EURO STYL Spółka Akcyjna logoGhelamco Poland logoBusiness House logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGłówka Pracuje logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoOnyx Business Point logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoCity Office logoArchicom logoCHB14 logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

DL Center Point Częstochowa już otwarty!

Biurowiec DL Center Point Częstochowa
Obiekt DL Center Point Częstochowa jest już otwarty! Jest to biurowiec klasy A, który powstał w miejsce dawnego budynku PZU. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących nowy biurowiec w Częstochowie!

Otwarcie częstochowskiego biurowca nastąpiło zgodnie z przewidywaniami Inwestora. Budynek DL Center Point Częstochowa podzielony jest na dwie części: handlowo-usługową oraz biurową. Część handlowo-usługowa została już w 100 proc. skomercjalizowana, natomiast w dalszym ciągu dostępne są powierzchnie biurowe. Warto zauważyć, że DL Center Point to pierwszy w Częstochowie biurowiec klasy A+. Obiekt gwarantuje elastyczną aranżację przestrzeni w zależności od potrzeb wynajmującego. Powierzchnia użytkowa budynku to niemal 9000 mkw., z czego na biura przypada 4200 mkw. 

 

Powierzchnie biurowe funkcjonalnie uzupełniają się z częścią handlowo-usługową, między innymi dzięki ofercie finansowej, gastronomicznej i drogeryjnej. Kompleks oferuje swoim użytkownikom wiele udogodnień. W obiekcie można skorzystać m. in. z siłowni, salonu kosmetycznego, apteki, czy placówki banku PKO. Staranny dobór funkcji towarzyszących na terenie budynku oraz w jego otoczeniu pozwala na podniesienie atrakcyjności DL Center Point Częstochowa i stworzenie pierwszego w regionie kompleksowego centrum biznesowego.


Budynek cechuje wyjątkowa kolorystyka elewacji, wysoki standard, ekologiczne rozwiązania oraz dobra komunikacja z regionem. Charakterystyczny wygląd ma na celu wyróżnienie obiektu z otaczającej go tkanki miejskiej.

 

Biurowiec znajduje się w południowej części Częstochowy przy jednej z ważniejszych ulic miasta – ul. Jagiellońskiej. Lokalizacja obiektu pozwala na bezpośrednią komunikację z drogą krajową DK1. DL Center Point Częstochowa zlokalizowany jest zaledwie 1 km od ścisłego centrum.

 

Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Rakowiecka. :
Tak jestescie tam potrzebni jak dziura w moście.I piekne mury stawiacie.
20 listopada 2016 20:02
mantra