Omnitech Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoALLCON INVESTMENT logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTriGranit Corporation logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcophon Saint-Gobain logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoDorbud S.A. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoCHB14 logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHexagon logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCity Space logoSchüco International Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

DL Center Point Częstochowa już otwarty!

Biurowiec DL Center Point Częstochowa
Obiekt DL Center Point Częstochowa jest już otwarty! Jest to biurowiec klasy A, który powstał w miejsce dawnego budynku PZU. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących nowy biurowiec w Częstochowie!

Otwarcie częstochowskiego biurowca nastąpiło zgodnie z przewidywaniami Inwestora. Budynek DL Center Point Częstochowa podzielony jest na dwie części: handlowo-usługową oraz biurową. Część handlowo-usługowa została już w 100 proc. skomercjalizowana, natomiast w dalszym ciągu dostępne są powierzchnie biurowe. Warto zauważyć, że DL Center Point to pierwszy w Częstochowie biurowiec klasy A+. Obiekt gwarantuje elastyczną aranżację przestrzeni w zależności od potrzeb wynajmującego. Powierzchnia użytkowa budynku to niemal 9000 mkw., z czego na biura przypada 4200 mkw. 

 

Powierzchnie biurowe funkcjonalnie uzupełniają się z częścią handlowo-usługową, między innymi dzięki ofercie finansowej, gastronomicznej i drogeryjnej. Kompleks oferuje swoim użytkownikom wiele udogodnień. W obiekcie można skorzystać m. in. z siłowni, salonu kosmetycznego, apteki, czy placówki banku PKO. Staranny dobór funkcji towarzyszących na terenie budynku oraz w jego otoczeniu pozwala na podniesienie atrakcyjności DL Center Point Częstochowa i stworzenie pierwszego w regionie kompleksowego centrum biznesowego.


Budynek cechuje wyjątkowa kolorystyka elewacji, wysoki standard, ekologiczne rozwiązania oraz dobra komunikacja z regionem. Charakterystyczny wygląd ma na celu wyróżnienie obiektu z otaczającej go tkanki miejskiej.

 

Biurowiec znajduje się w południowej części Częstochowy przy jednej z ważniejszych ulic miasta – ul. Jagiellońskiej. Lokalizacja obiektu pozwala na bezpośrednią komunikację z drogą krajową DK1. DL Center Point Częstochowa zlokalizowany jest zaledwie 1 km od ścisłego centrum.

 

Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Rakowiecka. :
Tak jestescie tam potrzebni jak dziura w moście.I piekne mury stawiacie.
20 listopada 2016 20:02
real connect 2017
mantra