Karimpol Polska Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoSawig Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoBusiness House logoHexagon logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPartner Capital Group logoWOMAK HOLDING logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCHB14 logoCity Space logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoALLCON INVESTMENT logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vastint bliskie zakupu działki w Katowicach

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Vastint planuje zakupić teren inwestycyjny w Katowicach. Znajduje się on przy ul. Ks. Piotra Skargi. Na tej działce ulokowany jest obiekt hotelowy, który wg planów dewelopera po zakupie terenu zostanie wyburzony.

Vastint Poland podpisało przedwstępną umowę na zakup działki inwestycyjnej o powierzchni ponad 9000 mkw. Na terenie stanowiącym przedmiot transakcji stoi hotel Silesia, który został zamknięty w 2006 r. Deweloper planuje wyburzenie tego obiektu i wybudowanie w jego miejsce zespołu nowoczesnych budynków o funkcji hotelowo-biurowej. 


Na chwilę obecną mamy uzgodnione z prywatnym właścicielem działki wstępne warunki zakupu. Liczymy, że transakcja zostanie zamknięta do końca 2017 r. To pierwszy teren inwestycyjny jaki Vastint planuje pozyskać w Katowicach, ale mam nadzieję, że transakcji będzie więcej. Jesteśmy zainteresowani zakupem kolejnych działek w mieście, co pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na tym rynku lokalnym – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Deweloper ma nadzieję rozpocząć prace budowlane w 2018 roku.

 

Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra