Lobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Space logoOlivia Business Centre logoOnyx Business Point logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Rossmann zwiększa zatrudnienie w Łodzi

Centrala firmy w Łodzi, wiz. Rossmann
Centrala firmy w Łodzi, wiz. Rossmann
Rossmann zatrudnia nowych pracowników w Centrum Dystrybucyjnym zlokalizowanym przy ul św. Teresy w Łodzi.

Docelowo sieć drogeryjna Rossmann zatrudni kilkadziesiąt nowych pracowników, co związane jest z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim.


Nasz łódzki magazyn liczy 50 tys. m². W związku z dynamicznym rozwojem tworzymy nowe miejsca pracy. Oferta skierowana jest do osób, które są uczciwe i gotowe do pracy fizycznej. Zatrudnienie w Rossmannie daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Praca u nas to także doskonałe zabezpieczenie socjalne dla pracowników i ich rodzin – wylicza Tomasz Cieślak, p.o. Rzecznika Prasowego Rossmann SDP.


Dla nowch pracowników są przeiwdziane m.in. szkolenia, prywatna opieka medyczna, a także wyjazy wakacyjne.

 
Praca w naszym magazynie to także doskonała okazja do poznania nowoczesnych technologii i rozwiązań stosowanych w logistyce. Zdobyte doświadczenie to niewątpliwie duży atut dla osób wiążących swoją przyszłość właśnie z tą branżą ale także dla tych, które jeszcze poszukują swojej drogi zawodowej – mówi Cieślak.


Proces rekrutacyjny jest nadal prowadzony.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra