Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoBusiness House logoWOMAK HOLDING logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHexagon logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoEcophon Saint-Gobain logoBREMA Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDorbud S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGhelamco Poland logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoALLCON INVESTMENT logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Będzie zielono w Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Na patio Olivia Business Centre rozpoczęto budowę całorocznego ogrodu dostępnego nie tylko dla najemców kompleksu, ale i mieszkańców gdańskiej Oliwy.

W tym tygodniu ruszyły prace nad realizacją projektu ogrodu całorocznego, który będzie zlokalizowany pośrodku patio Olivia Business Centre w Gdańsku. W przeszklonej przestrzeni ogrodu zimowego rezydenci kompleksu będą mogli odpocząć pośród żywej zieleni o każdej porze roku. Będzie to miejsce przeznaczone do codziennego odpoczynku, nawiązywania kontaktów, gdzie będą się również odbywały wydarzenia specjalne.

 

Powstający ogród całoroczny to kolejny element w szerokiej palecie usług oferowanych na terenie OBC, który zaplanowany jest z myślą o jak najwyższym komforcie pracy naszych Rezydentów – mówi Małgorzata Ziemkowska, Customer Service Manager w Olivia Business Centre. – Mamy nadzieję, że ogród ten stanie się także naturalną przestrzenią spotkań i wypoczynku w trakcie dnia pracy każdego z nas.

 

Szczegółowe informacje na temat koncepcji i wyglądu ogrodu zostaną przedstawione w późniejszym terminie. Ukończenie budowy i otwarcie ogrodu przewidywane jest na rok 2016.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra