Olivia Business Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoSchüco International Polska logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOnyx Business Point logoLobos Nieruchomości logoINTERBIURO logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoGTV Lighting logoCity Space logoGhelamco Poland logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015

Już ponad 135 wystawców z Polski z zagranicy potwierdziło swój udział w tegorocznej, 13. edycji targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja.

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej w dniach 3-4 marca 2015 roku staną się areną spotkań przedstawicieli branży - producentów, dystrybutorów, projektantów, instalatorów, wykonawców, osób odpowiedzialnych za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorów, architektów, a także przedstawicieli kadry naukowej i przyszłych inżynierów - obecnych studentów uczelni technicznych.

 

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 135 wystawców z Polski i z zagranicy, a ekspozycja targowa zostanie zlokalizowana w dwóch halach targowych na powierzchni ponad 6000 mkw.

 

Podczas targów zaprezentowane zostaną premiery produktów i nowości na nadchodzący sezon, zaś towarzyszące wydarzeniu seminaria, na które wstęp mają wszyscy odwiedzający, staną się okazję do zdobycia zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów, obejrzeć przygotowane przez profesjonalistów prezentacje, a także zobaczyć przykłady konkretnych zastosowań. Dodatkowo w specjalnej strefie ekspozycyjnej o nazwie Arena Technologii zobaczyć będzie można klimatyzatory i wentylatory różnych producentów.

 

Odwiedzający targi będą mogli również zagłosować w konkursie na Najciekawszy Produkt i wybrać najlepsze produkty w trzech kategoriach: wentylacja, klimatyzacja oraz bezpieczeństwo pożarowe.

 

Targi odbędą się w dniach 3-4 marca 2015 w Warszawie.

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra