EKO Yareal może zaczynać budowę Nowogrodzka Square

Nowogrodzka Square w Warszawie
Nowogrodzka Square w Warszawie
Firma Yareal otrzymała oficjalne pozwolenie na budowę biurowca Nowogrodzka Square nieopodal Al. Jerozolimskich w Warszawie. Prace rozpoczną się w IV kwartale 2015 r.

Inwestycja firmy Yareal Polska zaoferuje 11 000 mkw. powierzchni najmu rozmieszczonej na 6 kondygnacjach, opatrzonej reprezentacyjnym lobby z recepcją oraz szybko działające windy. Użytkownicy będą mogli korzystać z miejsc postojowych w podziemnym garażu oraz z parkingów rowerowych. Do ostatniej kondygnacji będą przynależały tarasy z widokiem na panoramę miasta. Aktualnie Yareal prowadzi już pierwsze rozmowy z potencjalnymi najemcami zainteresowanymi najmem powierzchni. Na parterze obiektu przewidziano powierzchnię handlową oraz wewnętrzne patio z zagospodarowaną zielenią.

 

Nowogrodzka Square to po Mokotowska Square kolejny wysokiej jakości biurowiec, który powstanie w ścisłym centrum Warszawy i będzie odpowiedzią na wysokie wymagania najemców szukających prestiżowej i rozpoznawalnej siedziby w niedużym budynku. Najemców zainteresuje zapewne informacja, iż Yareal ma pełne prawo do terenu, na którym powstanie Nowogrodzka Square. Oznacza to, że opłaty eksploatacyjne będą stosunkowo niższe – wyjaśnia Eric Dapoigny, Prezes Yareal Polska.

 

Nowogrodzką Square wyróżniać będzie niewielki współczynnik powierzchni wspólnych (ok. 4 proc.). Biurowiec będzie certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Excellent, a także zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia HRA ARCHITEKCI (dawniej: HERMANOWICZ REWSKI ARCHITEKCI Sp. j.)

 

Biurowiec Nowogrodza Square będzie mieścił się w ścisłym centrum Warszawy, pomiędzy Al. Jerozolimskimi a ul. Nowogrodzką. Pod względem architektonicznym budynek będzie nawiązywał do sąsiedniej zabudowy, domykając pierzeję Al. Jerozolimskich na odcinku do ul. Tytusa Chałubińskiego i ronda Czterdziestolatka.


0.0
Napisz pierwszy komentarz