Business House logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Space logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOnyx Business Point logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Office logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGTV Lighting logoCHB14 logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Savills skomercjalizuje Grzybowską Park

Grzybowska Park
Grzybowska Park
Inwestor Deka Immobilien wybrał firmę doradczą Savills na agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za komercjalizację biurowca Grzybowska Park.

Międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości została wybrana na agenta wyłącznego biurowca Grzybowska Park. Obiekt zlokalizowany jest w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 5A. Znajduje się w nim ok. 9600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach naziemnych.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że Deka wyznaczyła Savills na wyłącznego agenta, odpowiedzialnego za wynajem Grzybowska Park. Jest to drugi biurowiec w naszym portfolio – po International Business Center, którego właścicielem jest Deka. Grzybowska Park to wyjątkowe powierzchnie biurowe klasy A w samym sercu miasta. Cieszymy się na namyśl o wynajmie tego budynku oraz na dalszą współpracę z Deką – komentuje Dorota Ejsmont, associate director, zarządzająca Działem Reprezentacji Wynajmującego w Savills.

 

Biurowiec charakteryzuje się przeszkloną fasadą, zapewniającą dopływ światła dziennego do wnętrz. Lokalizacja zapewnia mu dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej. Najemcami obiektu są: Casa Pablo, Cafe Nero, Sushi Bonsai, Open Finance i biuro podróży TUI.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra