Przedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoGTV Lighting logoArchicom logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTétris Poland logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoBusiness House logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

SkyRes Warszawska coraz pełniejszy

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku rzeszowski biurowiec – SkyRes Warszawska – zapełnia się najemcami.

Od marca br. w biurowcu SkyRes Warszawska działają biura pierwszych najemców – firmy PwC, rzeszowskiego oddziału Polskiej Agencji Kosmicznej oraz dewelopera projektu Developres. W czerwcu do budynku wprowadzi się natomiast firma Vorwerk Polska.

 

SkyRes Warszawska, oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku, jest pierwszym wielkopowierzchniowym budynkiem biurowym klasy A na rzeszowskim rynku. Zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. SkyRes Warszawska składa się z 14 kondygnacji i oferuje prawie 20 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pod budynkiem znajduje się nowoczesny parking podziemny z 211 miejscami postojowymi dla samochodów, 105 stanowiskami dla rowerów wraz z szatniami i prysznicami dla rowerzystów oraz punktami do ładowania samochodów elektrycznych. Projekt biurowca SkyRes Warszawska powstał w biurze architektonicznym 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości opartą na kapitale polskim, która powstała w 2006 r. Od początku koncentruje się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową. W 2012 r. podjęto decyzję o rozszerzeniu działalności firmy Developres o rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra