Porto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Oficjalne otwarcie Business Garden Poznań

Na najemców Business Garden czeka 42 000 mkw. powierzchni
Proekologiczny charakter obiektu potwierdza precertyfikacja LEED na poziomie Gold. Jednocześnie, jak informuje inwestor, prowadzone są działania zmierzające do zdobycia certyfikacji na najwyższym, platynowym poziomie.
Zakończył się pierwszy etap budowy kompleksu biurowego Business Garden w Poznaniu.

Zlokalizowany w Poznaniu u zbiegu ulic Marcelińskiej i Bułgarskiej Business Garden, jest jednym z trzech parków biznesowych realizowanych w przez firmę Vastint w Polsce. Wraz z oddaniem pierwszej fazy budowy kompleksu w stolicy Wielkopolski przybyło 42 000 mkw. powierzchni najmu. Nowo powstały zespół składający się z czterech budynków wyróżnia się charakterystyczną kameralną zabudową, dużym udziałem terenów zielonych i rozwiązaniami zapewniającymi komfortowe środowisko pracy.

 

Zastosowane w poznańskim Business Garden rozwiązania techniczne i budowlane zapewniają ergonomiczną przestrzeń pracy, a także optymalizację kosztów eksploatacji przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnych oddziaływań na środowisko. Proekologiczny charakter obiektu potwierdza precertyfikacja LEED na poziomie Gold. Jednocześnie, jak informuje inwestor, prowadzone są działania zmierzające do zdobycia certyfikacji na najwyższym, platynowym poziomie.

 

Na najemców Business Garden czeka szereg usług wspierających biznes, m.in. sal konferencyjnych, a także udogodnień dla pracowników, np. poczta, bank, pralnia i kantyna. Kolejne usługi, jak chociażby przedszkole i placówka medyczna, będą otwierane na życzenie najemców.

 

Inwestorem i deweloperem projektu jest spółka Vastint Poland, należącą do Property Division Grupy Inter IKEA. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Ahlqvist & Almqvist Arkitekter oraz Arcade Polska, natomiast generalnym wykonawcą kompleksu była firma PORR (Polska). 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra