INTERBIURO logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCHB14 logoDorbud S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPRO-INVEST S.A. logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoOnyx Business Point logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPartner Capital Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Vastint bliskie zakupu działki w Katowicach

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Vastint planuje zakupić teren inwestycyjny w Katowicach. Znajduje się on przy ul. Ks. Piotra Skargi. Na tej działce ulokowany jest obiekt hotelowy, który wg planów dewelopera po zakupie terenu zostanie wyburzony.

Vastint Poland podpisało przedwstępną umowę na zakup działki inwestycyjnej o powierzchni ponad 9000 mkw. Na terenie stanowiącym przedmiot transakcji stoi hotel Silesia, który został zamknięty w 2006 r. Deweloper planuje wyburzenie tego obiektu i wybudowanie w jego miejsce zespołu nowoczesnych budynków o funkcji hotelowo-biurowej. 


Na chwilę obecną mamy uzgodnione z prywatnym właścicielem działki wstępne warunki zakupu. Liczymy, że transakcja zostanie zamknięta do końca 2017 r. To pierwszy teren inwestycyjny jaki Vastint planuje pozyskać w Katowicach, ale mam nadzieję, że transakcji będzie więcej. Jesteśmy zainteresowani zakupem kolejnych działek w mieście, co pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na tym rynku lokalnym – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Deweloper ma nadzieję rozpocząć prace budowlane w 2018 roku.

 

Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra