Olivia Business Centre logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoDorbud S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGhelamco Poland logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoLC Corp S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSchüco International Polska logoCOTEX Office Centre logoLobos Nieruchomości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Nowa odsłona showroomu Kinnarps w Gdyni

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park.

12 kwietnia br. firma Kinnarps zaprezentowała nową odsłonę biura i showroomu w Gdyni, znajdujących się w inwestycji Łużycka Office Park. Pomieszczenie o metrażu 218 mkw. zostało zintegrowane z koncepcją Next Office. Naszym zamierzeniem było zaprezentowanie zróżnicowanej oferty Kinnarps w nowym wnętrzu, z uwzględnieniem koncepcji ABW i z odzwierciedleniem wiodących trendów dla nowoczesnego środowiska pracy. Znajdują się tu nie tylko stanowiska pracy, lecz także wiele miejsc spotkań zarówno dla naszego zespołu jak i klientów. Zależało nam na osiągnięciu harmonii rozmaitych elementów, a przede wszystkim na jak bardziej efektywnym zagospodarowaniu dostępnej powierzchni, co mamy wrażenie udało nam się osiągnąć. Nasz nowy showroom jest inspirujący, nowoczesny, przyciąga uwagę, jest jednocześnie świeży i przytulny – mówi Anna Grodzka, dyrektor sprzedaży regionu Północnego Kinnarps Polska.

Gościem wieczoru była Katarzyna Molęda, autorka książki „Szwedzi. Ciepło na Północy”, która opowiedziała o tym, co najbardziej zaskakuje Polaków w skandynawskiej kulturze biznesowej, szwedzkich biurach oraz designie i ergonomii.

Wszystkich, którzy są zainteresowani nowymi biurami, trendami we współczesnym środowisku pracy, a także koncepcją Next Office w interpretacji gdyńskiego zespołu Kinnarps, mogą odwiedzić showroom, który znajduje się na ul. Łużycką 6B w Gdyni.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra