Przedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoCity Space logoTétris Poland logoSpectra Development logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Największe biuro JLL w Europie

Nowe biuro firmy JLL
Na dziewięciu piętrach wieżowca Warsaw Spire firma JLL zajmie docelowo 13 700 mkw. Będzie to największe jej biuro w Europie. JLL w jednej lokalizacji konsoliduje wszystkie swoje linie biznesowe w Warszawie. Zobacz jak wygląda 27 i 28 piętro biura JLL.

Dynamiczny rozwój JLL w Polsce spowodował, że podjęliśmy decyzję o powiększeniu powierzchni w kompleksie biurowym Warsaw Spire. Docelowo, po konsolidacji będziemy zajmować 13 700 mkw. W efekcie będzie to największe biuro JLL w Europie w jednej lokalizacji. Oznacza to, że Polska jest jednym z kluczowych miejsc dla rozwoju firmy w tej części świata – mówi Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.


Nowa siedziba firmy będzie największym pod względem metrażu biurem JLL w Europie. Zajmie ona dziewięć kondygnacji (25-30 oraz 32-34) biurowca Warsaw Spire, czyli łącznie 13 700 mkw. Pracownicy biznesu konsultingowego JLL do nowej siedziby na piętra 29 i 30 wprowadzili się już w maju br. W sierpniu na piętrze 27 i 28 ulokowała się część zespołu EMEA Centre of Excellence (EMEA CoE) – pracownicy Centrum Usług Korporacyjnych. Do końca br. do budynku wprowadzą się pracownicy pozostałych zespołów EMEA Centre of Excellence: Grupy Usług Finansowych i IFM (Integrated Facilities Management). EMEA CoE zajmie docelowo 6,5 piętra. W kolejnej turze do Warsaw Spire wprowadzi się spółka Tétris. Łącznie, w nowej siedzibie JLL, we wszystkich liniach biznesowych będzie pracować ok. 1000 osób. 


Konsolidacja wszystkich usług JLL dla klientów europejskich w jednej lokalizacji to nie tylko usprawnienie operacyjne. Przede wszystkim nasi klienci mogą teraz liczyć na jeszcze bardziej kompleksową obsługę dzięki łatwiejszemu przepływowi wiedzy pomiędzy zespołami. Jestem także przekonana, że nasi pracownicy – niezależnie od swojej linii biznesowej – docenią Warsaw Spire jako miejsce wyróżniające się pozytywnie na tle innych obiektów biurowych – mówi Joanna Gajewska-Sokołowska, dyrektor operacyjny JLL EMEA Centre of Excellence.

 


0.0
Tagi: Warsaw Spire
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra