Ocean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGłówka Pracuje logoTétris Poland logoLC Corp S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logoCity Office logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCHB14 logoKwiaty dla biura logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Książkowa inicjatywa w Marynarska Business Park

Wymiennik Książkowy w Marynarska Business Park
W kompleksie biurowym Marynarska Business Park ruszyła inicjatywa Wymiennik Książkowy, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz idei wymiany bezgotówkowej pomiędzy pracownikami.

W kompleksie biurowym Marynarska Business Park, należącym do firmy Heitman, ruszyła inicjatywa Wymiennik Książkowy, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz idei wymiany bezgotówkowej pomiędzy pracownikami. W ramach akcji w jednym z budynków kompleksu powstała przestrzeń do czytania i dzielenia się używanymi książkami, gdzie znajduje się księgozbiór stale uzupełniany nowymi tytułami dodawanymi przez pracowników kompleksu Marynarska Business Park oraz opiekunów Wymiennika Książkowego. W celu wypożyczenia wybranej pozycji, należy jedynie wpisać się do księgi i ekslibrisu. Książki można również zatrzymać pod warunkiem przyniesienia innych. 

 

Zależy nam, aby zarządzane przez nas budynki były miejscami, w których praca przenika się z odpoczynkiem i sprzyja twórczej wymianie myśli. A kontakt z literaturą to pomysł, który pojawił się jako pierwszy. Wymiennik Książkowy oprócz wymiaru kulturalnego ma szansę stać się miejscem nieskrępowanej dyskusji w nieformalnej atmosferze. Już teraz wiemy, że pomysł spodobał się naszym najemcom, a my mamy nadzieję, że z czasem będzie się rozwijać. Jesteśmy przekonani o słuszności tej idei, dlatego do wdrażania jej zachęcamy innych zarządców i właścicieli obiektów – mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management.

 

Idea bezpłatnej wymiany książek (bookcrossing) została zapoczątkowana w 2001 r. w USA przez programistę Rona Hornbakera, który stworzył portal internetowy BookCrossing.com. Obecnie serwis ma zarejestrowanych już przeszło 11 milionów woluminów ze 132 krajów na świecie.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra