INTER-BUD logoArchicom logoEcho Investment logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec przy Moście Poniatowskiego już w budowie

The Tides - wizualizacja
The Tides - wizualizacja
Rozpoczęły się prace nad budową The Tides – kompleksu biurowo-hotelowego zlokalizowanego na warszawskim Powiślu.

Projekt zakłada powstanie inwestycji oferującej 11 458 mkw. powierzchni biurowej oraz 1740 mkw. powierzchni przeznaczonej na aparthotel. Na terenie obiektu znajdą się także 172 miejsca postojowe, z czego 95 zlokalizowanych będzie w parkingu podziemnym. Minimalny moduł dostępny do wynajęcia liczy ok. 1000 mkw., co założenia umożliwić ma zaaranżowanie powierzchni w sposób najdogodniejszy dla każdego z najemców, przy jednoczesnym zapewnieniu każdemu z nich widoku na Wisłę.

 

The Tides to najwyższej jakości powierzchnie przeznaczone dla wymagających najemców, którzy docenią wyjątkową lokalizację inwestycji w stolicy, bezpośrednią bliskość Wisły, a przez to jedyny, niepowtarzalny charakter projektu. W dającej się przewidzieć przyszłości podobny projekt biurowy w takiej lokalizacji w Warszawie nie powstanie – uważa Anna Staniszewska, Dyrektor Działu Analiz Rynkowych i Doradztwa na rynek Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.

 

Na terenie kompleksu, w jednym z budynków swoją siedzibę będzie miało Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, dzięki czemu użytkownicy The Tides będą mogli korzystać z zaplecza sportowego należącego do WTW, w tym m.in. z siłowni, basenu wioślarskiego i spa, a także zaczerpnąć porad od trenerów na co dzień współpracujących z wioślarzami i kajakarzami WTW.

 

Korespondująca z otoczeniem architektura obiektu zaprojektowana została przez nieżyjącego już prof. Stefana Kuryłowicza oraz Jacka Świderskiego z pracowni APAKA Kuryłowicz. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma doradcza działająca na ryku nieruchomości BNP Paribas Real Estate. Ukończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2015 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra