City Office logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoOnyx Business Point logoTétris Poland logoGłówka Pracuje logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoTorus logoOmnitech Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEcho Investment logoArchicom logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Xcity rozpoczyna 15 projektów, na liście są też budynki biurowe

Aleje Jerozolimskie 140
Centralna Park
Na liście 15 projektów deweloperskich zapowiedzianych przez spółkę Xcity znajdują się 3 projekty biurowe w stolicy.

Spółka Xcity Investment, która w Grupie PKP odpowiada za współpracę z deweloperami, poinformowała, że w najbliższym czasie ogłosi postępowania dla 15 projektów w całej Polsce. Ich łączna wartość jest szacowna na 8,84 euro. W grupie planowanych inwestycji znalazły się 3 projekty, w których dominować będzie funkcja biurowa.

Aleje Jerozolimskie 140, Warszawa Włochy, Centralna Park – to projekty, które zostaną zrealizowane w stolicy. Pierwszy z nich zakłada budowę nowoczesnego biurowca, który na stołeczny rynek dostarczy 60 mkw. powierzchni komercyjnej. Obiekt zostanie oddany do użytku w 2021 r. Centralna Park ma stanowić funkcjonalne połączenie z Dworcem Centralnym – poza powierzchnią biurową znajdzie się tu także hotel. Zakończenie inwestycji przewidziano na 2023 r. Warszawa Włochy to projekt, w ramach którego planowana jest realizacja budynku handlowo-usługowo-biurowego połączonego funkcjonalnie z nowym dworcem kolejowym. Jego finalizację zaplanowano na 2020 r.

Do 2018 r. Xcity Investment planuje realizować ponad 40 projektów deweloperskich. Już teraz przygotowaliśmy 15 kolejnych przedsięwzięć, dla których rozpoczynamy poszukiwania partnerów – mówi Maciej K. Król, prezes Xcity Investment. Większość naszych inwestycji prowadzimy w dużych miastach, ale nie zapominamy także o mniejszych ośrodkach miejskich. Spośród piętnastu nowych projektów, o których dziś mówimy, dziesięć będzie realizowanych w mniejszych miastach. Obecnie analizowanych jest również ponad 100 kolejnych potencjalnych lokalizacji pod kątem realizacji projektów deweloperskich – dodaje. 

Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
mantra