Business House logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDorbud S.A. logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoCity Space logoLC Corp S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoINTERBIURO logoTorus logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

SkyRes Warszawska coraz pełniejszy

SkyRes Warszawska
SkyRes Warszawska
Oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku rzeszowski biurowiec – SkyRes Warszawska – zapełnia się najemcami.

Od marca br. w biurowcu SkyRes Warszawska działają biura pierwszych najemców – firmy PwC, rzeszowskiego oddziału Polskiej Agencji Kosmicznej oraz dewelopera projektu Developres. W czerwcu do budynku wprowadzi się natomiast firma Vorwerk Polska.

 

SkyRes Warszawska, oddany do użytku w grudniu ubiegłego roku, jest pierwszym wielkopowierzchniowym budynkiem biurowym klasy A na rzeszowskim rynku. Zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. SkyRes Warszawska składa się z 14 kondygnacji i oferuje prawie 20 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Pod budynkiem znajduje się nowoczesny parking podziemny z 211 miejscami postojowymi dla samochodów, 105 stanowiskami dla rowerów wraz z szatniami i prysznicami dla rowerzystów oraz punktami do ładowania samochodów elektrycznych. Projekt biurowca SkyRes Warszawska powstał w biurze architektonicznym 3D Architekci Sp. z o.o.

 

Developres jest rodzinną firmą, w całości opartą na kapitale polskim, która powstała w 2006 r. Od początku koncentruje się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych, związanych z branżą mieszkaniową. W 2012 r. podjęto decyzję o rozszerzeniu działalności firmy Developres o rynek nowoczesnych powierzchni biurowych, w wyniku czego rozpoczęto budowę biurowca SkyRes Warszawska.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra