Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoRIS Kotes logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Plac Europejski udostępniony mieszkańcom Warszawy

Plac Europejski
Firma Ghelamco Poland w ramach inwestycji Warsaw Spire udostępniła mieszkańcom stolicy publiczny plac.

Po tym jak 12 maja br. nastąpiło oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire, 14 maja – w Noc Muzeów – mieszkańcy Warszawy po raz pierwszy mogli odwiedzić Plac Europejski, który został oddany do użytku wraz z kompleksem biurowym. Został on stworzony na prywatnej działce położonej w kwartale ulic Towarowej, Grzybowskiej, Wroniej i Łuckiej należącej do firmy Ghelamco Poland.

Na stworzonej w ten sposób przestrzeni w otoczeniu zieleni i elementów małej architektury znajdą się m.in. restauracje i kawiarnie. Deweloper nie przewidział w tym miejscu powierzchni usługowo-handlowej. Plac został zaprojektowany w ten sposób, aby zapewnić swobodną komunikację pieszych, a dodatkowo jest całkowicie niedostępny dla ruchu kołowego. Dzięki temu jest idealnym miejscem wypoczynku i spotkań dla pracowników okolicznych biur, w tym kompleksu Warsaw Spire, oraz dla wszystkich mieszkańców Warszawy.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra