HAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCity Space logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wkrótce ruszy budowa nowego biurowca w Krakowie

Biurowiec Benaco, który ma powstać w Krakowie
Budynek zaoferuje 3225 mkw. powierzchni najmu
Z początkiem sierpnia br. ma się rozpocząć budowa długo zapowiadanej inwestycji przy ul. Pilotów w Krakowie – biurowca Benaco.

Biurowiec powstanie przy ul. Pilotów 2E, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Biurowego Etiuda, a także w niedalekiej odległości od inwestycji należącej do UBM – Alma Tower. Jak poinformował inwestor budynku Benaco, firma DK-Development, rozpoczęcie budowy planowane jest na początek sierpnia 2014 r. Biurowiec ma być gotowy w grudniu 2015 r.

 

Benaco będzie dysponować powierzchniami biurowymi klasy A, rozlokowanymi na pięciu kondygnacjach naziemnych. Całkowita powierzchnia najmu netto w obiekcie wyniesie 3225 mkw. Zgodnie z projektem, budynek zostanie wyposażony w recepcję i całodobową ochronę, windy, klimatyzację, a także podniesione podłogi na piętrach. Nie zabraknie również podwieszanych sufitów i częściowo otwieranych okien. Użytkownicy korzystać będą mogli z 60 miejsc parkingowych na dwóch poziomach podziemnych, a także z 7 miejsc dostępnych na parkingu zewnętrznym. Za projekt Benaco odpowiada biuro architektoniczne Iliard, natomiast agentami odpowiedzialnymi za komercjalizację budynku są Leach & Lang Property Consultants oraz Emmerson.

 

Firma DK-Development jest krakowskim deweloperem, działającym w sektorze nieruchomości od 1994 r. Obecnie spółka skupia się głównie na działalności związanej z luksusowymi mieszkaniami i apartamentami, czego przykładem może być Kamienica Nova, zlokalizowana w centrum stolicy Małopolski. Deweloper będzie jednym z najemców biurowca Benaco.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra