Galicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKwiaty dla biura logoForbo Flooring Systems Polska logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoRIS Kotes logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoTorus logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Park Rozwoju II – otwarcie w przyszłym tygodniu

Park Rozwoju w Warszawie
Park Rozwoju
Spółka Echo Investment poinformowała, kiedy odbędzie się oficjalne otwarcie II etapu stołecznej inwestycji Park Rozwoju.

Uroczystość inauguracji II etapu inwestycji, realizowanej przez Echo Investment przy ul. Konstruktorskiej 12 w Warszawie odbędzie się 25 czerwca 2015 r. o godz. 18:00 na szóstym piętrze budynku II.

 

Pozwolenie na użytkowanie II etap Parku Rozwoju otrzymał na początku maja br. Jego budowa rozpoczęła się jesienią 2012 roku. Pierwszy obiekt, w którym powierzchnie wynajmują firmy, takie jak: Schneider Electric (3200 mkw.) i Ericsson (3600 mkw.), został oddany do użytkowania wiosną 2014 roku. W ostatnim zrealizowanym projekcie swoje siedziby ulokowały spółki Schneider Electric (3800 mkw.) i Intergraph (1200 mkw.).

 

Łączna powierzchnia biurowa kompleksu wynosi 32 000 mkw. Uzupełniają ją dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemnym, na których znajduje się 740 miejsc postojowych. Na terenie kompleksu mieszczą się ponadto strefy wypoczynku i rekreacji, dziedziniec z kantyną, wewnętrzne place z ławkami, zielone tarasy na dachach i siłownia na świeżym powietrzu. Dla rowerzystów przygotowano garaż ze stojakami oraz szatnie z prysznicami. Oba budynki Parku Rozwoju połączone są łącznikiem, w którym znajduje się restauracja.

 

Inwestycja realizowana przez Echo Investment zlokalizowana jest w południowej części Mokotowa. Położenie zapewnia szybki dojazd zarówno do lotniska Chopina, jak i do centrum miasta. Obiekt otacza dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej – w pobliżu znajdują się dwie pętle tramwajowe i zajezdnia autobusowa, a ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie budynku deweloper zrealizował przystanek autobusowy. Wygodny dojazd samochodem zapewnia południowa obwodnica Warszawy i węzeł Marynarska.

 

W roku 2014 II etap Parku Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent z wynikiem 72,9 proc., natomiast I etap inwestycji może pochwalić się wyróżnieniem BREEAM Interim z oceną Very Good. Projekt architektoniczny Parku Rozwoju powstał w pracowni JEMS Architekci.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra