Torus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoLC Corp S.A. logoArchicom logoSpectra Development logoPodium Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

DL Center Point Częstochowa już otwarty!

Biurowiec DL Center Point Częstochowa
Obiekt DL Center Point Częstochowa jest już otwarty! Jest to biurowiec klasy A, który powstał w miejsce dawnego budynku PZU. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących nowy biurowiec w Częstochowie!

Otwarcie częstochowskiego biurowca nastąpiło zgodnie z przewidywaniami Inwestora. Budynek DL Center Point Częstochowa podzielony jest na dwie części: handlowo-usługową oraz biurową. Część handlowo-usługowa została już w 100 proc. skomercjalizowana, natomiast w dalszym ciągu dostępne są powierzchnie biurowe. Warto zauważyć, że DL Center Point to pierwszy w Częstochowie biurowiec klasy A+. Obiekt gwarantuje elastyczną aranżację przestrzeni w zależności od potrzeb wynajmującego. Powierzchnia użytkowa budynku to niemal 9000 mkw., z czego na biura przypada 4200 mkw. 

 

Powierzchnie biurowe funkcjonalnie uzupełniają się z częścią handlowo-usługową, między innymi dzięki ofercie finansowej, gastronomicznej i drogeryjnej. Kompleks oferuje swoim użytkownikom wiele udogodnień. W obiekcie można skorzystać m. in. z siłowni, salonu kosmetycznego, apteki, czy placówki banku PKO. Staranny dobór funkcji towarzyszących na terenie budynku oraz w jego otoczeniu pozwala na podniesienie atrakcyjności DL Center Point Częstochowa i stworzenie pierwszego w regionie kompleksowego centrum biznesowego.


Budynek cechuje wyjątkowa kolorystyka elewacji, wysoki standard, ekologiczne rozwiązania oraz dobra komunikacja z regionem. Charakterystyczny wygląd ma na celu wyróżnienie obiektu z otaczającej go tkanki miejskiej.

 

Biurowiec znajduje się w południowej części Częstochowy przy jednej z ważniejszych ulic miasta – ul. Jagiellońskiej. Lokalizacja obiektu pozwala na bezpośrednią komunikację z drogą krajową DK1. DL Center Point Częstochowa zlokalizowany jest zaledwie 1 km od ścisłego centrum.

 


4.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Rakowiecka. :
Tak jestescie tam potrzebni jak dziura w moście.I piekne mury stawiacie.
20 listopada 2016 20:02
Podium Park banner duży
mantra