Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logoGTV Lighting logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoCHB14 logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

JLL zarządcą Karolkowa Business Park w Warszawie

Obiekt Karolkowa Business Park zlokalizowany jest w Warszawie u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej
Obiekt Karolkowa Business Park zlokalizowany jest w Warszawie u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej
Międzynarodowa firma doradcza JLL z początkiem stycznia została wybrana zarządcą budynku biurowego Karolkowa Business Park w Warszawie.

Zakres obowiązków nowego zarządcy biurowca Karolkowa Business Park w Warszawie, firmy JLL, będzie obejmował od uruchomienia budynku po dbałość o relacje z najemcami oraz działania w obszarze technicznym, operacyjnym, administracyjnym i finansowym.

 

Karolkowa Business Park jest nowoczesnym biurowcem klasy A oferującym ponad 15 000 mkw. powierzchni biurowej i ponad 2600 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Do dyspozycji najemców i gości jest podziemny parking na 260 miejsc. Charakterystyczną cechą tego jedenastokondygnacyjnego obiektu są zielone tarasy na dachu zwiększające komfort pracy oraz zastosowanie proekologicznych i energooszczędnych technologii. Projekt Karolkowa Business Park został oddany do użytku na początku tego roku. Deweloperem obiektu jest Asbud Group.

 

Karolkowa Business Park położony jest w dynamicznie rozwijającej się stołecznej lokalizacji biurowej – na tzw. Bliskiej Woli, u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej. Atutem projektu jest dostęp do środków komunikacji publicznej – szeregu przystanków tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra Rondo Daszyńskiego.

 

Bardzo się cieszymy z decyzji Asbud Group o wyborze JLL na zarządcę projektu Karolkowa Business Park. Kombinacja takich atutów jak dogodna lokalizacja, przyjazne środowisko pracy oraz nowoczesne, elastyczne powierzchnie biurowe czynią ten projekt interesującą opcją dla firm poszukujących nowego adresu biurowego. Wierzymy, że doświadczenie JLL przyczyni się do sukcesu tej inwestycji na stołecznej mapie biznesu – komentuje Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi w Polsce, JLL

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra