INTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoCity Space logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wzrośnie zatrudnienie w Ericpol Telecom

Zainteresowanie usługami outsourcingowymi ciągle wzrasta

 

Największy polski eksporter sektora IT zatrudni w tym roku 150 pracowników w oddziałach krakowskim i łódzkim oraz 50 osób w spółkach zależnych za granicą – na Ukrainie i Białorusi. W tej chwili, firma zatrudnia łącznie ok. 1100 osób.
 
Wzrost zainteresowania usługami outsourcingowymi i doradczymi spowodował, że już w zeszłym roku Ericpol otworzył w stolicy Małopolski biurowiec, zlokalizowany na terenie SSE - Krakowskiego Parku Technologicznego w Pychowicach. Rozwój firmy i rosnący portfel zamówień zaowocował wzrostem zapotrzebowania na nowych pracowników, także w Krakowie. Od 6 lat Ericpol przyjmuje nowych pracowników i nie zamierza przestawać – wyjaśnia Paweł Szczerkowski, dyrektor generalny Ericpol Telecom.
 
Jako firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie R&D, oprogramowania telekomunikacyjnego i komunikacji M2M (machine to machine) dla przemysłu i służby zdrowia, kierująca swoje usługi na rynek Europy Zachodniej, Ericpol poszukuje osób o umysłach ścisłych, znających język angielski na poziomie komunikatywnym. Już od pierwszych miesięcy nasi pracownicy trafią do międzynarodowych projektów – precyzuje odpowiedzialna za rekrutację Katarzyna Kmak-Tendera,. Oferta współpracy skierowana jest do analityków, programistów, projektantów i testerów oprogramowania oraz absolwentów kierunków telekomunikacyjnych, elektronicznych, informatycznych i pokrewnych.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra