PRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGhelamco Poland logoPartner Capital Group logoOnyx Business Point logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoTorus logoLC Corp S.A. logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoGTV Lighting logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Będzie zielono w Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Na patio Olivia Business Centre rozpoczęto budowę całorocznego ogrodu dostępnego nie tylko dla najemców kompleksu, ale i mieszkańców gdańskiej Oliwy.

W tym tygodniu ruszyły prace nad realizacją projektu ogrodu całorocznego, który będzie zlokalizowany pośrodku patio Olivia Business Centre w Gdańsku. W przeszklonej przestrzeni ogrodu zimowego rezydenci kompleksu będą mogli odpocząć pośród żywej zieleni o każdej porze roku. Będzie to miejsce przeznaczone do codziennego odpoczynku, nawiązywania kontaktów, gdzie będą się również odbywały wydarzenia specjalne.

 

Powstający ogród całoroczny to kolejny element w szerokiej palecie usług oferowanych na terenie OBC, który zaplanowany jest z myślą o jak najwyższym komforcie pracy naszych Rezydentów – mówi Małgorzata Ziemkowska, Customer Service Manager w Olivia Business Centre. – Mamy nadzieję, że ogród ten stanie się także naturalną przestrzenią spotkań i wypoczynku w trakcie dnia pracy każdego z nas.

 

Szczegółowe informacje na temat koncepcji i wyglądu ogrodu zostaną przedstawione w późniejszym terminie. Ukończenie budowy i otwarcie ogrodu przewidywane jest na rok 2016.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra