Agrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoBusiness House logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoTétris Poland logoLC Corp S.A. logoGhelamco Poland logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Książkowa inicjatywa w Marynarska Business Park

Wymiennik Książkowy w Marynarska Business Park
W kompleksie biurowym Marynarska Business Park ruszyła inicjatywa Wymiennik Książkowy, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz idei wymiany bezgotówkowej pomiędzy pracownikami.

W kompleksie biurowym Marynarska Business Park, należącym do firmy Heitman, ruszyła inicjatywa Wymiennik Książkowy, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz idei wymiany bezgotówkowej pomiędzy pracownikami. W ramach akcji w jednym z budynków kompleksu powstała przestrzeń do czytania i dzielenia się używanymi książkami, gdzie znajduje się księgozbiór stale uzupełniany nowymi tytułami dodawanymi przez pracowników kompleksu Marynarska Business Park oraz opiekunów Wymiennika Książkowego. W celu wypożyczenia wybranej pozycji, należy jedynie wpisać się do księgi i ekslibrisu. Książki można również zatrzymać pod warunkiem przyniesienia innych. 

 

Zależy nam, aby zarządzane przez nas budynki były miejscami, w których praca przenika się z odpoczynkiem i sprzyja twórczej wymianie myśli. A kontakt z literaturą to pomysł, który pojawił się jako pierwszy. Wymiennik Książkowy oprócz wymiaru kulturalnego ma szansę stać się miejscem nieskrępowanej dyskusji w nieformalnej atmosferze. Już teraz wiemy, że pomysł spodobał się naszym najemcom, a my mamy nadzieję, że z czasem będzie się rozwijać. Jesteśmy przekonani o słuszności tej idei, dlatego do wdrażania jej zachęcamy innych zarządców i właścicieli obiektów – mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management.

 

Idea bezpłatnej wymiany książek (bookcrossing) została zapoczątkowana w 2001 r. w USA przez programistę Rona Hornbakera, który stworzył portal internetowy BookCrossing.com. Obecnie serwis ma zarejestrowanych już przeszło 11 milionów woluminów ze 132 krajów na świecie.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra