Vastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOnyx Business Point logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoLC Corp S.A. logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoTétris Poland logoCHB14 logoCity Space logoCity Office logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGłówka Pracuje logoEcho Investment logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowe biuro coworkingowe na warszawskim rynku

Biuro coworkingowe Flexi Biuro, otworzone przez dewelopera Barc Warszawa, zlokalizowane jest w centrum Warszawy oraz zaoferuje m.in. biurka oraz sale konferencyjne w rozliczeniu na godziny.

W ofercie Flexi Biuro znajdują się gabinety, sale konferencyjne, biurka w przestrzeni coworkingowej, a także magazyny, które dedykowane są freelancerom, właścicielom micro i małych przedsiębiorstw oraz klientom instytucjonalnym. Jesteśmy przekonani, że przedsiębiorcy, czy osoby wykonujące wolne zawody docenią atuty Flexi Biura zarówno związane z lokalizacją w centrum Warszawy, jak i faktem, że jesteśmy właścicielem budynku przy Nowogrodzkiej 62C. Pozwala to w pełni wykorzystać zalety biura na godziny, którą jest między innymi gwarancja stałego adresu; zarówno korespondencyjnego, jak i rejestracyjnego firmy – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu Barc Warszawa S.A, właściciel Flexi Biura.

 

Idea wynajmu biurka jest dosyć młoda. Jak podaje magazyn „Deskmag”, obecnie z coworkingu w skali globalnej korzysta ok. 300 tys. osób. Na rodzimym rynku pierwsze biura coworkingowe pojawiły się w 2009 r. W chwili obecnej funkcjonuje niemal 100 tego typu miejsc, z czego połowa przypada na Warszawę.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra