Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoRIS Kotes logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Będzie zielono w Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Na patio Olivia Business Centre rozpoczęto budowę całorocznego ogrodu dostępnego nie tylko dla najemców kompleksu, ale i mieszkańców gdańskiej Oliwy.

W tym tygodniu ruszyły prace nad realizacją projektu ogrodu całorocznego, który będzie zlokalizowany pośrodku patio Olivia Business Centre w Gdańsku. W przeszklonej przestrzeni ogrodu zimowego rezydenci kompleksu będą mogli odpocząć pośród żywej zieleni o każdej porze roku. Będzie to miejsce przeznaczone do codziennego odpoczynku, nawiązywania kontaktów, gdzie będą się również odbywały wydarzenia specjalne.

 

Powstający ogród całoroczny to kolejny element w szerokiej palecie usług oferowanych na terenie OBC, który zaplanowany jest z myślą o jak najwyższym komforcie pracy naszych Rezydentów – mówi Małgorzata Ziemkowska, Customer Service Manager w Olivia Business Centre. – Mamy nadzieję, że ogród ten stanie się także naturalną przestrzenią spotkań i wypoczynku w trakcie dnia pracy każdego z nas.

 

Szczegółowe informacje na temat koncepcji i wyglądu ogrodu zostaną przedstawione w późniejszym terminie. Ukończenie budowy i otwarcie ogrodu przewidywane jest na rok 2016.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra