Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCHB14 logoGhelamco Poland logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOnyx Business Point logoArchicom logoKwiaty dla biura logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa zawita do Krakowa

Zurich Insurance Group otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Zatrudnionych zostanie w nim 160 osób.

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa – Zurich Insurance Group – otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Jak poinformował dyrektor finansowy grupy, George Quinn, firma zdecydowała się na utworzenie centrum w Krakowie ze względu na bardzo dobrze rozwinięty rynek usług wspólnych w mieście. Atutem stolicy Małopolski jest również dostęp do utalentowanych pracowników.

 

W krakowskim centrum finansowych usług wspólnych Zurich Insurance Group pracę znajdzie 160 specjalistów w takich dziedzinach jak rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, procesy planowania finansowego oraz zarządzanie danymi finansowymi. Jak podkreślił George Quinn, centrum będzie odgrywało istotną rolę w operacjach finansowych grupy Zurich – to tutaj będzie się tworzyła wartość dodana operacji finansowych grupy.

 

Zurich Insurance Group (Zurich) jest wielosegmentową firmą ubezpieczeniową, która działa w przeszło 170 krajach. W jej oddziałach pracuje ponad 55 tys. osób. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne, jak i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym międzynarodowe korporacje. Zurich Insurance Group powstała w 1872 r. w Zurichu, gdzie mieści się jej główna siedziba.

 

Kraków jest kluczowym ośrodkiem na mapie lokalizacji firm z branży usług dla biznesu nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż stolica Małopolski już od trzech lat zajmuje 9. pozycję w prestiżowym rankingu Tholons Top 100 Outsourcing Destinations, analizującego najlepsze lokalizacje branży BPO na świecie. W ostatnim rankingu ze stycznia 2016 r. Kraków zajął najwyższą pozycję zarówno wśród polskich, jak i europejskich miast.
 

Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra