UNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoTorus logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najbardziej wpływowe osoby światowego outsourcingu

Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy są zaliczeni do grona najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu. Zostali oni wyróżnieni przez Global Sourcing Association, które umieściło polskich ekspertów na prestiżowej „A-List”.

Polski rynek outsourcingu należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływają na to mają korzystne warunki do lokowania biznesu, takie jak dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności. Ważny atut stanowi także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. To właśnie „A-List” stanowi zbiór takich postaci, które wyznaczają trendy i wnoszą pozytywny wkład na rzecz pozytywnej reputacji branży outsourcingu. Do tego grona zostało zaliczonych 57 osób, których sukces związany jest z podjęciem wysiłku i osiągnięciami w tej branży. 


Na zaprezentowanej przez Global Sourcing Association (GSA) liście osób, które sprawiają, że światowy outsourcing rozwija się z sukcesem znaleźli się między innymi Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio oraz Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska. Pełna lista wyróżnionych osób dostępna jest na stronach Global Sourcing Association.


Jest mi niezmiernie miło przyjąć to wyróżnienie, które traktuję również jako wyraz uznania dla działalności całej Fundacji Pro Progressio. Warto podkreślić, że na liście przygotowanej przez GSA znalazła się również Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska, członka Klubu Outsourcingu prowadzonego  przez nasza Fundację. Wyróżniony został także Stephan Fricke, prezes  Deutscher Outsourcing Verband, partnera Pro Progressio w regionie DACH – mówi Wiktor Doktór.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra