Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Inwestycja HB Reavis z prestiżową nagrodą

33 Central
Widok z ogrodu na dachu obiektu 33 Central
Flagowy projekt grupy HB Reavis został nagrodzony w konkursie UK Property Awards. To nie jedyne wyróżnienie biurowca.

Pierwsza biurowa inwestycja grupy deweloperskiej HB Reavis w Londynie – budynek 33 Central zdobyła nagrodę w konkursie UK Property Awards w kategorii Najlepsza architektura biurowa w Londynie, a także wyróżnienie Wysoko oceniany w kategorii Budynek biurowy w Wielkiej Brytanii.

 

Tego typu dowody uznania w branży działają motywująco, tym bardziej, że inwestycja 33 Central to nasz debiut w Londynie. Jesteśmy z niej ogromnie dumni, a otrzymane nagroda i wyróżnienie są dla nas potwierdzeniem, że do realizacji tego flagowego projektu zaangażowaliśmy zespół na światowym poziomie. Budynek będzie wyróżniał się najwyższą jakością materiałów i wyjątkowym designem tak wewnątrz, jak i na zewnątrz – powiedział Tomáš Jurdák, dyrektor zarządzający HB Reavis UK.

 

Położony w centrum Londynu budynek 33 Central jest największą inwestycją grupy HB Reavis. Obiekt, który zostanie oddany do użytku w 2017 r., liczy 9 pięter i łącznie zaoferuje swoim przyszłym najemcom ponad 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na dachu zaprojektowanego w pracowni John Robertson Architects, znajdzie się ogród o powierzchni ponad 1000 mkw., z którego korzystać będą mogli wszyscy najemcy. Potwierdzeniem najwyższego standardu obiektu jest uzyskanie przez inwestycję certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra