INTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLC Corp S.A. logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoCity Space logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoTétris Poland logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoCity Office logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Prace w OVO Wrocław zgodnie z harmonogramem

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób.

Budowa wielofunkcyjnej inwestycji postępuje według zakładanego harmonogramu. Obecnie na terenie realizowanego projektu pracuje ok. 450 osób. Na kondygnacji -2 trwają prace związane z wykańczaniem wnętrz. W sali balowej zainstalowano niemal wszystkie oprawy oświetleniowe tzw. wulkany, czyli lampy o zaokrąglonym kształcie nawiązującym do wulkanistej góry, natomiast na parterze w części hotelowego lobby, a także restauracji gotowy jest już cały sufit z wulkanami. Prace są prowadzone również w meeting roomach, części centrum konferencyjnego OVO Wrocław. Z kolei na zewnątrz od strony ul. Podwale widoczna jest gotowa konstrukcja zadaszenia nad wejściem do hotelu. Wokół budynku trwa także układanie kostki brukowej.

 

Na piętrach hotelowych trwa montaż drzwi, układanie wykładzin oraz tapet. Na piętrach apartamentowych zakończył się montaż drewnianej stolarki okiennej i rozpoczęły się już prace przy wykańczaniu tarasów – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem, zakładającym, że OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 r.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra