Ghelamco Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoSpectra Development logoTorus logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vastint bliskie zakupu działki w Katowicach

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Vastint planuje zakupić teren inwestycyjny w Katowicach. Znajduje się on przy ul. Ks. Piotra Skargi. Na tej działce ulokowany jest obiekt hotelowy, który wg planów dewelopera po zakupie terenu zostanie wyburzony.

Vastint Poland podpisało przedwstępną umowę na zakup działki inwestycyjnej o powierzchni ponad 9000 mkw. Na terenie stanowiącym przedmiot transakcji stoi hotel Silesia, który został zamknięty w 2006 r. Deweloper planuje wyburzenie tego obiektu i wybudowanie w jego miejsce zespołu nowoczesnych budynków o funkcji hotelowo-biurowej. 


Na chwilę obecną mamy uzgodnione z prywatnym właścicielem działki wstępne warunki zakupu. Liczymy, że transakcja zostanie zamknięta do końca 2017 r. To pierwszy teren inwestycyjny jaki Vastint planuje pozyskać w Katowicach, ale mam nadzieję, że transakcji będzie więcej. Jesteśmy zainteresowani zakupem kolejnych działek w mieście, co pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na tym rynku lokalnym – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Deweloper ma nadzieję rozpocząć prace budowlane w 2018 roku.

 


0.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra