Schüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOnyx Business Point logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArchicom logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”

Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Firma Interbiuro i portal e-biurowce.pl zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”, który odbędzie się 2 grudnia 2015 r. o godzinie 20.00 w warszawskim kinie Muranów.

„Bóg istnieje i mieszka w Brukseli” to odważna teza postawiona przez twórców filmu, którzy udzielają odpowiedzi na pytanie „Gdzie mieszka Pan Bóg?”. Film pokazuje życie Pana Boga. Jak ono wygląda? Filmowy Bóg ma rodzinę, którą na co dzień tyranizuje, a jego największą przyjemnością jest bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczenia żonie i tworzenie nowych praw, które coraz bardziej utrudniają życie ludziom. Czy takie zachowanie pozostanie bezkarne? Nie. Zbuntowana córka filmowego Pana Boga – Ea – pewnego dnia wykrada hasła i wszystkie tajemnice z komputera swojego ojca. Dzięki temu może urządzać świat od nowa. Jak zatem będzie wyglądał nowy porządek?

 

Religijnie niepoprawny, ale oryginalny i niesamowicie zabawny – taką opinię o filmie opublikowano na The Hollywood Reporter.

 

Reżyserem komedii jest Jaco Van Dormael. W rolach głównych: Benoît Poelvoorde, Yolande Moreau i Catherine Deneuve.

 

Film będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. 

 

 

Tagi: Interbiuro
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
aleksandra.koltonik :
W Brukseli Bóg spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając żonie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia jego córka postanawia odnowić świat.
14 stycznia 2016 21:06
aleksandra.koltonik :
Film Zupełnie Nowy Testament (2015) dostepny już online
1 stycznia 2016 20:39
Hilton 750x140
mantra