UNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoCity Space logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoTorus logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nowe biuro coworkingowe na warszawskim rynku

Biuro coworkingowe Flexi Biuro, otworzone przez dewelopera Barc Warszawa, zlokalizowane jest w centrum Warszawy oraz zaoferuje m.in. biurka oraz sale konferencyjne w rozliczeniu na godziny.

W ofercie Flexi Biuro znajdują się gabinety, sale konferencyjne, biurka w przestrzeni coworkingowej, a także magazyny, które dedykowane są freelancerom, właścicielom micro i małych przedsiębiorstw oraz klientom instytucjonalnym. Jesteśmy przekonani, że przedsiębiorcy, czy osoby wykonujące wolne zawody docenią atuty Flexi Biura zarówno związane z lokalizacją w centrum Warszawy, jak i faktem, że jesteśmy właścicielem budynku przy Nowogrodzkiej 62C. Pozwala to w pełni wykorzystać zalety biura na godziny, którą jest między innymi gwarancja stałego adresu; zarówno korespondencyjnego, jak i rejestracyjnego firmy – powiedziała Aldona Krasnodębska, Prezes Zarządu Barc Warszawa S.A, właściciel Flexi Biura.

 

Idea wynajmu biurka jest dosyć młoda. Jak podaje magazyn „Deskmag”, obecnie z coworkingu w skali globalnej korzysta ok. 300 tys. osób. Na rodzimym rynku pierwsze biura coworkingowe pojawiły się w 2009 r. W chwili obecnej funkcjonuje niemal 100 tego typu miejsc, z czego połowa przypada na Warszawę.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra