Omnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFYI Commercial Consulting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoHexagon logoSchüco International Polska logoWOMAK HOLDING logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoGhelamco Poland logoCity Space logoSawig Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCHB14 logoPartner Capital Group logoINTERBIURO logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Postępu 14 zdobył pozwolenie na użytkowanie

Biurowiec Postępu 14
Biurowiec Postępu 14
Biurowiec Postępu 14 należący do dewelopera HB Reavis uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Postępu 14 to już trzecia ukończona inwestycja HB Reavis w Warszawie. Tak samo jak w przypadku poprzednich projektów, Konstruktorska Business Center i Gdański Business Center I, również i tym razem postawiliśmy na najwyższą jakość architektury i budownictwa. Zrealizowaliśmy budynek atrakcyjny dla najemców pod każdym względem, począwszy od wyglądu, a skończywszy na funkcjonalności i energooszczędności – mówi Stanislav Frnka, Prezes Zarządu HB Reavis Poland. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum warszawskiego Mokotowa u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu. Inwestycja posiada od siedmiu do dziesięciu kondygnacji naziemnych oraz oferuje 34 500 mkw. powierzchni biurowej. Projekt biurowca powstał w pracowni Hermanowicz Rewski Architekci. Bryła obiektu wyróżnia się szklaną elewacją, która utrzymana jest w kolorystyce szarości, czerni i pomarańczu.

 

Postępu 14 zdobył precertyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Wyposażony jest on w wiele rozwiązań ekologicznych pozwalających zmniejszyć zużycie wody, energii. W budynku zastosowano, m.in. system komputerowego zarządzania (BMS) oraz klimatyzację i wentylację z centralną funkcją nawilżania powietrza i możliwością indywidualnego regulowania temperatury oraz zamontowano stojaki na rowery czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Obiekt posiada także wiele udogodnień dedykowanych najemcą w postaci, m.in. systemu sczytywania tablic rejestracyjnych. W ramach inwestycji Postępu 14 stworzono zielone patio o powierzchni blisko 1500 mkw., które obsadzono licznymi drzewami.

 

Obecnie trwa proces komercjalizacji budynku. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkoma potencjalnymi najemcami, także jestem przekonany, że już niebawem będziemy mogli z powodzeniem ogłaszać pierwsze transakcje – mówi Stanislav Frnka. Budowa Postępu 14 została rozpoczęta w listopadzie 2013 r. Obiekt ten jest drugą inwestycją HB Reavis na warszawskim Mokotowie oraz trzecim projektem zrealizowanym przez dewelopera na stołecznym rynku. 

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra