DEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoRIS Kotes logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015

Już ponad 135 wystawców z Polski z zagranicy potwierdziło swój udział w tegorocznej, 13. edycji targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja.

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej w dniach 3-4 marca 2015 roku staną się areną spotkań przedstawicieli branży - producentów, dystrybutorów, projektantów, instalatorów, wykonawców, osób odpowiedzialnych za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorów, architektów, a także przedstawicieli kadry naukowej i przyszłych inżynierów - obecnych studentów uczelni technicznych.

 

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 135 wystawców z Polski i z zagranicy, a ekspozycja targowa zostanie zlokalizowana w dwóch halach targowych na powierzchni ponad 6000 mkw.

 

Podczas targów zaprezentowane zostaną premiery produktów i nowości na nadchodzący sezon, zaś towarzyszące wydarzeniu seminaria, na które wstęp mają wszyscy odwiedzający, staną się okazję do zdobycia zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów, obejrzeć przygotowane przez profesjonalistów prezentacje, a także zobaczyć przykłady konkretnych zastosowań. Dodatkowo w specjalnej strefie ekspozycyjnej o nazwie Arena Technologii zobaczyć będzie można klimatyzatory i wentylatory różnych producentów.

 

Odwiedzający targi będą mogli również zagłosować w konkursie na Najciekawszy Produkt i wybrać najlepsze produkty w trzech kategoriach: wentylacja, klimatyzacja oraz bezpieczeństwo pożarowe.

 

Targi odbędą się w dniach 3-4 marca 2015 w Warszawie.

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra