ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoLobos Nieruchomości logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoOnyx Business Point logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Savills skomercjalizuje Grzybowską Park

Grzybowska Park
Grzybowska Park
Inwestor Deka Immobilien wybrał firmę doradczą Savills na agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za komercjalizację biurowca Grzybowska Park.

Międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości została wybrana na agenta wyłącznego biurowca Grzybowska Park. Obiekt zlokalizowany jest w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 5A. Znajduje się w nim ok. 9600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach naziemnych.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że Deka wyznaczyła Savills na wyłącznego agenta, odpowiedzialnego za wynajem Grzybowska Park. Jest to drugi biurowiec w naszym portfolio – po International Business Center, którego właścicielem jest Deka. Grzybowska Park to wyjątkowe powierzchnie biurowe klasy A w samym sercu miasta. Cieszymy się na namyśl o wynajmie tego budynku oraz na dalszą współpracę z Deką – komentuje Dorota Ejsmont, associate director, zarządzająca Działem Reprezentacji Wynajmującego w Savills.

 

Biurowiec charakteryzuje się przeszkloną fasadą, zapewniającą dopływ światła dziennego do wnętrz. Lokalizacja zapewnia mu dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej. Najemcami obiektu są: Casa Pablo, Cafe Nero, Sushi Bonsai, Open Finance i biuro podróży TUI.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra