Spectra Development logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kulinarna przestrzeń w wieżowcu

W trzeciej strefie restauracji The Place można odpocząć przy szumie wody z fontann na placu Europejskim.
W biurowcu Warsaw Spire została otwarta nowoczesna przestrzeń kulinarna.
Na czwartym piętrze biurowca Warsaw Spire została otwarta nowoczesna przestrzeń kulinarna. Pracownikom i gościom wieżowca pyszną kuchnię zaoferuje restauracja The Place.

The Place składa się z trzech wyszukanych smakowo stref. W pierwszej klienci znajdą śniadania w stylu francuskim, angielskim lub wege. Z kolei po południu oferuje ona kuchnię włoską, hiszpańską i tajską. Dania dostępne są bezpośrednio w bufecie, a także przygotowywane są na żywo przez kucharzy. Druga strefa to wydzielona sala VIP mogąca pomieścić do 50 osób. Można w niej zamawiać dania a la carte przygotowane pod okiem doświadczonego i wielokrotnie nagradzanego prestiżowymi nagrodami szefa kuchni. Trzecią strefę stanowi częściowo zadaszony taras ze stolikami i kanapami. Jest to miejsce, w którym można odpocząć i porozmawiać przy szumie wody z fontann na placu Europejskim. 

Oprócz restauracji The Place w Warsaw Spire, na placu Europejskim działa już Stixx Bar&Grill oferujący kuchnię z całego świata oraz kawiarnia Daft Cafe. Kolejni najemcy urządzają już swoje powierzchnie. Do różnorodnej oferty kulinarnej dołączy wkrótce sushi, które zlokalizowane będzie na parterze budynku C, a także restauracja, której właściciele zostali nagrodzeni drugą w Polsce gwiazdką Michelin.

Kompleks Warsaw Spire składa się z trzech budynków: 220-metrowej wieży oraz dwóch 55-metrowych budynków. Cała inwestycja to łącznie 109 000 mkw. nowoczesnej powierzchni. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ghelamco Poland

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra