Grupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDorbud S.A. logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Książkowa inicjatywa w Marynarska Business Park

Wymiennik Książkowy w Marynarska Business Park
W kompleksie biurowym Marynarska Business Park ruszyła inicjatywa Wymiennik Książkowy, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz idei wymiany bezgotówkowej pomiędzy pracownikami.

W kompleksie biurowym Marynarska Business Park, należącym do firmy Heitman, ruszyła inicjatywa Wymiennik Książkowy, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz idei wymiany bezgotówkowej pomiędzy pracownikami. W ramach akcji w jednym z budynków kompleksu powstała przestrzeń do czytania i dzielenia się używanymi książkami, gdzie znajduje się księgozbiór stale uzupełniany nowymi tytułami dodawanymi przez pracowników kompleksu Marynarska Business Park oraz opiekunów Wymiennika Książkowego. W celu wypożyczenia wybranej pozycji, należy jedynie wpisać się do księgi i ekslibrisu. Książki można również zatrzymać pod warunkiem przyniesienia innych. 

 

Zależy nam, aby zarządzane przez nas budynki były miejscami, w których praca przenika się z odpoczynkiem i sprzyja twórczej wymianie myśli. A kontakt z literaturą to pomysł, który pojawił się jako pierwszy. Wymiennik Książkowy oprócz wymiaru kulturalnego ma szansę stać się miejscem nieskrępowanej dyskusji w nieformalnej atmosferze. Już teraz wiemy, że pomysł spodobał się naszym najemcom, a my mamy nadzieję, że z czasem będzie się rozwijać. Jesteśmy przekonani o słuszności tej idei, dlatego do wdrażania jej zachęcamy innych zarządców i właścicieli obiektów – mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management.

 

Idea bezpłatnej wymiany książek (bookcrossing) została zapoczątkowana w 2001 r. w USA przez programistę Rona Hornbakera, który stworzył portal internetowy BookCrossing.com. Obecnie serwis ma zarejestrowanych już przeszło 11 milionów woluminów ze 132 krajów na świecie.
 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra