Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHexagon logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoTriGranit Corporation logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWOMAK HOLDING logoCity Space logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoALLCON INVESTMENT logoBusiness House logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCHB14 logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoArchicom logoEcophon Saint-Gobain logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSawig Invest Group logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa zawita do Krakowa

Zurich Insurance Group otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Zatrudnionych zostanie w nim 160 osób.

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa – Zurich Insurance Group – otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Jak poinformował dyrektor finansowy grupy, George Quinn, firma zdecydowała się na utworzenie centrum w Krakowie ze względu na bardzo dobrze rozwinięty rynek usług wspólnych w mieście. Atutem stolicy Małopolski jest również dostęp do utalentowanych pracowników.

 

W krakowskim centrum finansowych usług wspólnych Zurich Insurance Group pracę znajdzie 160 specjalistów w takich dziedzinach jak rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, procesy planowania finansowego oraz zarządzanie danymi finansowymi. Jak podkreślił George Quinn, centrum będzie odgrywało istotną rolę w operacjach finansowych grupy Zurich – to tutaj będzie się tworzyła wartość dodana operacji finansowych grupy.

 

Zurich Insurance Group (Zurich) jest wielosegmentową firmą ubezpieczeniową, która działa w przeszło 170 krajach. W jej oddziałach pracuje ponad 55 tys. osób. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne, jak i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym międzynarodowe korporacje. Zurich Insurance Group powstała w 1872 r. w Zurichu, gdzie mieści się jej główna siedziba.

 

Kraków jest kluczowym ośrodkiem na mapie lokalizacji firm z branży usług dla biznesu nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż stolica Małopolski już od trzech lat zajmuje 9. pozycję w prestiżowym rankingu Tholons Top 100 Outsourcing Destinations, analizującego najlepsze lokalizacje branży BPO na świecie. W ostatnim rankingu ze stycznia 2016 r. Kraków zajął najwyższą pozycję zarówno wśród polskich, jak i europejskich miast.
 

Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra