Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoTorus logoINTER-BUD logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Rossmann zwiększa zatrudnienie w Łodzi

Centrala firmy w Łodzi, wiz. Rossmann
Centrala firmy w Łodzi, wiz. Rossmann
Rossmann zatrudnia nowych pracowników w Centrum Dystrybucyjnym zlokalizowanym przy ul św. Teresy w Łodzi.

Docelowo sieć drogeryjna Rossmann zatrudni kilkadziesiąt nowych pracowników, co związane jest z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim.


Nasz łódzki magazyn liczy 50 tys. m². W związku z dynamicznym rozwojem tworzymy nowe miejsca pracy. Oferta skierowana jest do osób, które są uczciwe i gotowe do pracy fizycznej. Zatrudnienie w Rossmannie daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Praca u nas to także doskonałe zabezpieczenie socjalne dla pracowników i ich rodzin – wylicza Tomasz Cieślak, p.o. Rzecznika Prasowego Rossmann SDP.


Dla nowch pracowników są przeiwdziane m.in. szkolenia, prywatna opieka medyczna, a także wyjazy wakacyjne.

 
Praca w naszym magazynie to także doskonała okazja do poznania nowoczesnych technologii i rozwiązań stosowanych w logistyce. Zdobyte doświadczenie to niewątpliwie duży atut dla osób wiążących swoją przyszłość właśnie z tą branżą ale także dla tych, które jeszcze poszukują swojej drogi zawodowej – mówi Cieślak.


Proces rekrutacyjny jest nadal prowadzony.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra