Aluprof S.A. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Prace w OVO Wrocław zgodnie z harmonogramem

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób.

Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób. Na kondygnacji -2 trwają prace związane z wykańczaniem wnętrz. W sali balowej zainstalowano niemal wszystkie oprawy oświetleniowe tzw. wulkany, czyli lampy o zaokrąglonym kształcie nawiązującym do wulkanistej góry, natomiast na parterze w części hotelowego lobby, a także restauracji gotowy jest już cały sufit z wulkanami. Prace są prowadzone również w meeting roomach, części centrum konferencyjnego OVO Wrocław. Z kolei na zewnątrz od strony ul. Podwale widoczna jest gotowa konstrukcja zadaszenia nad wejściem do hotelu. Wokół budynku trwa także układanie kostki brukowej.

 

Na piętrach hotelowych trwa montaż drzwi, układanie wykładzin oraz tapet. Na piętrach apartamentowych zakończył się montaż drewnianej stolarki okiennej i rozpoczęły się już prace przy wykańczaniu tarasów – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, zakładającym, że OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 r.

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra