Kinnarps Polska Sp. z o.o.

AEW Europe znów wybrał BNP Paribas Real Estate

Atrium Tower wewnątrz
Atrium Tower w Warszawie
BNP Paribas Real Estate został ponownie wybrany na zarządcę inwestycji AEW Europe, znajdujących się w Europie Środkowo-Wschodniej.

BNP Paribas Real Estate po wygraniu przetargu będzie kontynuował zarządzanie 15 nieruchomościami z portfela AEW Europe, zlokalizowanymi w Polsce, Czechach, Rumunii, a także na Węgrzech, dla których będzie świadczyć kompleksowe usługi z zakresu property management wraz z obsługą finansową i marketingową. Są to nieruchomości handlowe, biurowe i magazynowe o łącznej powierzchni wynajmowanej ponad 266 000 mkw. BNP Paribas Real Estate odpowiada za zarządzanie nimi od 2010 roku, zajmując się przygotowaniem strategii funkcjonowania nieruchomości, operacyjnego zarządzania obiektami, a także zapewniając obsługę finansową. Dodatkowo firma prowadziła działania typu project management mające na celu repozycjonowanie obiektów, poprzez przebudowanie i rozbudowę nieruchomości handlowych i biurowych. Odpowiadała także za koordynację procesów certyfikacji nieruchomości wchodzących w skład portfolio w ramach systemu LEED.

 

Celem Działu Property Management firmy BNP Paribas Real Estate jest świadczenie najwyższej jakości usług, których celem jest zwiększenie wartości nieruchomości należących do naszych klientów i realizację ich biznesowych założeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ponownego wyboru naszej firmy na property managera portfolio AEW Europe, tym bardziej, że proces wyboru był wielostopniowy, długotrwały oraz brało w nim udział wielu innych czołowych graczy na rynku usług property managemet w Europie Środkowo-Wschodniej – komentuje Grzegorz Dudziak, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.

 

Na portfolio AEW Europe w Polsce składają się: Dom Mody Klif, Centrum Handlowe Klif Gdynia, biurowce Atrium Tower oraz Klif Tower, obiekt magazynowy Good Point Puławska. W czeskim portfolio AEW Europe znajdują się budynki: Centrum Handlowe Myslbek oraz biurowce International Business Center, Myslbek Office, Smichov Gate. Obiekty należące do AEW Europe na Węgrzech to: Centrum Handlowe Mom Park, a także budynki biurowe Emke, Mom Park oraz Westend Business Center. Natomiast w Rumunii są to America House oraz Centrum Handlowe Promenada.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra