ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoWOMAK HOLDING logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcophon Saint-Gobain logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoTorus logoSawig Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoTriGranit Corporation logoINTERBIURO logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHexagon logoCity Space logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Inwestycja HB Reavis z prestiżową nagrodą

33 Central
Widok z ogrodu na dachu obiektu 33 Central
Flagowy projekt grupy HB Reavis został nagrodzony w konkursie UK Property Awards. To nie jedyne wyróżnienie biurowca.

Pierwsza biurowa inwestycja grupy deweloperskiej HB Reavis w Londynie – budynek 33 Central zdobyła nagrodę w konkursie UK Property Awards w kategorii Najlepsza architektura biurowa w Londynie, a także wyróżnienie Wysoko oceniany w kategorii Budynek biurowy w Wielkiej Brytanii.

 

Tego typu dowody uznania w branży działają motywująco, tym bardziej, że inwestycja 33 Central to nasz debiut w Londynie. Jesteśmy z niej ogromnie dumni, a otrzymane nagroda i wyróżnienie są dla nas potwierdzeniem, że do realizacji tego flagowego projektu zaangażowaliśmy zespół na światowym poziomie. Budynek będzie wyróżniał się najwyższą jakością materiałów i wyjątkowym designem tak wewnątrz, jak i na zewnątrz – powiedział Tomáš Jurdák, dyrektor zarządzający HB Reavis UK.

 

Położony w centrum Londynu budynek 33 Central jest największą inwestycją grupy HB Reavis. Obiekt, który zostanie oddany do użytku w 2017 r., liczy 9 pięter i łącznie zaoferuje swoim przyszłym najemcom ponad 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na dachu zaprojektowanego w pracowni John Robertson Architects, znajdzie się ogród o powierzchni ponad 1000 mkw., z którego korzystać będą mogli wszyscy najemcy. Potwierdzeniem najwyższego standardu obiektu jest uzyskanie przez inwestycję certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. 

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra