Lobos Nieruchomości logoGTV Lighting logoCity Space logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArchicom logoOnyx Business Point logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCHB14 logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Inwestycja HB Reavis z prestiżową nagrodą

33 Central
Widok z ogrodu na dachu obiektu 33 Central
Flagowy projekt grupy HB Reavis został nagrodzony w konkursie UK Property Awards. To nie jedyne wyróżnienie biurowca.

Pierwsza biurowa inwestycja grupy deweloperskiej HB Reavis w Londynie – budynek 33 Central zdobyła nagrodę w konkursie UK Property Awards w kategorii Najlepsza architektura biurowa w Londynie, a także wyróżnienie Wysoko oceniany w kategorii Budynek biurowy w Wielkiej Brytanii.

 

Tego typu dowody uznania w branży działają motywująco, tym bardziej, że inwestycja 33 Central to nasz debiut w Londynie. Jesteśmy z niej ogromnie dumni, a otrzymane nagroda i wyróżnienie są dla nas potwierdzeniem, że do realizacji tego flagowego projektu zaangażowaliśmy zespół na światowym poziomie. Budynek będzie wyróżniał się najwyższą jakością materiałów i wyjątkowym designem tak wewnątrz, jak i na zewnątrz – powiedział Tomáš Jurdák, dyrektor zarządzający HB Reavis UK.

 

Położony w centrum Londynu budynek 33 Central jest największą inwestycją grupy HB Reavis. Obiekt, który zostanie oddany do użytku w 2017 r., liczy 9 pięter i łącznie zaoferuje swoim przyszłym najemcom ponad 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na dachu zaprojektowanego w pracowni John Robertson Architects, znajdzie się ogród o powierzchni ponad 1000 mkw., z którego korzystać będą mogli wszyscy najemcy. Potwierdzeniem najwyższego standardu obiektu jest uzyskanie przez inwestycję certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. 

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra