Fabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Savills skomercjalizuje Grzybowską Park

Grzybowska Park
Grzybowska Park
Inwestor Deka Immobilien wybrał firmę doradczą Savills na agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za komercjalizację biurowca Grzybowska Park.

Międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości została wybrana na agenta wyłącznego biurowca Grzybowska Park. Obiekt zlokalizowany jest w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 5A. Znajduje się w nim ok. 9600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach naziemnych.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że Deka wyznaczyła Savills na wyłącznego agenta, odpowiedzialnego za wynajem Grzybowska Park. Jest to drugi biurowiec w naszym portfolio – po International Business Center, którego właścicielem jest Deka. Grzybowska Park to wyjątkowe powierzchnie biurowe klasy A w samym sercu miasta. Cieszymy się na namyśl o wynajmie tego budynku oraz na dalszą współpracę z Deką – komentuje Dorota Ejsmont, associate director, zarządzająca Działem Reprezentacji Wynajmującego w Savills.

 

Biurowiec charakteryzuje się przeszkloną fasadą, zapewniającą dopływ światła dziennego do wnętrz. Lokalizacja zapewnia mu dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej. Najemcami obiektu są: Casa Pablo, Cafe Nero, Sushi Bonsai, Open Finance i biuro podróży TUI.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra