Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

EKO Wiecha na budynku Astoria Premium Offices

Wizualizacja Astoria Premium Offices
Zawieszenie wiechy na budynku Astoria Premium Offices
Na realizowanym biurowcu ASTORIA Premium Offices zawieszona została tradycyjna wiecha. Zakończenie robót związane z budową obiektu zaplanowano na połowę przyszłego roku.

Budynek ASTORIA Premium Offices osiągnął stan surowy. Ukończenie prac betonowych zostało uczczone zawieszeniem wiechy na dachu budynku. Realizacja tego jakże ważnego projektu w portfolio STRABAG Real Estate przebiega zgodnie z harmonogramem. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi generalnego wykonawcy, wszystkie prace są wykonywane niezwykle sprawnie, co doceniają również okoliczni mieszkańcy – powiedział Michael Markart, dyrektor oddziału STRABAG Real Estate.

 

11-kondygnacyjny obiekt realizowany jest w centrum Warszawy przy ul. Przeskok 2, u zbiegu ulic Złotej i Zgody. Generalny wykonawca, firma STRABAG Sp. z o.o., rozpoczął prace związane z montażem fasady, w której zostaną użyte wysokiej jakości szkło, kamień i metal, a także z montażem instalacji wewnętrznej. W najbliższym okresie planowane jest układanie warstwy dachowej i instalacja urządzeń na dachu.

 

ASTORIA Premium Offices zaoferuje prawie 16 800 mkw. powierzchni biurowej oraz 1400 mkw. przestrzeni handlowej. W ramach inwestycji powstanie również parking z 87 miejscami parkingowymi. Projekt jest realizowany według wymogów certyfikacji LEED na poziomie GOLD. Zakończenie inwestycji zaplanowano na pierwszą połowę 2016 roku.

 

STRABAG Real Estate GmbH (SRE) należy do wiodących spółek w zakresie projektów deweloperskich w Niemczech oraz Europie. Jest częścią koncernu STRABAG SE, działającego w branży budowlanej.

 


0.0
Tagi: Strabag
Napisz pierwszy komentarz