GTV Lighting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logoPartner Capital Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoOnyx Business Point logoCHB14 logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTERBIURO logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Największe biuro JLL w Europie

Nowe biuro firmy JLL
Na dziewięciu piętrach wieżowca Warsaw Spire firma JLL zajmie docelowo 13 700 mkw. Będzie to największe jej biuro w Europie. JLL w jednej lokalizacji konsoliduje wszystkie swoje linie biznesowe w Warszawie. Zobacz jak wygląda 27 i 28 piętro biura JLL.

Dynamiczny rozwój JLL w Polsce spowodował, że podjęliśmy decyzję o powiększeniu powierzchni w kompleksie biurowym Warsaw Spire. Docelowo, po konsolidacji będziemy zajmować 13 700 mkw. W efekcie będzie to największe biuro JLL w Europie w jednej lokalizacji. Oznacza to, że Polska jest jednym z kluczowych miejsc dla rozwoju firmy w tej części świata – mówi Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.


Nowa siedziba firmy będzie największym pod względem metrażu biurem JLL w Europie. Zajmie ona dziewięć kondygnacji (25-30 oraz 32-34) biurowca Warsaw Spire, czyli łącznie 13 700 mkw. Pracownicy biznesu konsultingowego JLL do nowej siedziby na piętra 29 i 30 wprowadzili się już w maju br. W sierpniu na piętrze 27 i 28 ulokowała się część zespołu EMEA Centre of Excellence (EMEA CoE) – pracownicy Centrum Usług Korporacyjnych. Do końca br. do budynku wprowadzą się pracownicy pozostałych zespołów EMEA Centre of Excellence: Grupy Usług Finansowych i IFM (Integrated Facilities Management). EMEA CoE zajmie docelowo 6,5 piętra. W kolejnej turze do Warsaw Spire wprowadzi się spółka Tétris. Łącznie, w nowej siedzibie JLL, we wszystkich liniach biznesowych będzie pracować ok. 1000 osób. 


Konsolidacja wszystkich usług JLL dla klientów europejskich w jednej lokalizacji to nie tylko usprawnienie operacyjne. Przede wszystkim nasi klienci mogą teraz liczyć na jeszcze bardziej kompleksową obsługę dzięki łatwiejszemu przepływowi wiedzy pomiędzy zespołami. Jestem także przekonana, że nasi pracownicy – niezależnie od swojej linii biznesowej – docenią Warsaw Spire jako miejsce wyróżniające się pozytywnie na tle innych obiektów biurowych – mówi Joanna Gajewska-Sokołowska, dyrektor operacyjny JLL EMEA Centre of Excellence.

 

Tagi: Warsaw Spire
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra