GTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoRIS Kotes logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Kolejny budynek Warsaw Spire z pozwoleniem na użytkowanie

Warsaw Spire
Warsaw Spire
Budynek C, który powstał w ramach warszawskiego kompleksu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt ten jest już drugą częścią Warsaw Spire oddaną do użytku.

Budynek C, który powstał w ramach warszawskiego kompleksu, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obiekt ten jest już drugą częścią Warsaw Spire oddaną do użytku – od września ubiegłego roku działa bliźniaczy biurowiec B. Realizację całej inwestycji, czyli zakończenie budowy 220-metrowego wieżowca A i otwarcie kompleksu zaplanowano na połowę maja przyszłego roku. Obecnie w obiekcie wieżowym montowane są ostatnie szklane panele, a także prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe.  

W oddanym budynku C trwają jeszcze roboty związane z wykończeniem powierzchni biurowych. Pierwsi najemcy obiektu przeprowadzą się do nowych siedzib w tym roku. Wśród nich jest Centrum Unijnych Projektów Transportowych, które obecnie przenosi się do kompleksu. Łącznie zajmie 6200 mkw. przestrzeni na 4 piętrach budynku C. Z kolei w grudniu do swojego biura o metrażu niemal 6300 mkw. wprowadzi się Benefit Systems SA. Kolejny z najemców, czyli Adecco planuje przeprowadzkę do Warsaw Spire w pierwszej połowie przyszłego roku. Firma zajmie łącznie ok. 1 600 mkw. na 8. piętrze budynku C.    

Obecnie poziom komercjalizacji biurowca wynosi 70 proc. Oprócz firm, które wynajęły powierzchnie w budynku C, do najemców Warsaw Spire należą: Frontex, Samsung, JLL, BNP Paribas Securities Services, Bilfinger HSG Facility Management, Daftcode oraz Ghelamco Poland.    

Warsaw Spire jest największym pod względem powierzchni kompleksem biurowym w Polsce. Składa się z 220-metrowego budynku wieżowego A oraz dwóch obiektów sąsiadujących – B i C. Łącznie dostarczą na rynek ponad 100 000 mkw. powierzchni biurowej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra