DEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCOTEX Office Centre logoCity Office logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGłówka Pracuje logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Będzie zielono w Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Na patio Olivia Business Centre rozpoczęto budowę całorocznego ogrodu dostępnego nie tylko dla najemców kompleksu, ale i mieszkańców gdańskiej Oliwy.

W tym tygodniu ruszyły prace nad realizacją projektu ogrodu całorocznego, który będzie zlokalizowany pośrodku patio Olivia Business Centre w Gdańsku. W przeszklonej przestrzeni ogrodu zimowego rezydenci kompleksu będą mogli odpocząć pośród żywej zieleni o każdej porze roku. Będzie to miejsce przeznaczone do codziennego odpoczynku, nawiązywania kontaktów, gdzie będą się również odbywały wydarzenia specjalne.

 

Powstający ogród całoroczny to kolejny element w szerokiej palecie usług oferowanych na terenie OBC, który zaplanowany jest z myślą o jak najwyższym komforcie pracy naszych Rezydentów – mówi Małgorzata Ziemkowska, Customer Service Manager w Olivia Business Centre. – Mamy nadzieję, że ogród ten stanie się także naturalną przestrzenią spotkań i wypoczynku w trakcie dnia pracy każdego z nas.

 

Szczegółowe informacje na temat koncepcji i wyglądu ogrodu zostaną przedstawione w późniejszym terminie. Ukończenie budowy i otwarcie ogrodu przewidywane jest na rok 2016.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra