MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGłówka Pracuje logoKwiaty dla biura logoCity Office logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa odsłona showroomu Kinnarps w Gdyni

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park.

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park. Pomieszczenie o metrażu 218 mkw. zostało zintegrowane z koncepcją Next Office. Naszym zamierzeniem było zaprezentowanie zróżnicowanej oferty Kinnarps w nowym wnętrzu, z uwzględnieniem koncepcji ABW i z odzwierciedleniem wiodących trendów dla nowoczesnego środowiska pracy. Znajdują się tu nie tylko stanowiska pracy, lecz także wiele miejsc spotkań zarówno dla naszego zespołu jak i klientów. Zależało nam na osiągnięciu harmonii rozmaitych elementów, a przede wszystkim na jak bardziej efektywnym zagospodarowaniu dostępnej powierzchni, co mamy wrażenie udało nam się osiągnąć. Nasz nowy showroom jest inspirujący, nowoczesny, przyciąga uwagę, jest jednocześnie świeży i przytulny – mówi Anna Grodzka, dyrektor sprzedaży regionu Północnego Kinnarps Polska.

Gościem wieczoru była Katarzyna Molęda, autorka książki „Szwedzi. Ciepło na Północy”, która opowiedziała o tym, co najbardziej zaskakuje Polaków w skandynawskiej kulturze biznesowej, szwedzkich biurach oraz designie i ergonomii.

Wszystkich, którzy są zainteresowani nowymi biurami, trendami we współczesnym środowisku pracy, a także koncepcją Next Office w interpretacji gdyńskiego zespołu Kinnarps, mogą odwiedzić showroom, który znajduje się na ul. Łużycką 6B w Gdyni.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra