Ocean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoGłówka Pracuje logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoOnyx Business Point logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Office logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa zawita do Krakowa

Zurich Insurance Group otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Zatrudnionych zostanie w nim 160 osób.

Szwajcarska grupa ubezpieczeniowa – Zurich Insurance Group – otworzy w stolicy Małopolski centrum finansowych usług wspólnych. Jak poinformował dyrektor finansowy grupy, George Quinn, firma zdecydowała się na utworzenie centrum w Krakowie ze względu na bardzo dobrze rozwinięty rynek usług wspólnych w mieście. Atutem stolicy Małopolski jest również dostęp do utalentowanych pracowników.

 

W krakowskim centrum finansowych usług wspólnych Zurich Insurance Group pracę znajdzie 160 specjalistów w takich dziedzinach jak rachunkowość i sprawozdawczość finansowa, procesy planowania finansowego oraz zarządzanie danymi finansowymi. Jak podkreślił George Quinn, centrum będzie odgrywało istotną rolę w operacjach finansowych grupy Zurich – to tutaj będzie się tworzyła wartość dodana operacji finansowych grupy.

 

Zurich Insurance Group (Zurich) jest wielosegmentową firmą ubezpieczeniową, która działa w przeszło 170 krajach. W jej oddziałach pracuje ponad 55 tys. osób. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne, jak i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym międzynarodowe korporacje. Zurich Insurance Group powstała w 1872 r. w Zurichu, gdzie mieści się jej główna siedziba.

 

Kraków jest kluczowym ośrodkiem na mapie lokalizacji firm z branży usług dla biznesu nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż stolica Małopolski już od trzech lat zajmuje 9. pozycję w prestiżowym rankingu Tholons Top 100 Outsourcing Destinations, analizującego najlepsze lokalizacje branży BPO na świecie. W ostatnim rankingu ze stycznia 2016 r. Kraków zajął najwyższą pozycję zarówno wśród polskich, jak i europejskich miast.
 

Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
mantra