Kwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoEcho Investment logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGhelamco Poland logoGłówka Pracuje logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Office logoSpectra Development logoLC Corp S.A. logoTorus logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

BBH powiększa wynajmowaną powierzchnię biurową w Orange Office Park

Orange Office Park - ujęcie z góry
Orange Office Park - ujęcie z góry
Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie.

Firma Brown Brothers Harriman (BBH) podpisała umowę najmu na dodatkową powierzchnię biurową w Orange Office Park w Krakowie. Umowa ta dotyczy 7500 mkw., a zatem w III etapie kompleksu – biurowcu Haga – najemca zajmie łącznie ponad 14 500 mkw. Dyrektor zarządzający i szef BBH Krakowie, Michael BBH McDonald, wyraża zadowolenie z powiększenia powierzchni biurowej – Możliwość pracy naszych pracowników w jednym budynku jest kluczem do naszego sukcesu, a my jesteśmy zadowoleni mogąc pomieścić nasze rozwijające się zatrudnienie w ramach jednej lokalizacji.

Podczas procesu negocjacyjnego reprezentatem najemcy była firma doradcza Cushman & Wakefield. Za doradztwo prawne odpowiadała kancelaria Wardyński i Wspólnicy.

Firma BBH powstała w 1818 r. i zatrudnia obecnie ponad 5000 pracowników w 18 miejscach na świecie. Zajmuje się ona rozwiązaniami serwisowymi i technologicznymi związanymi z zarządzaniem aktywami i instytucjami finansowymi na całym świecie. Krakowskie biuro BBH w Orange Office Park zostało otwarte w 2012 r.

Orange Office Park zaoferuje najemcom łącznie ponad 35 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Znajdujący się w krakowskiej dzielnicy Zabłocie projekt został opracowany przez East-West Development sp. z o.o., która na terenie Polski obsługiwana jest przez firmę MC Real Property. Spółka kontrolowana jest przez Luksemburski holding Chateau Thei SA, a generalnym wykonawcą jest CFE Polska.
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra