Assa Abloy

Kolejny etap Długosza Business Park w budowie

Na mapie Wrocławia pojawi się kolejny biurowiec. Budynek liczący ok. 5000 mkw. powierzchni biurowej ma zostać oddany do użytku w 2016 roku.

We Wrocławiu, przy ulicy Długosza 60, powstaje kolejny – trzeci – obiekt biurowy wchodzący w skład Centrum Komercyjnego Długosza Business Park. Prace budowlane, które rozpoczęły się w kwietniu br., mają zakończyć się na przełomie III i IV kwartału 2016 roku. W chwili obecnej wykonawca finalizuje wznoszenie konstrukcji obiektu. Docelowo w biurowcu znajdzie się około 5000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej przeznaczonej dla różnych grup najemców. Projekt budynku powstał we wrocławskiej pracowni architektonicznej AP Szczepaniak.

 

Biurowiec będzie kolejnym obiektem Centrum Komercyjnego Długosza Business Park. Pierwszy budynek oddano do użytku w 2010 roku. To obiekt handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 2200 mkw. połączony z dwukondygnacyjną częścią biurową liczącą 720 mkw. Trzy lata później, bo w 2013 roku, wrocławską ofertę biurową wzbogacił kolejny budynek – trzykondygnacyjny biurowiec o łącznej powierzchni użytkowej 4800 mkw.

 

Centrum Komercyjne Długosza Business Park położone jest w północno-wschodniej części stolicy Dolnego Śląska, przy trasie wylotowej z miasta w kierunku Warszawy, a dodatkowo w niedalekiej odległości od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W pobliżu kompleksu znajduje się pętla tramwajowa oraz autobusowa.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz