ARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO PKO BP finansuje inwestycję Ghelamco

Mokotów Nova
Mokotów Nova
PKO BP udzieli firmie Ghelamco kredytu w wysokości 34,1 mln EUR na realizację biurowca Wołoska 24 oraz 10 000 000 PLN na sfinansowanie podatku VAT od kosztów inwestycji.

Cieszymy się, że możemy po raz kolejny finansować projekt realizowany przez Ghelamco – jednego z czołowych deweloperów biurowych w Polsce. Długofalowa i satysfakcjonująca dla obu stron relacja umożliwiła podpisanie kolejnej umowy. Naszym klientom proponujmy dopasowaną ofertę kredytową, współpracę z najwyższej klasy doradcami oraz wiedzę i doświadczenie w realizacji znaczących projektów. To klucz do wspólnego sukcesu – mówi Ilona Wołyniec, dyrektor Pionu Relacji z Klientami Strategicznymi i Finansowania Projektów w PKO Banku Polskim.

 

Wołoska 24 to kolejna inwestycja Ghelamco, powstająca na warszawskim Mokotowie – tuż obok budynku Mokotów Nova przy ul. Wołoskiej. Jej realizacja rozpoczęła się w sierpniu 2014 roku i potrwa prawdopodobnie do I kwartału 2016 roku. Obiekt zapewni ok. 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 10 piętrach oraz ok. 800 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na parterze. Inwestycja powstaje zgodnie z wytycznymi certyfikatu BREEAM.

 

Jesteśmy dumni, że największe instytucje finansowe, takie jak PKO Bank Polski, darzą nas od lat zaufaniem i dostrzegają potencjał naszych projektów. Pozyskanie, na tak wczesnym etapie realizacji projektu, finansowania oraz podpisanie pierwszej umowy najmu z firmą Arval Service Lease Polska są dowodem na jakość i atrakcyjność inwestycji Wołoska 24 komentuje Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra