Torus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Office logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoSchüco International Polska logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoGhelamco Poland logoCHB14 logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rzeszów przyciąga coraz większe firmy

Brytyjska Mobica, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych według rankingów Sunday Times Tech Track 100 i International Track 100, otwiera biuro w Rzeszowie.

Rzeszowski oddział będzie się specjalizował w systemach wbudowanych i urządzeniach mobilnych. Obecnie firma poszukuje architektów i inżynierów, mogących rozwijać m.in. projekty dedykowane Linuxowi i Androidowi. Wśród podstawowych wymogów stawianych przez firmę znajduje się m.in. umiejętność posługiwania się językami programowania Java, C/C++, JavaScript lub Python, a także dobra znajomość języka angielskiego. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy przyszli pracownicy mogą liczyć także na pracę przy ambitnych projektach oraz regularne wyjazdy do największych klientów z branży motoryzacyjnej.

 

Nasze plany co do biura w Rzeszowie są klarowne. W listopadzie i grudniu chcemy zatrudnić na początek 20-30 osób, a do końca przyszłego roku zwiększyć zatrudnienie do około 130 pracowników. Pragniemy stworzyć zbalansowany zespół składający się zarówno z doświadczonych inżynierów, jak i obiecujących ludzi z talentem do kodowania. W tym celu już w przyszłym roku wdrożymy program współpracy z lokalnymi uczelniami – mówi Jon Clayton, Dyrektor Zarządzający firmy.

 

Rzeszów to szóste polskie miasto, po Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie i Lublinie, w którym Mobica będzie rozwijać projekty informatyczne. Tutejsze biuro pomagać będzie przy projektach dla klientów z całego świata, firm takich, jak General Motors, TomTom, Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

 

Tymczasowe biuro będzie prawdopodobnie mieściło się przy ul. Juliusza Słowackiego 20.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra