Assa Abloy

EKO Bydgoszcz wzbogaci się o nowe biura

Arkada Business Park
Kompleks zlokalizowany będzie nieopodal Ronda Fordońskiego
W największym mieście województwa kujawsko-pomorskiego powstanie Arkada Business Park – kompleks biurowy klasy A.

Obiekt będzie posiadał 10 kondygnacji nadziemnych i dwie podziemne. Łącznie zaoferuje najemcom 8851,74 mkw. powierzchni biurowej, 968,19 mkw. powierzchni usługowej zlokalizowanej na parterze budynku, a także 139 miejsc postojowych w parkingu podziemnym oraz nadziemnym. W budynku znajdą się cztery windy i dwie klatki schodowe.

 

Budynek realizowany jest zgodnie ze standardami BREEAM.

 

Zaprojektowana elewacja charakteryzuje się układem okien i poziomych pasów międzyokiennych, pokrytych okładziną z płyt kompozytowych. Projekt zakłada możliwość zastosowania ścian działowych gips-kartonowych oraz murowanych, a także ścianek meblowych, których układ będzie konsultowany z każdym najemcą. Także podłogi, podniesione na wysokość 15 cm, zaprojektowane na konstrukcji wsporczej ze wspornikami wolnostojącymi, umożliwiają dopasowanie wyposażenia instalacyjnego przestrzeni do wymagań najemców. W obiekcie zostaną zamontowane podwieszane sufity z oświetleniem zintegrowanym i nowoczesny system telekomunikacyjny. Ponadto, budynek będzie wyposażony w klimakonwektory z kontrolą temperatury, a także System Sygnalizacji Pożaru zintegrowany z systemem wentylacji, kontroli dostępu, klapami pożarowymi i windami.

 

Inwestycję, zlokalizowaną przy ul. Fordońskiej 2, realizuje bydgoski deweloper, grupa Arkada Invest.


0.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 3
Max111 :
Popieram komentarz tomasz.dan. :. Uważam, iż Bydgoszcz- 8 największe miasto pod względem ludności ma wielki potencjał, aby ulokowaly się firmy z sektora BPO/SCC. Ale aby takie firmy się ulokowaly, potrzebna jest nowoczesna powierzchnia biurowa, której niestety w Bydgoszczy brakuje.
23 grudnia 2014 17:46
Anonymous :
Dokladnie, popieram komentarz Tomasz.dan. :. W Bydgoszczy- 8 największym mieście pod względem ludności brakuje nowoczesnej powierzchni biurowej. Aby firmy z sektora BPO/SCC chciały inwestować w Bydgoszczy. Takie biura jak te są jak najbardziej potrzebne. Bydgoszcz ma wielki potencjał w tej branży, ale najpierw biura, potem najemcy.
23 grudnia 2014 17:35
tomasz.dan. :
Bardzo ciekawa inwestycja, która może być ogromnym krokiem naprzód jeśli chodzi o niezwykle ubogą przestrzeń biurową w Bydgoszczy. Na wizualizacjach prezentuje się znakomicie, więc oby ten projekt jak najszybciej został wcielony w życie.
13 sierpnia 2014 10:38