Agrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoBusiness House logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoArchicom logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDorbud S.A. logoOnyx Business Point logoHAVRE Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Plac Europejski udostępniony mieszkańcom Warszawy

Plac Europejski
Firma Ghelamco Poland w ramach inwestycji Warsaw Spire udostępniła mieszkańcom stolicy publiczny plac.

Po tym jak 12 maja br. nastąpiło oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire, 14 maja – w Noc Muzeów – mieszkańcy Warszawy po raz pierwszy mogli odwiedzić Plac Europejski, który został oddany do użytku wraz z kompleksem biurowym. Został on stworzony na prywatnej działce położonej w kwartale ulic Towarowej, Grzybowskiej, Wroniej i Łuckiej należącej do firmy Ghelamco Poland.

Na stworzonej w ten sposób przestrzeni w otoczeniu zieleni i elementów małej architektury znajdą się m.in. restauracje i kawiarnie. Deweloper nie przewidział w tym miejscu powierzchni usługowo-handlowej. Plac został zaprojektowany w ten sposób, aby zapewnić swobodną komunikację pieszych, a dodatkowo jest całkowicie niedostępny dla ruchu kołowego. Dzięki temu jest idealnym miejscem wypoczynku i spotkań dla pracowników okolicznych biur, w tym kompleksu Warsaw Spire, oraz dla wszystkich mieszkańców Warszawy.

 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra