W Rzeszowie powstanie Regionalne Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową firmy Deloitte

Nowa jednostka firmy będzie stanowiła część rzeszowskiego Centrum Usług dla Biznesu Deloitte, a także zapewni wsparcie dla działów audytów przedsiębiorstwa w regionie.

Nowa jednostka firmy, która powstanie 1 czerwca br., będzie stanowiła część rzeszowskiego Centrum Usług dla Biznesu Deloitte, a także zapewni wsparcie dla działów audytów przedsiębiorstwa w regionie. Centrum Usług dla Audytu w Europie Środkowej zajmie się m.in. zbieraniem informacji dotyczących klientów i branż oraz koordynacją wybranych elementów bezpośrednich badań kontrolnych i weryfikacją sprawozdań finansowych. W Centrum planujemy zatrudnić specjalistów, którzy będą ściśle współpracować z zespołami audytu w biurach Deloitte w Europie Środkowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki najwyższemu standardowi świadczonych usług z wykorzystaniem najlepszych praktyk i wiedzy oraz zastosowaniu innowacyjnych narzędzi analitycznych, będziemy działać skuteczniej na rzecz naszych klientów w całym regionie – mówi Wolda Grant, Audit and Enterprise Risk Services Leader for Deloitte Central Europe. Centrum Usług dla Audytu Deloitte w Europie Środkowej zatrudni zarówno specjalistów z obszaru audytu, jak i absolwentów czy studentów z doświadczeniem, ze specjalizacją z zakresu finansów, ekonomii lub technologii.

 

Do tej pory w skład Centrum Usług dla Biznesu Deloitte, które działa w Rzeszowie od września ubiegłego roku, wchodziły zespoły finansowo-księgowe, IT oraz zespoły świadczące usługi z zakresu zarządzania ryzykiem. Jednostka pracuje dla biur Deloitte znajdujących się w 18 krajach Europy Środkowej. W rzeszowskim centrum zostało stworzonych już 70 nowych miejsc pracy. Do 2021 r, zatrudnienie zwiększy się do 300 osób.

 

Dzięki nowoczesnym technologiom i know how naszych ekspertów, utworzenie nowego Centrum Usług dla Audytu w Rzeszowie umożliwi dostosowanie poziomu usług do potrzeb wynikających z dynamicznego rozwoju Deloitte. Mamy satysfakcję, że uruchamiając kolejne centra obsługi przyczyniamy się do rozwoju Rzeszowa i całego regionu podkarpackiego – mówi Ján Zoller, Dyrektor Centrum Usług dla Audytu.
 


0.0
Tagi: Deloitte
Napisz pierwszy komentarz