Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoOnyx Business Point logoDorbud S.A. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoGTV Lighting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoLC Corp S.A. logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoEcho Investment logoCity Space logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Obligacje Ghelamco Invest zadebiutują na GPW Catalyst

W piątek 16 stycznia obligacje spółki Ghelamco Invest zadebiutują na rynku regulowanym Catalyst.

Do obrotu na giełdowym rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w ramach platformy Catalyst wprowadzonych zostanie 500 000 obligacji serii PPA o wartości nominalnej 100 zł każda i terminie wykupu w dniu 16 czerwca 2019 r. Pierwszy dzień notowań określony został na 16 stycznia 2015 r.

 

Debiut obligacji Ghelamco Invest na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW Catalyst to kolejny krok w stronę zwiększania naszej obecności na rynkach finansowych i umacniania naszej wiarygodności jako emitenta – mówi Jarosław Jukiel, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Ghelamco Invest. Historycznie w 18 emisjach pozyskaliśmy ponad 1 miliard zł, co wraz z finansowaniem bankowym pozwoliło nam realizować ważne inwestycje, takie jak budynki biurowe Senator, Mokotów Nova, T-Mobile Office Park czy Warsaw Spire – mówi Jarosław Jukiel. - Z uwagi na dalsze dynamiczne plany rozwoju Ghelamco Poland, dostęp do szerszego i efektywnego finansowania w postaci obligacji jest dla nas bardzo ważny. Zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani przez inwestorów lokujących środki na rynku dłużnym otwiera przed nami większe możliwości pozyskiwania kapitału w przyszłości – mówi Jarosław Jukiel.

 

Grudniowa emisja obligacji była pierwszą ofertą, skierowaną wyłącznie do inwestorów indywidualnych oraz pierwszą wprowadzaną do obrotu na rynku regulowanym. Wpływy z niej Ghelmaco przeznaczy na przygotowanie i realizację projektów w Polsce, a także wydłużenie finansowania udzielonego spółkom projektowym w sektorze nieruchomości realizowanych przez podmioty z Grupy.

Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra