Aluprof S.A. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoLC Corp S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Xcity rozpoczyna 15 projektów, na liście są też budynki biurowe

Aleje Jerozolimskie 140
Centralna Park
Na liście 15 projektów deweloperskich zapowiedzianych przez spółkę Xcity znajdują się 3 projekty biurowe w stolicy.

Spółka Xcity Investment, która w Grupie PKP odpowiada za współpracę z deweloperami, poinformowała, że w najbliższym czasie ogłosi postępowania dla 15 projektów w całej Polsce. Ich łączna wartość jest szacowna na 8,84 euro. W grupie planowanych inwestycji znalazły się 3 projekty, w których dominować będzie funkcja biurowa.

Aleje Jerozolimskie 140, Warszawa Włochy, Centralna Park – to projekty, które zostaną zrealizowane w stolicy. Pierwszy z nich zakłada budowę nowoczesnego biurowca, który na stołeczny rynek dostarczy 60 mkw. powierzchni komercyjnej. Obiekt zostanie oddany do użytku w 2021 r. Centralna Park ma stanowić funkcjonalne połączenie z Dworcem Centralnym – poza powierzchnią biurową znajdzie się tu także hotel. Zakończenie inwestycji przewidziano na 2023 r. Warszawa Włochy to projekt, w ramach którego planowana jest realizacja budynku handlowo-usługowo-biurowego połączonego funkcjonalnie z nowym dworcem kolejowym. Jego finalizację zaplanowano na 2020 r.

Do 2018 r. Xcity Investment planuje realizować ponad 40 projektów deweloperskich. Już teraz przygotowaliśmy 15 kolejnych przedsięwzięć, dla których rozpoczynamy poszukiwania partnerów – mówi Maciej K. Król, prezes Xcity Investment. Większość naszych inwestycji prowadzimy w dużych miastach, ale nie zapominamy także o mniejszych ośrodkach miejskich. Spośród piętnastu nowych projektów, o których dziś mówimy, dziesięć będzie realizowanych w mniejszych miastach. Obecnie analizowanych jest również ponad 100 kolejnych potencjalnych lokalizacji pod kątem realizacji projektów deweloperskich – dodaje. 


0.0
Tagi: PKP S.A.
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra