INTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”

Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Firma Interbiuro i portal e-biurowce.pl zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”, który odbędzie się 2 grudnia 2015 r. o godzinie 20.00 w warszawskim kinie Muranów.

„Bóg istnieje i mieszka w Brukseli” to odważna teza postawiona przez twórców filmu, którzy udzielają odpowiedzi na pytanie „Gdzie mieszka Pan Bóg?”. Film pokazuje życie Pana Boga. Jak ono wygląda? Filmowy Bóg ma rodzinę, którą na co dzień tyranizuje, a jego największą przyjemnością jest bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczenia żonie i tworzenie nowych praw, które coraz bardziej utrudniają życie ludziom. Czy takie zachowanie pozostanie bezkarne? Nie. Zbuntowana córka filmowego Pana Boga – Ea – pewnego dnia wykrada hasła i wszystkie tajemnice z komputera swojego ojca. Dzięki temu może urządzać świat od nowa. Jak zatem będzie wyglądał nowy porządek?

 

Religijnie niepoprawny, ale oryginalny i niesamowicie zabawny – taką opinię o filmie opublikowano na The Hollywood Reporter.

 

Reżyserem komedii jest Jaco Van Dormael. W rolach głównych: Benoît Poelvoorde, Yolande Moreau i Catherine Deneuve.

 

Film będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. 

 

 


0.0
Tagi: Interbiuro
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
aleksandra.koltonik :
W Brukseli Bóg spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając żonie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia jego córka postanawia odnowić świat.
14 stycznia 2016 21:06
aleksandra.koltonik :
Film Zupełnie Nowy Testament (2015) dostepny już online
1 stycznia 2016 20:39
Podium Park banner duży
mantra