Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoRIS Kotes logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBusiness House logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Obligacje Ghelamco Invest zadebiutują na GPW Catalyst

W piątek 16 stycznia obligacje spółki Ghelamco Invest zadebiutują na rynku regulowanym Catalyst.

Do obrotu na giełdowym rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w ramach platformy Catalyst wprowadzonych zostanie 500 000 obligacji serii PPA o wartości nominalnej 100 zł każda i terminie wykupu w dniu 16 czerwca 2019 r. Pierwszy dzień notowań określony został na 16 stycznia 2015 r.

 

Debiut obligacji Ghelamco Invest na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW Catalyst to kolejny krok w stronę zwiększania naszej obecności na rynkach finansowych i umacniania naszej wiarygodności jako emitenta – mówi Jarosław Jukiel, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Ghelamco Invest. Historycznie w 18 emisjach pozyskaliśmy ponad 1 miliard zł, co wraz z finansowaniem bankowym pozwoliło nam realizować ważne inwestycje, takie jak budynki biurowe Senator, Mokotów Nova, T-Mobile Office Park czy Warsaw Spire – mówi Jarosław Jukiel. - Z uwagi na dalsze dynamiczne plany rozwoju Ghelamco Poland, dostęp do szerszego i efektywnego finansowania w postaci obligacji jest dla nas bardzo ważny. Zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani przez inwestorów lokujących środki na rynku dłużnym otwiera przed nami większe możliwości pozyskiwania kapitału w przyszłości – mówi Jarosław Jukiel.

 

Grudniowa emisja obligacji była pierwszą ofertą, skierowaną wyłącznie do inwestorów indywidualnych oraz pierwszą wprowadzaną do obrotu na rynku regulowanym. Wpływy z niej Ghelmaco przeznaczy na przygotowanie i realizację projektów w Polsce, a także wydłużenie finansowania udzielonego spółkom projektowym w sektorze nieruchomości realizowanych przez podmioty z Grupy.


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra