COTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoRIS Kotes logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Colliers zarządcą Adgar Wave. Planowane duże zmiany

Adgar Wave
Adgar Wave
Colliers International został wybrany na zarządcę Adgar Wave – budynku biurowo-usługowego na Mokotowie.

Budynek w październiku tego roku został zakupiony przez Grupę Adgar i będzie piątą nieruchomością – po Adgar Plaza A, Adgar Plaza B, Adgar Business Center I i Adgar Business Center II - należącą do tej firmy, zarządzaną przez Colliers.

 

W pierwszej kolejności skupimy się na optymalizacji działania obiektu oraz na wprowadzeniu energooszczędnych rozwiązań, mających na celu obniżenie kosztów operacyjnych. Myślę, że dalszym etapem będzie uzyskanie certyfikatu ekologicznego, który potwierdzi efektywność energetyczną budynku. Proces certyfikacji przechodzą obecnie pozostałe nieruchomości, które w zarządzanie powierzył nam Adgar – wyjaśnia Katarzyna Jaśkiewicz, starszy zarządca nieruchomości w Colliers International.

 

Adgar Wave jest obiektem klasy A, oferującym ponad 14 000 mkw. powierzchni biurowej oraz usługowej. W pełni wynajęty budynek wkrótce ma przejść szereg zmian. Zgodnie z zapowiedziami dyrektora generalnego Adgar w Polsce Eyala Litwina pojawi się w nim m.in. program do obsługi najemców, nowy system parkingowy i nowy system oznakowania. Modernizacji zostanie także poddany teren wokół obiektu.

 

Colliers International w Polsce zarządza sześćdziesięcioma budynkami o łącznej powierzchni blisko miliona mkw. W ciągu ostatnich czterech lat portfolio firmy wzrosło o osiemdziesiąt procent.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra