Schüco International Polska logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoTorus logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

DL Center Point Częstochowa już otwarty!

Biurowiec DL Center Point Częstochowa
Obiekt DL Center Point Częstochowa jest już otwarty! Jest to biurowiec klasy A, który powstał w miejsce dawnego budynku PZU. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących nowy biurowiec w Częstochowie!

Otwarcie częstochowskiego biurowca nastąpiło zgodnie z przewidywaniami Inwestora. Budynek DL Center Point Częstochowa podzielony jest na dwie części: handlowo-usługową oraz biurową. Część handlowo-usługowa została już w 100 proc. skomercjalizowana, natomiast w dalszym ciągu dostępne są powierzchnie biurowe. Warto zauważyć, że DL Center Point to pierwszy w Częstochowie biurowiec klasy A+. Obiekt gwarantuje elastyczną aranżację przestrzeni w zależności od potrzeb wynajmującego. Powierzchnia użytkowa budynku to niemal 9000 mkw., z czego na biura przypada 4200 mkw. 

 

Powierzchnie biurowe funkcjonalnie uzupełniają się z częścią handlowo-usługową, między innymi dzięki ofercie finansowej, gastronomicznej i drogeryjnej. Kompleks oferuje swoim użytkownikom wiele udogodnień. W obiekcie można skorzystać m. in. z siłowni, salonu kosmetycznego, apteki, czy placówki banku PKO. Staranny dobór funkcji towarzyszących na terenie budynku oraz w jego otoczeniu pozwala na podniesienie atrakcyjności DL Center Point Częstochowa i stworzenie pierwszego w regionie kompleksowego centrum biznesowego.


Budynek cechuje wyjątkowa kolorystyka elewacji, wysoki standard, ekologiczne rozwiązania oraz dobra komunikacja z regionem. Charakterystyczny wygląd ma na celu wyróżnienie obiektu z otaczającej go tkanki miejskiej.

 

Biurowiec znajduje się w południowej części Częstochowy przy jednej z ważniejszych ulic miasta – ul. Jagiellońskiej. Lokalizacja obiektu pozwala na bezpośrednią komunikację z drogą krajową DK1. DL Center Point Częstochowa zlokalizowany jest zaledwie 1 km od ścisłego centrum.

 

Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Rakowiecka. :
Tak jestescie tam potrzebni jak dziura w moście.I piekne mury stawiacie.
20 listopada 2016 20:02
CHB 14 Big
mantra