Porto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoAluprof S.A. logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGhelamco Poland logoHexagon logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoBREMA Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoALLCON INVESTMENT logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe biuro coworkingowe na warszawskim rynku

Biuro coworkingowe Flexi Biuro, otworzone przez dewelopera Barc Warszawa, zlokalizowane jest w centrum Warszawy oraz zaoferuje m.in. biurka oraz sale konferencyjne w rozliczeniu na godziny.

W ofercie Flexi Biuro znajdują się gabinety, sale konferencyjne, biurka w przestrzeni coworkingowej, a także magazyny, które dedykowane są freelancerom, właścicielom micro i małych przedsiębiorstw oraz klientom instytucjonalnym. Jesteśmy przekonani, że przedsiębiorcy, czy osoby wykonujące wolne zawody docenią atuty Flexi Biura zarówno związane z lokalizacją w centrum Warszawy, jak i faktem, że jesteśmy właścicielem budynku przy Nowogrodzkiej 62C. Pozwala to w pełni wykorzystać zalety biura na godziny, którą jest między innymi gwarancja stałego adresu; zarówno korespondencyjnego, jak i rejestracyjnego firmy – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu Barc Warszawa S.A, właściciel Flexi Biura.

 

Idea wynajmu biurka jest dosyć młoda. Jak podaje magazyn „Deskmag”, obecnie z coworkingu w skali globalnej korzysta ok. 300 tys. osób. Na rodzimym rynku pierwsze biura coworkingowe pojawiły się w 2009 r. W chwili obecnej funkcjonuje niemal 100 tego typu miejsc, z czego połowa przypada na Warszawę.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra