ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCity Office logoPRO-INVEST S.A. logoOnyx Business Point logoLobos Nieruchomości logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGłówka Pracuje logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vastint bliskie zakupu działki w Katowicach

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Vastint planuje zakupić teren inwestycyjny w Katowicach. Znajduje się on przy ul. Ks. Piotra Skargi. Na tej działce ulokowany jest obiekt hotelowy, który wg planów dewelopera po zakupie terenu zostanie wyburzony.

Vastint Poland podpisało przedwstępną umowę na zakup działki inwestycyjnej o powierzchni ponad 9000 mkw. Na terenie stanowiącym przedmiot transakcji stoi hotel Silesia, który został zamknięty w 2006 r. Deweloper planuje wyburzenie tego obiektu i wybudowanie w jego miejsce zespołu nowoczesnych budynków o funkcji hotelowo-biurowej. 


Na chwilę obecną mamy uzgodnione z prywatnym właścicielem działki wstępne warunki zakupu. Liczymy, że transakcja zostanie zamknięta do końca 2017 r. To pierwszy teren inwestycyjny jaki Vastint planuje pozyskać w Katowicach, ale mam nadzieję, że transakcji będzie więcej. Jesteśmy zainteresowani zakupem kolejnych działek w mieście, co pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na tym rynku lokalnym – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Deweloper ma nadzieję rozpocząć prace budowlane w 2018 roku.

 

Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
mantra