Business House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoTétris Poland logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Decydująca faza rozbudowy Adgar Park West

Trwa rozbudowa kompleksu Adgar Park West w Warszawie
Elewacja z przeszklonym atrium
Firma Adgar jest już na finiszu prac związanych z modernizacją i przebudową warszawskiego kompleksu Adgar Park West.

Równolegle ruszyły prace związane z dobudową szklanego atrium, które będzie pełniło funkcję reprezentatywnego holu wejściowego, przebudową elewacji oraz wnętrz. Według harmonogramu, firma Agdar zakończy najważniejsze prace związane z przebudową już jesienią 2014 r. Modernizacja kompleksu Adgar Park West, znajdującego się przy Al. Jerozolimskich 181 w Warszawie, opracowana została przez biuro projektowe HRA Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast generalnym wykonawcą jest firma Awbud.

 

Przeszklone atrium o wysokości 5 kondygnacji, długości 77,8 m i maksymalnej szerokości 9,1 m ma zostać dobudowane do frontowej fasady i będzie widoczne od strony Al. Jerozolimskich. Jego powierzchnia wyniesie 550 mkw., a konstrukcja oparta zostanie na dźwigarach z drewna klejonego oraz stali. Wejścia znajdować się będą przy zewnętrznych krawędziach. Dodatkowa przestrzeń zostanie zagospodarowana dzięki ulokowaniu tu punktów usługowych: sklepów, kawiarni i restauracji. Zgodnie z planem, odnowione zostaną również elewacje trzech budynków kompleksu, a tereny zielone wokół obiektu będą na nowo zaaranżowane.

 

Prace modernizacyjne zakładają także przebudowę wnętrz, co pozwoli na utworzenie strefy AdgarFit o powierzchni 6000 mkw. Będzie to pierwszy taki obiekt w Polsce, oferujący m.in. całoroczną ścieżkę do biegania o długości 900 mkw., sklepy sportowe, wyjątkowe rozwiązania takie jak mini baseny (tzw. Endless Pools), stacje rowerowe oraz klub fitness. Ulokowane zostanie tu również centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji. Otwarcie AdgarFit planowane jest na jesień 2014 r., a przebudowa całości kompleksu zakończona zostanie wraz z końcem 2014 r.

 

Mam dużą osobistą satysfakcję z tego, że nasze ambitne plany zmian w Adgar Park West nabierają realnych kształtów. Rower to moja pasja, jeżdżę na nim codziennie i bardzo się cieszę, że tej zimy będę mógł trenować w wyjątkowej strefie sportu AdgarFit niezależnie od pogody. Pozyskaliśmy już partnerów, którzy podzielają nasz zapał do tego projektu, takich jak Sport Guru i Gravitan Health and Sport Clubs, obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami – skomentował Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

Adgar Park West oferuje łącznie ponad 43 000 mkw. powierzchni całkowitej najmu i ok. 800 miejsc postojowych. Kompleks składa się z trzech połączonych ze sobą budynków.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra