Aluprof S.A. logoGTV Lighting logoOlivia Business Centre logoLC Corp S.A. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoCHB14 logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoArchicom logoOnyx Business Point logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSchüco International Polska logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoDorbud S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Uroczyste otwarcie Gdański Business Center I

Otwarcie kompleksu Gdański Business Center I
Obiekt zrealizowała firma HB Reavis
17 września odbyło się uroczyste otwarcie I fazy kompleksu zrealizowanego przez firmę HB Reavis.

W dniu wydarzenia obiekt odwiedziło kilkuset gości, wśród nich znaleźli się m.in. Prezydent Słowacji – Andriej Kiska, wiceprezydent m. st. Warszawy – Michał Olszewski, Dyrektor Generalny Grupy HB Reavis – Pavel Trenka, przedstawiciele dewelopera, najemcy obiektu oraz partnerzy biznesowi HB Reavis. Najważniejszą część uroczystości odbywającą się na trzynastym piętrze budynku, poprowadził dziennikarz Maciej Orłoś.

 

Gdański Business Center I to nowoczesny kompleks biznesowy zlokalizowany u zbiegu ulic Andersa i Inflanckiej, składający się z dwóch budynków biurowych oferujących łącznie 46 000 mkw. powierzchni użytkowej. Wśród najemców obiektu znajdują się takie firmy jak: SNC Lavalin, Provident, Coloplast oraz KPMG, która w drugiej połowie 2015 r. wprowadzi się do biura o wielkości 10 000 mkw., znajdującego się w budynku A.

 

Realizacja drugiego etapu kompleksu Gdański Business Center trwa od lipca br. i zakłada powstanie dwóch kolejnych budynków oferujących łącznie ponad 50 000 mkw. Obiekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 r. Całkowita powierzchnia najmu inwestycji (łącznie I i II faza) wyniesie ponad 98 000 mkw.

 

HB Reavis to międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie, działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej - w Polsce, Czechach, na Słowacja i na Węgrzech, a także w Wielkiej Brytanii i Turcji. Firma oddała do użytku 750 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowo-rozrywkowej i logistycznej. W realizacji znajduje się kolejne 875 000 mkw. Grupa dysponuje kapitałem na poziomie 860 milionów euro i zarządza aktywami o wartości przekraczającej 1,5 miliarda euro.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra