CHB14 logoNowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoLobos Nieruchomości logoSpectra Development logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoTorus logoGTV Lighting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOnyx Business Point logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Xcity rozpoczyna 15 projektów, na liście są też budynki biurowe

Aleje Jerozolimskie 140
Centralna Park
Na liście 15 projektów deweloperskich zapowiedzianych przez spółkę Xcity znajdują się 3 projekty biurowe w stolicy.

Spółka Xcity Investment, która w Grupie PKP odpowiada za współpracę z deweloperami, poinformowała, że w najbliższym czasie ogłosi postępowania dla 15 projektów w całej Polsce. Ich łączna wartość jest szacowna na 8,84 euro. W grupie planowanych inwestycji znalazły się 3 projekty, w których dominować będzie funkcja biurowa.

Aleje Jerozolimskie 140, Warszawa Włochy, Centralna Park – to projekty, które zostaną zrealizowane w stolicy. Pierwszy z nich zakłada budowę nowoczesnego biurowca, który na stołeczny rynek dostarczy 60 mkw. powierzchni komercyjnej. Obiekt zostanie oddany do użytku w 2021 r. Centralna Park ma stanowić funkcjonalne połączenie z Dworcem Centralnym – poza powierzchnią biurową znajdzie się tu także hotel. Zakończenie inwestycji przewidziano na 2023 r. Warszawa Włochy to projekt, w ramach którego planowana jest realizacja budynku handlowo-usługowo-biurowego połączonego funkcjonalnie z nowym dworcem kolejowym. Jego finalizację zaplanowano na 2020 r.

Do 2018 r. Xcity Investment planuje realizować ponad 40 projektów deweloperskich. Już teraz przygotowaliśmy 15 kolejnych przedsięwzięć, dla których rozpoczynamy poszukiwania partnerów – mówi Maciej K. Król, prezes Xcity Investment. Większość naszych inwestycji prowadzimy w dużych miastach, ale nie zapominamy także o mniejszych ośrodkach miejskich. Spośród piętnastu nowych projektów, o których dziś mówimy, dziesięć będzie realizowanych w mniejszych miastach. Obecnie analizowanych jest również ponad 100 kolejnych potencjalnych lokalizacji pod kątem realizacji projektów deweloperskich – dodaje. 

Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra