BC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoWOMAK HOLDING logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHexagon logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoSchüco International Polska logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoTriGranit Corporation logoALLCON INVESTMENT logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

SkyRes Warszawska coraz pełniejszy

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku rzeszowski biurowiec – SkyRes Warszawska – zapełnia się najemcami.

Od marca br. w biurowcu SkyRes Warszawska działają biura pierwszych najemców – firmy PwC, rzeszowskiego oddziału Polskiej Agencji Kosmicznej oraz dewelopera projektu Developres. W czerwcu do budynku wprowadzi się natomiast firma Vorwerk Polska.

 

SkyRes Warszawska, oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku, jest pierwszym wielkopowierzchniowym budynkiem biurowym klasy A na rzeszowskim rynku. Zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. SkyRes Warszawska składa się z 14 kondygnacji i oferuje prawie 20 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pod budynkiem znajduje się nowoczesny parking podziemny z 211 miejscami postojowymi dla samochodów, 105 stanowiskami dla rowerów wraz z szatniami i prysznicami dla rowerzystów oraz punktami do ładowania samochodów elektrycznych. Projekt biurowca SkyRes Warszawska powstał w biurze architektonicznym 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości opartą na kapitale polskim, która powstała w 2006 r. Od początku koncentruje się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową. W 2012 r. podjęto decyzję o rozszerzeniu działalności firmy Developres o rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra