City Space logoVantage Development S.A. logoGhelamco Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoEcho Investment logoINTER-BUD logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoSpectra Development logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Uroczyste otwarcie Gdański Business Center I

Otwarcie kompleksu Gdański Business Center I
Obiekt zrealizowała firma HB Reavis
17 września odbyło się uroczyste otwarcie I fazy kompleksu zrealizowanego przez firmę HB Reavis.

W dniu wydarzenia obiekt odwiedziło kilkuset gości, wśród nich znaleźli się m.in. Prezydent Słowacji – Andriej Kiska, wiceprezydent m. st. Warszawy – Michał Olszewski, Dyrektor Generalny Grupy HB Reavis – Pavel Trenka, przedstawiciele dewelopera, najemcy obiektu oraz partnerzy biznesowi HB Reavis. Najważniejszą część uroczystości odbywającą się na trzynastym piętrze budynku, poprowadził dziennikarz Maciej Orłoś.

 

Gdański Business Center I to nowoczesny kompleks biznesowy zlokalizowany u zbiegu ulic Andersa i Inflanckiej, składający się z dwóch budynków biurowych oferujących łącznie 46 000 mkw. powierzchni użytkowej. Wśród najemców obiektu znajdują się takie firmy jak: SNC Lavalin, Provident, Coloplast oraz KPMG, która w drugiej połowie 2015 r. wprowadzi się do biura o wielkości 10 000 mkw., znajdującego się w budynku A.

 

Realizacja drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center trwa od lipca br. i zakłada powstanie dwóch kolejnych budynków oferujących łącznie ponad 50 000 mkw. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 r. Całkowita powierzchnia najmu inwestycji (łącznie I i II faza) wyniesie ponad 98 000 mkw.

 

HB Reavis to międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie, działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej - w Polsce, Czechach, na Słowacja i na Węgrzech, a także w Wielkiej Brytanii i Turcji. Firma oddała do użytku 750 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowo-rozrywkowej i logistycznej. W realizacji znajduje się kolejne 875 000 mkw. Grupa dysponuje kapitałem na poziomie 860 milionów euro i zarządza aktywami o wartości przekraczającej 1,5 miliarda euro.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra