Ocean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoDorbud S.A. logoLobos Nieruchomości logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoLC Corp S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

BBH powiększa wynajmowaną powierzchnię biurową w Orange Office Park

Orange Office Park - ujęcie z góry
Orange Office Park - ujęcie z góry
Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie.

Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie. Umowa ta dotyczy 7500 mkw., a zatem w III etapie kompleksu – biurowcu Haga – najemca zajmie łącznie ponad 14 500 mkw. Dyrektor zarządzający i szef BBH Krakowie, Michael BBH McDonald, wyraża zadowolenie z powiększenia powierzchni biurowej – Możliwość pracy naszych pracowników w jednym budynku jest kluczem do naszego sukcesu, a my jesteśmy zadowoleni mogąc pomieścić nasze rozwijające się zatrudnienie w ramach jednej lokalizacji.

Podczas procesu negocjacyjnego reprezentatem najemcy była firma doradcza Cushman & Wakefield. Za doradztwo prawne odpowiadała kancelaria Wardyński i Wspólnicy.

Firma BBH powstała w 1818 r. i zatrudnia obecnie ponad 5000 pracowników w 18 miejscach na świecie. Zajmuje się ona rozwiązaniami serwisowymi i technologicznymi związanymi z zarządzaniem aktywami i instytucjami finansowymi na całym świecie. Krakowskie biuro BBH w Orange Office Park zostało otwarte w 2012 r.

Orange Office Park zaoferuje najemcom łącznie ponad 35 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Znajdujący się w krakowskiej dzielnicy Zabłocie projekt został opracowany przez East-West Development sp. z o.o., która na terenie Polski obsługiwana jest przez firmę MC Real Property. Spółka kontrolowana jest przez Luksemburski holding Chateau Thei SA, a generalnym wykonawcą jest CFE Polska.
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra