UNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoALLCON INVESTMENT logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPartner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCHB14 logoINTERBIURO logoEcho Investment logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArchicom logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoHexagon logoWOMAK HOLDING logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kolejny budynek Warsaw Spire z pozwoleniem na użytkowanie

Warsaw Spire
Warsaw Spire
Budynek C, który powstał w ramach warszawskiego kompleksu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt ten jest już drugą częścią Warsaw Spire oddaną do użytku.

Budynek C, który powstał w ramach warszawskiego kompleksu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt ten jest już drugą częścią Warsaw Spire oddaną do użytku – od września ubiegłego roku działa bliźniaczy biurowiec B. Realizację całej inwestycji, czyli zakończenie budowy 220-metrowego wieżowca A i otwarcie kompleksu zaplanowano na połowę maja przyszłego roku. Obecnie w obiekcie wieżowym montowane są ostatnie szklane panele, a także prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe.  

W oddanym budynku C trwają jeszcze roboty związane z wykończeniem powierzchni biurowych. Pierwsi najemcy obiektu przeprowadzą się do nowych siedzib w tym roku. Wśród nich jest Centrum Unijnych Projektów Transportowych, które obecnie przenosi się do kompleksu. Łącznie zajmie 6200 mkw. przestrzeni na 4 piętrach budynku C. Z kolei w grudniu do swojego biura o metrażu niemal 6300 mkw. wprowadzi się Benefit Systems SA. Kolejny z najemców, czyli Adecco planuje przeprowadzkę do Warsaw Spire w pierwszej połowie przyszłego roku. Firma zajmie łącznie ok. 1 600 mkw. na 8. piętrze budynku C.    

Obecnie poziom komercjalizacji biurowca wynosi 70 proc. Oprócz firm, które wynajęły powierzchnie w budynku C, do najemców Warsaw Spire należą: Frontex, Samsung, JLL, BNP Paribas Securities Services, Bilfinger HSG Facility Management, Daftcode oraz Ghelamco Poland.    

Warsaw Spire jest największym pod względem powierzchni kompleksem biurowym w Polsce. Składa się z 220-metrowego budynku wieżowego A oraz dwóch obiektów sąsiadujących – B i C. Łącznie dostarczą na rynek ponad 100 000 mkw. powierzchni biurowej.

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra