Biuro Atos w Olivia Business Centre już otwarte

OBC z lotu ptaka
Olivia Four
Międzynarodowa firma IT – Atos – otworzyła swoje biuro w kompleksie Olivia Business Centre. Najemca zajął 967 mkw. powierzchni biurowej w budynku Olivia Four.

Międzynarodowa firma IT – Atos – otworzyła swoje biuro w kompleksie Olivia Business Centre. Najemca zajął 967 mkw. powierzchni biurowej w budynku Olivia Four. Wybraliśmy Olivia Business Centre, ponieważ posiada ono dobrą lokalizację i najwyższy standard budynku – powiedział Wojciech Kawecki, dyrektor Biura Atos Gdańsk. Kompleks Olivia Business Centre daje nam możliwości szybkiego zwiększenia ilości pracowników w przyszłości. Co więcej, nasze nowe biuro jest niezwykle wygodne, co pomaga całemu zespołowi pracować bardziej kreatywnie i efektywnie – dodaje.

Cieszymy się, że trójmiejski oddział Atos rośnie i zdecydował się przeprowadzić do Olivia Business Centre. Decyzja ta umożliwia z jednej strony dostęp do stale powiększającej się powierzchni naszego centrum oraz prestiżowego otoczenia biznesowego. Z drugiej – daje szansę na pozyskanie wykwalifikowanej kadry z uczelni wyższych, z którymi współpracujemy, oraz programistów kształconych w szkole programowania Infoshare Academy, znajdującej się także w Olivia Four. Wszystko to, mamy nadzieję, ułatwi dalszy rozwój firmy Atos – powiedział Maciej Kotarski, odpowiedzialny za komercjalizację Olivia Business Centre.

Nowe biuro firmy znajduje się na 8. piętrze biurowca Olivia Four, z którego roztacza się widok na m.in. zabytkową gdańską dzielnicę Oliwa oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy. Ze spokojnym krajobrazem za oknem kontrastuje nowoczesna aranżacja piętra, o żywej kolorystyce i charakterystycznych trójkątnych wzorach na podłodze biura – dodaje Laura Susmarska, Senior Project Manager w Olivia Business Centre, odpowiedzialna za aranżację biura Atos Polska w Olivia Four.

Atos jest jednym z trzech największych integratorów IT w Polsce, liderem rynku tworzenia i utrzymywania informatycznych rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm. W kraju firma dostarcza usługi największym graczom z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego, a także publicznego. Zespół ponad 900 specjalistów Atos Polska pracuje w biurach w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu.

11-piętrowy biurowiec Olivia Four jest czwartym etapem gdańskiego kompleksu. Budynek oferuje przeszło 14 700 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Oddany został do użytku w marcu ubiegłego roku. Wśród grona jego najemców znajdują się takie firmy jak: Acxiom, Allianz, Alnet Systems, Competence Call Center, Epam Systems, Generali, HK Finance, LOTOS-Air BP, Moore Stephens, Omida Logistics, Playsoft czy Schibsted Tech Polska. W Olivia Four mieści się także przestrzeń rozwoju innowacji O4, która zajmuje parter, pierwsze i drugie piętro budynku. Dedykowana jest m.in. start-upom oraz małym i średnim przedsiębiorstwom.  

Olivia Business Centre jest największym centrum biurowo-biznesowym w regionie. Docelowo wielkość kompleksu przekroczy 170 000 mkw. W skład centrum wchodzi pięć biurowców – Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, który został oddany do użytku w maju br. Kompleks oferuje najemcom przeszło 1600 miejsc parkingowych oraz ponad 200 stojaków rowerowych, a także 5 szatni z prysznicami.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz