Olivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoCHB14 logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTriGranit Corporation logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSawig Invest Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHexagon logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoTorus logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Xcity rozpoczyna 15 projektów, na liście są też budynki biurowe

Aleje Jerozolimskie 140
Centralna Park
Na liście 15 projektów deweloperskich zapowiedzianych przez spółkę Xcity znajdują się 3 projekty biurowe w stolicy.

Spółka Xcity Investment, która w Grupie PKP odpowiada za współpracę z deweloperami, poinformowała, że w najbliższym czasie ogłosi postępowania dla 15 projektów w całej Polsce. Ich łączna wartość jest szacowna na 8,84 euro. W grupie planowanych inwestycji znalazły się 3 projekty, w których dominować będzie funkcja biurowa.

Aleje Jerozolimskie 140, Warszawa Włochy, Centralna Park – to projekty, które zostaną zrealizowane w stolicy. Pierwszy z nich zakłada budowę nowoczesnego biurowca, który na stołeczny rynek dostarczy 60 mkw. powierzchni komercyjnej. Obiekt zostanie oddany do użytku w 2021 r. Centralna Park ma stanowić funkcjonalne połączenie z Dworcem Centralnym – poza powierzchnią biurową znajdzie się tu także hotel. Zakończenie inwestycji przewidziano na 2023 r. Warszawa Włochy to projekt, w ramach którego planowana jest realizacja budynku handlowo-usługowo-biurowego połączonego funkcjonalnie z nowym dworcem kolejowym. Jego finalizację zaplanowano na 2020 r.

Do 2018 r. Xcity Investment planuje realizować ponad 40 projektów deweloperskich. Już teraz przygotowaliśmy 15 kolejnych przedsięwzięć, dla których rozpoczynamy poszukiwania partnerów – mówi Maciej K. Król, prezes Xcity Investment. Większość naszych inwestycji prowadzimy w dużych miastach, ale nie zapominamy także o mniejszych ośrodkach miejskich. Spośród piętnastu nowych projektów, o których dziś mówimy, dziesięć będzie realizowanych w mniejszych miastach. Obecnie analizowanych jest również ponad 100 kolejnych potencjalnych lokalizacji pod kątem realizacji projektów deweloperskich – dodaje. 

Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra