Echo Investment logoKwiaty dla biura logoCity Space logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSpectra Development logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTorus logoTriGranit Corporation logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoUNIMOR Development S.A. logoMoonoffice Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWOMAK HOLDING logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Największe biuro JLL w Europie

Nowe biuro firmy JLL
Na dziewięciu piętrach wieżowca Warsaw Spire firma JLL zajmie docelowo 13 700 mkw. Będzie to największe jej biuro w Europie. JLL w jednej lokalizacji konsoliduje wszystkie swoje linie biznesowe w Warszawie. Zobacz jak wygląda 27 i 28 piętro biura JLL.

Dynamiczny rozwój JLL w Polsce spowodował, że podjęliśmy decyzję o powiększeniu powierzchni w kompleksie biurowym Warsaw Spire. Docelowo, po konsolidacji będziemy zajmować 13 700 mkw. W efekcie będzie to największe biuro JLL w Europie w jednej lokalizacji. Oznacza to, że Polska jest jednym z kluczowych miejsc dla rozwoju firmy w tej części świata – mówi Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.


Nowa siedziba firmy będzie największym pod względem metrażu biurem JLL w Europie. Zajmie ona dziewięć kondygnacji (25-30 oraz 32-34) biurowca Warsaw Spire, czyli łącznie 13 700 mkw. Pracownicy biznesu konsultingowego JLL do nowej siedziby na piętra 29 i 30 wprowadzili się już w maju br. W sierpniu na piętrze 27 i 28 ulokowała się część zespołu EMEA Centre of Excellence (EMEA CoE) – pracownicy Centrum Usług Korporacyjnych. Do końca br. do budynku wprowadzą się pracownicy pozostałych zespołów EMEA Centre of Excellence: Grupy Usług Finansowych i IFM (Integrated Facilities Management). EMEA CoE zajmie docelowo 6,5 piętra. W kolejnej turze do Warsaw Spire wprowadzi się spółka Tétris. Łącznie, w nowej siedzibie JLL, we wszystkich liniach biznesowych będzie pracować ok. 1000 osób. 


Konsolidacja wszystkich usług JLL dla klientów europejskich w jednej lokalizacji to nie tylko usprawnienie operacyjne. Przede wszystkim nasi klienci mogą teraz liczyć na jeszcze bardziej kompleksową obsługę dzięki łatwiejszemu przepływowi wiedzy pomiędzy zespołami. Jestem także przekonana, że nasi pracownicy – niezależnie od swojej linii biznesowej – docenią Warsaw Spire jako miejsce wyróżniające się pozytywnie na tle innych obiektów biurowych – mówi Joanna Gajewska-Sokołowska, dyrektor operacyjny JLL EMEA Centre of Excellence.

 

Tagi: Warsaw Spire
Napisz pierwszy komentarz
My Hive - gif 13 luty - 13 kwietnia
mantra