Vantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoBusiness House logoArchicom logoPodium Investment logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

BBH powiększa wynajmowaną powierzchnię biurową w Orange Office Park

Orange Office Park - ujęcie z góry
Orange Office Park - ujęcie z góry
Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie.

Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie. Umowa ta dotyczy 7500 mkw., a zatem w III etapie kompleksu – biurowcu Haga – najemca zajmie łącznie ponad 14 500 mkw. Dyrektor zarządzający i szef BBH Krakowie, Michael BBH McDonald, wyraża zadowolenie z powiększenia powierzchni biurowej – Możliwość pracy naszych pracowników w jednym budynku jest kluczem do naszego sukcesu, a my jesteśmy zadowoleni mogąc pomieścić nasze rozwijające się zatrudnienie w ramach jednej lokalizacji.

Podczas procesu negocjacyjnego reprezentatem najemcy była firma doradcza Cushman & Wakefield. Za doradztwo prawne odpowiadała kancelaria Wardyński i Wspólnicy.

Firma BBH powstała w 1818 r. i zatrudnia obecnie ponad 5000 pracowników w 18 miejscach na świecie. Zajmuje się ona rozwiązaniami serwisowymi i technologicznymi związanymi z zarządzaniem aktywami i instytucjami finansowymi na całym świecie. Krakowskie biuro BBH w Orange Office Park zostało otwarte w 2012 r.

Orange Office Park zaoferuje najemcom łącznie ponad 35 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Znajdujący się w krakowskiej dzielnicy Zabłocie projekt został opracowany przez East-West Development sp. z o.o., która na terenie Polski obsługiwana jest przez firmę MC Real Property. Spółka kontrolowana jest przez Luksemburski holding Chateau Thei SA, a generalnym wykonawcą jest CFE Polska.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra