Omnitech Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoArchicom logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoALLCON INVESTMENT logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Space logoTorus logoSawig Invest Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHexagon logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTriGranit Corporation logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCHB14 logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWOMAK HOLDING logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoBusiness House logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Prace w OVO Wrocław zgodnie z harmonogramem

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób.

Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób. Na kondygnacji -2 trwają prace związane z wykańczaniem wnętrz. W sali balowej zainstalowano niemal wszystkie oprawy oświetleniowe tzw. wulkany, czyli lampy o zaokrąglonym kształcie nawiązującym do wulkanistej góry, natomiast na parterze w części hotelowego lobby, a także restauracji gotowy jest już cały sufit z wulkanami. Prace są prowadzone również w meeting roomach, części centrum konferencyjnego OVO Wrocław. Z kolei na zewnątrz od strony ul. Podwale widoczna jest gotowa konstrukcja zadaszenia nad wejściem do hotelu. Wokół budynku trwa także układanie kostki brukowej.

 

Na piętrach hotelowych trwa montaż drzwi, układanie wykładzin oraz tapet. Na piętrach apartamentowych zakończył się montaż drewnianej stolarki okiennej i rozpoczęły się już prace przy wykańczaniu tarasów – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, zakładającym, że OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 r.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra