Art-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoRIS Kotes logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

BBH powiększa wynajmowaną powierzchnię biurową w Orange Office Park

Orange Office Park - ujęcie z góry
Orange Office Park - ujęcie z góry
Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie.

Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie. Umowa ta dotyczy 7500 mkw., a zatem w III etapie kompleksu – biurowcu Haga – najemca zajmie łącznie ponad 14 500 mkw. Dyrektor zarządzający i szef BBH Krakowie, Michael BBH McDonald, wyraża zadowolenie z powiększenia powierzchni biurowej – Możliwość pracy naszych pracowników w jednym budynku jest kluczem do naszego sukcesu, a my jesteśmy zadowoleni mogąc pomieścić nasze rozwijające się zatrudnienie w ramach jednej lokalizacji.

Podczas procesu negocjacyjnego reprezentatem najemcy była firma doradcza Cushman & Wakefield. Za doradztwo prawne odpowiadała kancelaria Wardyński i Wspólnicy.

Firma BBH powstała w 1818 r. i zatrudnia obecnie ponad 5000 pracowników w 18 miejscach na świecie. Zajmuje się ona rozwiązaniami serwisowymi i technologicznymi związanymi z zarządzaniem aktywami i instytucjami finansowymi na całym świecie. Krakowskie biuro BBH w Orange Office Park zostało otwarte w 2012 r.

Orange Office Park zaoferuje najemcom łącznie ponad 35 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Znajdujący się w krakowskiej dzielnicy Zabłocie projekt został opracowany przez East-West Development sp. z o.o., która na terenie Polski obsługiwana jest przez firmę MC Real Property. Spółka kontrolowana jest przez Luksemburski holding Chateau Thei SA, a generalnym wykonawcą jest CFE Polska.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra