MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoCity Space logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Alarmy bombowe w warszawskich biurowcach

Giełda Papierów Wartościowych
Budynek przy ul. Postępu 13, fot. enco-energetyka.com.pl
Dziś doszło w Warszawie do ewakuacji dwóch biurowców – budynku Giełdy Papierów Wartościowych i przy ul. Postępu 13. Powodem - anonimowe alarmy o podłożonych bombach.

Zaistniała sytuacja nie wpływa na przebieg sesji giełdowej, która odbywa się w sposób niezakłócony. W związku z ewakuacją budynku, w którym znajdują się m.in. biura Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, informujemy, że zostały wdrożone stosowne procedury. Zaistniała sytuacja nie ma wpływu na przebieg sesji giełdowej, która odbywa się w sposób niezakłócony - poinformował w komunikacie rzecznik GPW.

 

Jak donosi gazeta.pl, ok. godz. 8 pojawiła się też informacja o podłożeniu bomby w biurowcu przy ul. Postępu 13, należącym do firmy ENCO. Budynek jest zamknięty, a wszyscy pracownicy zostali ewakuowani.

 

TVN 24 informuje, że alarmy bombowe ogłoszono dziś w kilkudziesięciu instytucjach w całej Polsce m.in. w Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Zawierciu, Lublinie, a informacje o zagrożeniu przesyłano telefonicznie bądź mailowo: Mieliśmy alarmy dotyczące zagrożenia bezpieczeństwa w niektórych instytucjach w Warszawie. W budynku Giełdy Papierów Wartościowych, Pierwszego Urzędu Celnego przy al. Krakowskiej i Izbie Celnej przy ul. Postępu prowadzone są działania pirotechniczne i ewakuacja. Poza tym [ewakuacja jest też prowadzona] w Wołominie i w Nowym Dworze Mazowieckim w budynkach starostw powiatowych i urzędów skarbowych - mówi Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra