Porto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Office logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTétris Poland logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoOmnitech Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najbardziej wpływowe osoby światowego outsourcingu

Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy są zaliczeni do grona najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu. Zostali oni wyróżnieni przez Global Sourcing Association, które umieściło polskich ekspertów na prestiżowej „A-List”.

Polski rynek outsourcingu należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływają na to mają korzystne warunki do lokowania biznesu, takie jak dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności. Ważny atut stanowi także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. To właśnie „A-List” stanowi zbiór takich postaci, które wyznaczają trendy i wnoszą pozytywny wkład na rzecz pozytywnej reputacji branży outsourcingu. Do tego grona zostało zaliczonych 57 osób, których sukces związany jest z podjęciem wysiłku i osiągnięciami w tej branży. 


Na zaprezentowanej przez Global Sourcing Association (GSA) liście osób, które sprawiają, że światowy outsourcing rozwija się z sukcesem znaleźli się między innymi Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio oraz Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska. Pełna lista wyróżnionych osób dostępna jest na stronach Global Sourcing Association.


Jest mi niezmiernie miło przyjąć to wyróżnienie, które traktuję również jako wyraz uznania dla działalności całej Fundacji Pro Progressio. Warto podkreślić, że na liście przygotowanej przez GSA znalazła się również Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska, członka Klubu Outsourcingu prowadzonego  przez nasza Fundację. Wyróżniony został także Stephan Fricke, prezes  Deutscher Outsourcing Verband, partnera Pro Progressio w regionie DACH – mówi Wiktor Doktór.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra