.

 

Gdańsk charakteryzuje się elastycznością gospodarczą. Firmy szukają pracowników, poziom bezrobocia jest niższy w porównaniu z ubiegłym rokiem, a nawet z ostatnimi miesiącami, a poza tym ośrodek ten dysponuje różnorodną ofertą w zakresie przestrzeni do pracy — wyjaśnia Dominic Harrison, dyrektor generalny firmy Regus na Europę Północną. Nasi klienci doceniają potencjał biznesowy regionu, a my wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom i otwieramy centrum biznesowe w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Trójmiasta – podkreśla.

 

Na powierzchnie biurowe firmy Regus składają się m.in. profesjonalne salony Business Lounge, sale konferencyjne, sale do wideokonferencji i pojedyncze stanowiska pracy. Istnieje możliwość zdalnego korzystania z biur, co pasuje do współczesnego trendu pracy mobilnej.

 

Nowe centrum firmy znajduje się w kompleksie Alchemia w Gdańsku, na piątym piętrze wieży Aurum, przy Al. Grunwaldzkiej 411.


0.0
Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra