Onyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCity Space logoGłówka Pracuje logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoCity Office logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoGhelamco Poland logoTétris Poland logoCHB14 logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

SkyRes Warszawska coraz pełniejszy

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku rzeszowski biurowiec – SkyRes Warszawska – zapełnia się najemcami.

Od marca br. w biurowcu SkyRes Warszawska działają biura pierwszych najemców – firmy PwC, rzeszowskiego oddziału Polskiej Agencji Kosmicznej oraz dewelopera projektu Developres. W czerwcu do budynku wprowadzi się natomiast firma Vorwerk Polska.

 

SkyRes Warszawska, oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku, jest pierwszym wielkopowierzchniowym budynkiem biurowym klasy A na rzeszowskim rynku. Zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. SkyRes Warszawska składa się z 14 kondygnacji i oferuje prawie 20 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pod budynkiem znajduje się nowoczesny parking podziemny z 211 miejscami postojowymi dla samochodów, 105 stanowiskami dla rowerów wraz z szatniami i prysznicami dla rowerzystów oraz punktami do ładowania samochodów elektrycznych. Projekt biurowca SkyRes Warszawska powstał w biurze architektonicznym 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości opartą na kapitale polskim, która powstała w 2006 r. Od początku koncentruje się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową. W 2012 r. podjęto decyzję o rozszerzeniu działalności firmy Developres o rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra