Ecophon Saint-Gobain logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTriGranit Corporation logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoALLCON INVESTMENT logoSawig Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoWOMAK HOLDING logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoHexagon logoGhelamco Poland logoPartner Capital Group logoCHB14 logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najbardziej wpływowe osoby światowego outsourcingu

Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy są zaliczeni do grona najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu. Zostali oni wyróżnieni przez Global Sourcing Association, które umieściło polskich ekspertów na prestiżowej „A-List”.

Polski rynek outsourcingu należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływają na to mają korzystne warunki do lokowania biznesu, takie jak dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności. Ważny atut stanowi także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. To właśnie „A-List” stanowi zbiór takich postaci, które wyznaczają trendy i wnoszą pozytywny wkład na rzecz pozytywnej reputacji branży outsourcingu. Do tego grona zostało zaliczonych 57 osób, których sukces związany jest z podjęciem wysiłku i osiągnięciami w tej branży. 


Na zaprezentowanej przez Global Sourcing Association (GSA) liście osób, które sprawiają, że światowy outsourcing rozwija się z sukcesem znaleźli się między innymi Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio oraz Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska. Pełna lista wyróżnionych osób dostępna jest na stronach Global Sourcing Association.


Jest mi niezmiernie miło przyjąć to wyróżnienie, które traktuję również jako wyraz uznania dla działalności całej Fundacji Pro Progressio. Warto podkreślić, że na liście przygotowanej przez GSA znalazła się również Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska, członka Klubu Outsourcingu prowadzonego  przez nasza Fundację. Wyróżniony został także Stephan Fricke, prezes  Deutscher Outsourcing Verband, partnera Pro Progressio w regionie DACH – mówi Wiktor Doktór.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra