MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCHB14 logoTorus logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Prace w OVO Wrocław zgodnie z harmonogramem

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób.

Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób. Na kondygnacji -2 trwają prace związane z wykańczaniem wnętrz. W sali balowej zainstalowano niemal wszystkie oprawy oświetleniowe tzw. wulkany, czyli lampy o zaokrąglonym kształcie nawiązującym do wulkanistej góry, natomiast na parterze w części hotelowego lobby, a także restauracji gotowy jest już cały sufit z wulkanami. Prace są prowadzone również w meeting roomach, części centrum konferencyjnego OVO Wrocław. Z kolei na zewnątrz od strony ul. Podwale widoczna jest gotowa konstrukcja zadaszenia nad wejściem do hotelu. Wokół budynku trwa także układanie kostki brukowej.

 

Na piętrach hotelowych trwa montaż drzwi, układanie wykładzin oraz tapet. Na piętrach apartamentowych zakończył się montaż drewnianej stolarki okiennej i rozpoczęły się już prace przy wykańczaniu tarasów – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, zakładającym, że OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 r.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra