ARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoRIS Kotes logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Urośnie gdańska siedziba firmy LPP

Obiekt, którego budowa ma ruszyć w tym roku, jest jednym z czterech planowanych budynków.
Jeszcze w tym roku firma LPP planuje rozpoczęcie budowy budynku biurowego, który znajdzie się na działce sąsiadującej z obecną siedzibą.

Jeszcze w tym roku firma LPP planuje rozpoczęcie budowy budynku biurowego, który znajdzie się na działce sąsiadującej z obecną siedzibą zlokalizowaną przy ul. Łąkowej 39/44 Gdańsku. Na terenie tym aktualnie prowadzone są prace przygotowywacze. Zakończenie realizacji projektu ma nastąpić w 2017 r.  

Jest to już II etap inwestycji mającej na celu przebudowę i rozbudowę gdańskiej centrali firmy, umiejscowionej niemal od początku jej istnienia w dawnej fabryce tytoniu Danziger Tabak Monopole. W ramach pierwszego, zrealizowanego w latach 2013-2015, LPP przeprowadził całkowitą modernizację zabytkowego, modernistycznego budynku, który został także rozbudowany. Powierzchnia zabudowy obiektu wynosi aktualnie prawie 9000 mkw. W odnowionym obiekcie pracuje ok. 600 osób. Oprócz nowoczesnych biur, przestrzeni pracy wspólnej oraz pracowni dla projektantów, w centrali LPP stworzono również miejsca na profesjonalny klub fitness oraz na przestronną restaurację.

Obiekt, którego budowa ma ruszyć w tym roku, jest jednym z czterech planowanych budynków. Powierzchnia całkowita części naziemnej biurowca wyniesie 7500 mkw. Obok funkcji biurowych, obiekt będzie pełnił rolę zaplecza projektowego dla marek odzieżowych firmy i zaplecza socjalno-rekreacyjnego. Przestrzenie pracowni projektantów, a także biur firmy utrzymane zostaną w stylistyce loftu. W ramach projektu powstaną odrębne wnętrza do pracy dla kilku lub kilkunastu osób, miejsca pracy wspólnej oraz miejsca służące rekreacji i wypoczynkowi.

LPP jest firmą o międzynarodowym zasięgu, która od przeszło 20 lat działa w branży odzieżowej. Zarządza pięcioma markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. LPP zatrudnia 20 000 osób w biurach i strukturach sprzedaży, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Hamburgu, Szanghaju, Pradze, Moskwie, Kijowie i Budapeszcie.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra