Vastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGTV Lighting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKontor logoGhelamco Poland logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rzeszów przyciąga coraz większe firmy

Brytyjska Mobica, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych według rankingów Sunday Times Tech Track 100 i International Track 100, otwiera biuro w Rzeszowie.

Rzeszowski oddział będzie się specjalizował w systemach wbudowanych i urządzeniach mobilnych. Obecnie firma poszukuje architektów i inżynierów, mogących rozwijać m.in. projekty dedykowane Linuxowi i Androidowi. Wśród podstawowych wymogów stawianych przez firmę znajduje się m.in. umiejętność posługiwania się językami programowania Java, C/C++, JavaScript lub Python, a także dobra znajomość języka angielskiego. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy przyszli pracownicy mogą liczyć także na pracę przy ambitnych projektach oraz regularne wyjazdy do największych klientów z branży motoryzacyjnej.

 

Nasze plany co do biura w Rzeszowie są klarowne. W listopadzie i grudniu chcemy zatrudnić na początek 20-30 osób, a do końca przyszłego roku zwiększyć zatrudnienie do około 130 pracowników. Pragniemy stworzyć zbalansowany zespół składający się zarówno z doświadczonych inżynierów, jak i obiecujących ludzi z talentem do kodowania. W tym celu już w przyszłym roku wdrożymy program współpracy z lokalnymi uczelniami – mówi Jon Clayton, Dyrektor Zarządzający firmy.

 

Rzeszów to szóste polskie miasto, po Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie i Lublinie, w którym Mobica będzie rozwijać projekty informatyczne. Tutejsze biuro pomagać będzie przy projektach dla klientów z całego świata, firm takich, jak General Motors, TomTom, Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

 

Tymczasowe biuro będzie prawdopodobnie mieściło się przy ul. Juliusza Słowackiego 20.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra