Tętnowski Development Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPartner Capital Group logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Rzeszów przyciąga coraz większe firmy

Brytyjska Mobica, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych według rankingów Sunday Times Tech Track 100 i International Track 100, otwiera biuro w Rzeszowie.

Rzeszowski oddział będzie się specjalizował w systemach wbudowanych i urządzeniach mobilnych. Obecnie firma poszukuje architektów i inżynierów, mogących rozwijać m.in. projekty dedykowane Linuxowi i Androidowi. Wśród podstawowych wymogów stawianych przez firmę znajduje się m.in. umiejętność posługiwania się językami programowania Java, C/C++, JavaScript lub Python, a także dobra znajomość języka angielskiego. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy przyszli pracownicy mogą liczyć także na pracę przy ambitnych projektach oraz regularne wyjazdy do największych klientów z branży motoryzacyjnej.

 

Nasze plany co do biura w Rzeszowie są klarowne. W listopadzie i grudniu chcemy zatrudnić na początek 20-30 osób, a do końca przyszłego roku zwiększyć zatrudnienie do około 130 pracowników. Pragniemy stworzyć zbalansowany zespół składający się zarówno z doświadczonych inżynierów, jak i obiecujących ludzi z talentem do kodowania. W tym celu już w przyszłym roku wdrożymy program współpracy z lokalnymi uczelniami – mówi Jon Clayton, Dyrektor Zarządzający firmy.

 

Rzeszów to szóste polskie miasto, po Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie i Lublinie, w którym Mobica będzie rozwijać projekty informatyczne. Tutejsze biuro pomagać będzie przy projektach dla klientów z całego świata, firm takich, jak General Motors, TomTom, Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

 

Tymczasowe biuro będzie prawdopodobnie mieściło się przy ul. Juliusza Słowackiego 20.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra