EURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCHB14 logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcophon Saint-Gobain logoDorbud S.A. logoALLCON INVESTMENT logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSawig Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoTriGranit Corporation logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHexagon logoBREMA Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoWOMAK HOLDING logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”

Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Kadr z filmu Zupełnie Nowy Testament
Firma Interbiuro i portal e-biurowce.pl zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Zupełnie Nowy Testament”, który odbędzie się 2 grudnia 2015 r. o godzinie 20.00 w warszawskim kinie Muranów.

„Bóg istnieje i mieszka w Brukseli” to odważna teza postawiona przez twórców filmu, którzy udzielają odpowiedzi na pytanie „Gdzie mieszka Pan Bóg?”. Film pokazuje życie Pana Boga. Jak ono wygląda? Filmowy Bóg ma rodzinę, którą na co dzień tyranizuje, a jego największą przyjemnością jest bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczenia żonie i tworzenie nowych praw, które coraz bardziej utrudniają życie ludziom. Czy takie zachowanie pozostanie bezkarne? Nie. Zbuntowana córka filmowego Pana Boga – Ea – pewnego dnia wykrada hasła i wszystkie tajemnice z komputera swojego ojca. Dzięki temu może urządzać świat od nowa. Jak zatem będzie wyglądał nowy porządek?

 

Religijnie niepoprawny, ale oryginalny i niesamowicie zabawny – taką opinię o filmie opublikowano na The Hollywood Reporter.

 

Reżyserem komedii jest Jaco Van Dormael. W rolach głównych: Benoît Poelvoorde, Yolande Moreau i Catherine Deneuve.

 

Film będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. 

 

 

Tagi: Interbiuro
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
aleksandra.koltonik :
W Brukseli Bóg spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając żonie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia jego córka postanawia odnowić świat.
14 stycznia 2016 21:06
aleksandra.koltonik :
Film Zupełnie Nowy Testament (2015) dostepny już online
1 stycznia 2016 20:39
real connect 2017
mantra