Ocean Plaza Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoGTV Lighting logoGhelamco Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoNowy Styl Group logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoLC Corp S.A. logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoINTERBIURO logoBusiness House logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Obligacje Ghelamco Invest zadebiutują na GPW Catalyst

W piątek 16 stycznia obligacje spółki Ghelamco Invest zadebiutują na rynku regulowanym Catalyst.

Do obrotu na giełdowym rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w ramach platformy Catalyst wprowadzonych zostanie 500 000 obligacji serii PPA o wartości nominalnej 100 zł każda i terminie wykupu w dniu 16 czerwca 2019 r. Pierwszy dzień notowań określony został na 16 stycznia 2015 r.

 

Debiut obligacji Ghelamco Invest na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW Catalyst to kolejny krok w stronę zwiększania naszej obecności na rynkach finansowych i umacniania naszej wiarygodności jako emitenta – mówi Jarosław Jukiel, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Ghelamco Invest. Historycznie w 18 emisjach pozyskaliśmy ponad 1 miliard zł, co wraz z finansowaniem bankowym pozwoliło nam realizować ważne inwestycje, takie jak budynki biurowe Senator, Mokotów Nova, T-Mobile Office Park czy Warsaw Spire – mówi Jarosław Jukiel. - Z uwagi na dalsze dynamiczne plany rozwoju Ghelamco Poland, dostęp do szerszego i efektywnego finansowania w postaci obligacji jest dla nas bardzo ważny. Zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani przez inwestorów lokujących środki na rynku dłużnym otwiera przed nami większe możliwości pozyskiwania kapitału w przyszłości – mówi Jarosław Jukiel.

 

Grudniowa emisja obligacji była pierwszą ofertą, skierowaną wyłącznie do inwestorów indywidualnych oraz pierwszą wprowadzaną do obrotu na rynku regulowanym. Wpływy z niej Ghelmaco przeznaczy na przygotowanie i realizację projektów w Polsce, a także wydłużenie finansowania udzielonego spółkom projektowym w sektorze nieruchomości realizowanych przez podmioty z Grupy.

Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
mantra