Ghelamco Poland logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoArchicom logoLC Corp S.A. logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa odsłona showroomu Kinnarps w Gdyni

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park.

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park. Pomieszczenie o metrażu 218 mkw. zostało zintegrowane z koncepcją Next Office. Naszym zamierzeniem było zaprezentowanie zróżnicowanej oferty Kinnarps w nowym wnętrzu, z uwzględnieniem koncepcji ABW i z odzwierciedleniem wiodących trendów dla nowoczesnego środowiska pracy. Znajdują się tu nie tylko stanowiska pracy, lecz także wiele miejsc spotkań zarówno dla naszego zespołu jak i klientów. Zależało nam na osiągnięciu harmonii rozmaitych elementów, a przede wszystkim na jak bardziej efektywnym zagospodarowaniu dostępnej powierzchni, co mamy wrażenie udało nam się osiągnąć. Nasz nowy showroom jest inspirujący, nowoczesny, przyciąga uwagę, jest jednocześnie świeży i przytulny – mówi Anna Grodzka, dyrektor sprzedaży regionu Północnego Kinnarps Polska.

Gościem wieczoru była Katarzyna Molęda, autorka książki „Szwedzi. Ciepło na Północy”, która opowiedziała o tym, co najbardziej zaskakuje Polaków w skandynawskiej kulturze biznesowej, szwedzkich biurach oraz designie i ergonomii.

Wszystkich, którzy są zainteresowani nowymi biurami, trendami we współczesnym środowisku pracy, a także koncepcją Next Office w interpretacji gdyńskiego zespołu Kinnarps, mogą odwiedzić showroom, który znajduje się na ul. Łużycką 6B w Gdyni.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra