Spectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

JLL zarządcą Karolkowa Business Park w Warszawie

Obiekt Karolkowa Business Park zlokalizowany jest w Warszawie u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej
Obiekt Karolkowa Business Park zlokalizowany jest w Warszawie u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej
Międzynarodowa firma doradcza JLL z początkiem stycznia została wybrana zarządcą budynku biurowego Karolkowa Business Park w Warszawie.

Zakres obowiązków nowego zarządcy biurowca Karolkowa Business Park w Warszawie, firmy JLL, będzie obejmował od uruchomienia budynku po dbałość o relacje z najemcami oraz działania w obszarze technicznym, operacyjnym, administracyjnym i finansowym.

 

Karolkowa Business Park jest nowoczesnym biurowcem klasy A oferującym ponad 15 000 mkw. powierzchni biurowej i ponad 2600 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Do dyspozycji najemców i gości jest podziemny parking na 260 miejsc. Charakterystyczną cechą tego jedenastokondygnacyjnego obiektu są zielone tarasy na dachu zwiększające komfort pracy oraz zastosowanie proekologicznych i energooszczędnych technologii. Projekt Karolkowa Business Park został oddany do użytku na początku tego roku. Deweloperem obiektu jest Asbud Group.

 

Karolkowa Business Park położony jest w dynamicznie rozwijającej się stołecznej lokalizacji biurowej – na tzw. Bliskiej Woli, u zbiegu ulic Grzybowskiej i Karolkowej. Atutem projektu jest dostęp do środków komunikacji publicznej – szeregu przystanków tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra Rondo Daszyńskiego.

 

Bardzo się cieszymy z decyzji Asbud Group o wyborze JLL na zarządcę projektu Karolkowa Business Park. Kombinacja takich atutów jak dogodna lokalizacja, przyjazne środowisko pracy oraz nowoczesne, elastyczne powierzchnie biurowe czynią ten projekt interesującą opcją dla firm poszukujących nowego adresu biurowego. Wierzymy, że doświadczenie JLL przyczyni się do sukcesu tej inwestycji na stołecznej mapie biznesu – komentuje Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi w Polsce, JLL

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra