Tétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoKwiaty dla biura logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoBusiness House logoAluprof S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

DL Center Point Częstochowa już otwarty!

Biurowiec DL Center Point Częstochowa
Obiekt DL Center Point Częstochowa jest już otwarty! Jest to biurowiec klasy A, który powstał w miejsce dawnego budynku PZU. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących nowy biurowiec w Częstochowie!

Otwarcie częstochowskiego biurowca nastąpiło zgodnie z przewidywaniami Inwestora. Budynek DL Center Point Częstochowa podzielony jest na dwie części: handlowo-usługową oraz biurową. Część handlowo-usługowa została już w 100 proc. skomercjalizowana, natomiast w dalszym ciągu dostępne są powierzchnie biurowe. Warto zauważyć, że DL Center Point to pierwszy w Częstochowie biurowiec klasy A+. Obiekt gwarantuje elastyczną aranżację przestrzeni w zależności od potrzeb wynajmującego. Powierzchnia użytkowa budynku to niemal 9000 mkw., z czego na biura przypada 4200 mkw. 

 

Powierzchnie biurowe funkcjonalnie uzupełniają się z częścią handlowo-usługową, między innymi dzięki ofercie finansowej, gastronomicznej i drogeryjnej. Kompleks oferuje swoim użytkownikom wiele udogodnień. W obiekcie można skorzystać m. in. z siłowni, salonu kosmetycznego, apteki, czy placówki banku PKO. Staranny dobór funkcji towarzyszących na terenie budynku oraz w jego otoczeniu pozwala na podniesienie atrakcyjności DL Center Point Częstochowa i stworzenie pierwszego w regionie kompleksowego centrum biznesowego.


Budynek cechuje wyjątkowa kolorystyka elewacji, wysoki standard, ekologiczne rozwiązania oraz dobra komunikacja z regionem. Charakterystyczny wygląd ma na celu wyróżnienie obiektu z otaczającej go tkanki miejskiej.

 

Biurowiec znajduje się w południowej części Częstochowy przy jednej z ważniejszych ulic miasta – ul. Jagiellońskiej. Lokalizacja obiektu pozwala na bezpośrednią komunikację z drogą krajową DK1. DL Center Point Częstochowa zlokalizowany jest zaledwie 1 km od ścisłego centrum.

 


4.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Rakowiecka. :
Tak jestescie tam potrzebni jak dziura w moście.I piekne mury stawiacie.
20 listopada 2016 20:02
CHB 14 Big
mantra