Vastint Poland Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKart Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoALLCON INVESTMENT logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWOMAK HOLDING logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHexagon logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSawig Invest Group logoEcophon Saint-Gobain logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBREMA Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa odsłona showroomu Kinnarps w Gdyni

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park.

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park. Pomieszczenie o metrażu 218 mkw. zostało zintegrowane z koncepcją Next Office. Naszym zamierzeniem było zaprezentowanie zróżnicowanej oferty Kinnarps w nowym wnętrzu, z uwzględnieniem koncepcji ABW i z odzwierciedleniem wiodących trendów dla nowoczesnego środowiska pracy. Znajdują się tu nie tylko stanowiska pracy, lecz także wiele miejsc spotkań zarówno dla naszego zespołu jak i klientów. Zależało nam na osiągnięciu harmonii rozmaitych elementów, a przede wszystkim na jak bardziej efektywnym zagospodarowaniu dostępnej powierzchni, co mamy wrażenie udało nam się osiągnąć. Nasz nowy showroom jest inspirujący, nowoczesny, przyciąga uwagę, jest jednocześnie świeży i przytulny – mówi Anna Grodzka, dyrektor sprzedaży regionu Północnego Kinnarps Polska.

Gościem wieczoru była Katarzyna Molęda, autorka książki „Szwedzi. Ciepło na Północy”, która opowiedziała o tym, co najbardziej zaskakuje Polaków w skandynawskiej kulturze biznesowej, szwedzkich biurach oraz designie i ergonomii.

Wszystkich, którzy są zainteresowani nowymi biurami, trendami we współczesnym środowisku pracy, a także koncepcją Next Office w interpretacji gdyńskiego zespołu Kinnarps, mogą odwiedzić showroom, który znajduje się na ul. Łużycką 6B w Gdyni.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra