Kwiaty dla biura logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoSchüco International Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoBusiness House logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCHB14 logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoGTV Lighting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Najbardziej wpływowe osoby światowego outsourcingu

Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy w gronie najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu.
Polacy są zaliczeni do grona najbardziej wpływowych postaci światowego outsourcingu. Zostali oni wyróżnieni przez Global Sourcing Association, które umieściło polskich ekspertów na prestiżowej „A-List”.

Polski rynek outsourcingu należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się na świecie. Wpływają na to mają korzystne warunki do lokowania biznesu, takie jak dostępność wykształconych kadr czy stosunkowo niskie koszty prowadzenia działalności. Ważny atut stanowi także aktywność specjalistów budujących wizerunek polski na arenie międzynarodowej. To właśnie „A-List” stanowi zbiór takich postaci, które wyznaczają trendy i wnoszą pozytywny wkład na rzecz pozytywnej reputacji branży outsourcingu. Do tego grona zostało zaliczonych 57 osób, których sukces związany jest z podjęciem wysiłku i osiągnięciami w tej branży. 


Na zaprezentowanej przez Global Sourcing Association (GSA) liście osób, które sprawiają, że światowy outsourcing rozwija się z sukcesem znaleźli się między innymi Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio oraz Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska. Pełna lista wyróżnionych osób dostępna jest na stronach Global Sourcing Association.


Jest mi niezmiernie miło przyjąć to wyróżnienie, które traktuję również jako wyraz uznania dla działalności całej Fundacji Pro Progressio. Warto podkreślić, że na liście przygotowanej przez GSA znalazła się również Agnieszka Zygner, Dyrektor Zarządzającą Capita Polska, członka Klubu Outsourcingu prowadzonego  przez nasza Fundację. Wyróżniony został także Stephan Fricke, prezes  Deutscher Outsourcing Verband, partnera Pro Progressio w regionie DACH – mówi Wiktor Doktór.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra