INTERBIURO logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoCity Space logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Vastint bliskie zakupu działki w Katowicach

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Vastint planuje zakupić teren inwestycyjny w Katowicach. Znajduje się on przy ul. Ks. Piotra Skargi. Na tej działce ulokowany jest obiekt hotelowy, który wg planów dewelopera po zakupie terenu zostanie wyburzony.

Vastint Poland podpisało przedwstępną umowę na zakup działki inwestycyjnej o powierzchni ponad 9000 mkw. Na terenie stanowiącym przedmiot transakcji stoi hotel Silesia, który został zamknięty w 2006 r. Deweloper planuje wyburzenie tego obiektu i wybudowanie w jego miejsce zespołu nowoczesnych budynków o funkcji hotelowo-biurowej. 


Na chwilę obecną mamy uzgodnione z prywatnym właścicielem działki wstępne warunki zakupu. Liczymy, że transakcja zostanie zamknięta do końca 2017 r. To pierwszy teren inwestycyjny jaki Vastint planuje pozyskać w Katowicach, ale mam nadzieję, że transakcji będzie więcej. Jesteśmy zainteresowani zakupem kolejnych działek w mieście, co pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na tym rynku lokalnym – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Deweloper ma nadzieję rozpocząć prace budowlane w 2018 roku.

 


0.0
Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra