Karimpol Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoHexagon logoEcho Investment logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoNowy Styl Group logoBusiness House logoEcophon Saint-Gobain logoSawig Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCHB14 logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoTorus logoBREMA Sp. z.o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec przy Moście Poniatowskiego już w budowie

The Tides - wizualizacja
The Tides - wizualizacja
Rozpoczęły się prace nad budową The Tides – kompleksu biurowo-hotelowego zlokalizowanego na warszawskim Powiślu.

Projekt zakłada powstanie inwestycji oferującej 11 458 mkw. powierzchni biurowej oraz 1740 mkw. powierzchni przeznaczonej na aparthotel. Na terenie obiektu znajdą się także 172 miejsca postojowe, z czego 95 zlokalizowanych będzie w parkingu podziemnym. Minimalny moduł dostępny do wynajęcia liczy ok. 1000 mkw., co założenia umożliwić ma zaaranżowanie powierzchni w sposób najdogodniejszy dla każdego z najemców, przy jednoczesnym zapewnieniu każdemu z nich widoku na Wisłę.

 

The Tides to najwyższej jakości powierzchnie przeznaczone dla wymagających najemców, którzy docenią wyjątkową lokalizację inwestycji w stolicy, bezpośrednią bliskość Wisły, a przez to jedyny, niepowtarzalny charakter projektu. W dającej się przewidzieć przyszłości podobny projekt biurowy w takiej lokalizacji w Warszawie nie powstanie – uważa Anna Staniszewska, Dyrektor Działu Analiz Rynkowych i Doradztwa na rynek Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.

 

Na terenie kompleksu, w jednym z budynków swoją siedzibę będzie miało Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, dzięki czemu użytkownicy The Tides będą mogli korzystać z zaplecza sportowego należącego do WTW, w tym m.in. z siłowni, basenu wioślarskiego i spa, a także zaczerpnąć porad od trenerów na co dzień współpracujących z wioślarzami i kajakarzami WTW.

 

Korespondująca z otoczeniem architektura obiektu zaprojektowana została przez nieżyjącego już prof. Stefana Kuryłowicza oraz Jacka Świderskiego z pracowni APAKA Kuryłowicz. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma doradcza działająca na ryku nieruchomości BNP Paribas Real Estate. Ukończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2015 roku.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra