Olivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoRIS Kotes logoKwiaty dla biura logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Najbardziej wpływowe osoby światowego outsourcingu

Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy są zaliczeni do grona najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu. Zostali oni wyróżnieni przez Global Sourcing Association, które umieściło polskich ekspertów na prestiżowej „A-List”.

Polski rynek outsourcingu należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływają na to mają korzystne warunki do lokowania biznesu, takie jak dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności. Ważny atut stanowi także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. To właśnie „A-List” stanowi zbiór takich postaci, które wyznaczają trendy i wnoszą pozytywny wkład na rzecz pozytywnej reputacji branży outsourcingu. Do tego grona zostało zaliczonych 57 osób, których sukces związany jest z podjęciem wysiłku i osiągnięciami w tej branży. 


Na zaprezentowanej przez Global Sourcing Association (GSA) liście osób, które sprawiają, że światowy outsourcing rozwija się z sukcesem znaleźli się między innymi Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio oraz Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska. Pełna lista wyróżnionych osób dostępna jest na stronach Global Sourcing Association.


Jest mi niezmiernie miło przyjąć to wyróżnienie, które traktuję również jako wyraz uznania dla działalności całej Fundacji Pro Progressio. Warto podkreślić, że na liście przygotowanej przez GSA znalazła się również Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska, członka Klubu Outsourcingu prowadzonego  przez nasza Fundację. Wyróżniony został także Stephan Fricke, prezes  Deutscher Outsourcing Verband, partnera Pro Progressio w regionie DACH – mówi Wiktor Doktór.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra