Porto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOnyx Business Point logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoCity Space logoCHB14 logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoPartner Capital Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Elektrozbiórka w szczytnym celu

Branża nieruchomości podsumowała akcję ,,Zrzuć zbędne kilowaty”, która została przeprowadzona w dniach 18-22 kwietnia br.

Branża nieruchomości podsumowała akcję ,,Zrzuć zbędne kilowaty”, która została przeprowadzona w dniach 18-22 kwietnia br. W ramach inicjatywy zorganizowanej przez osiem firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych (CBRE, Cushman & Wakefield, Grupa Capital Park, JLL, Knight Frank, NAI Estate Fellows, Savills, Skanska) w ponad 70 nieruchomościach odbyła się zbiórka elektroodpadów. Inicjatywę wspierała firma BYŚ, zapewniająca wywóz i utylizację zebranego sprzętu.

 

W ramach wydarzenia udało się zgromadzić ponad 10 200 kg elektroodpadów. Fundusze pozyskane z utylizacji w wysokości ponad 1500 zł przekazano Świetlicy Wychowawczo-Terapeutycznej ,,Smurfy” w Piszu. Ponadto związani z akcją darczyńcy, pragnący zachować anonimowość, przekazali Świetlicy ponad 8000 zł.

 

Cieszę się, że do naszej inicjatywy dołączyły w tym roku kolejne, międzynarodowe organizacje, jest to potwierdzeniem tego, że pojęcie społecznej odpowiedzialności biznesu na stałe zakorzeniło się w branży nieruchomości. W tym roku widzieliśmy ogromne zainteresowanie zbiórką. Dzięki zaangażowaniu uczestników udało nam się zebrać o ponad tonę więcej elektroodpadów niż w roku poprzednim. Zebrane środki z utylizacji odpadów zostaną przekazane dla podopiecznych Świetlicy Wychowawczo-Terapeutycznej ,,Smurfy” w Piszu – mówi Ewa Rasińska z firmy JLL.

 

Akcja „Zrzuć zbędne kilowaty”, organizowana już od czterech lat, powiązana jest z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi. W ramach inicjatywy w budynkach biurowych, centrach handlowych i magazynach zbierane są elektroodpady. Zbiórka wspierana jest przez działania edukacyjne, mające na celu uświadomienie znaczenia segregacji odpadów.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra