Assa Abloy

O projektowaniu i tworzeniu biur w kobiecym gronie

30 listopada stowarzyszenie WIREP we współpracy z Tétris zorganizowało II Property Walk
30 listopada stowarzyszenie WIREP we współpracy z Tétris zorganizowało II Property Walk. Prelekcje ekspertów połączone zostały z wizytą w biurach JLL, Stanley Black & Decker oraz Wyborowa Pernod Ricard.

W II Property Walk WIREP wzięło udział ponad 70 pań, szeroko reprezentujących sektor nieruchomości komercyjnych. Prelekcje ekspertów zostały połączone z wizytą w biurach JLL (budynek Warsaw Spire), Stanley Black & Decker (budynek Proximo) i Wyborowa Pernod Ricard (budynek Lumen). Do prezentacji wybrane zostały miejsca, które stanowią ciekawy przykład biurowych projektów stawiających na pierwszym planie potrzeby pracownika oraz kulturę organizacyjną firmy.  

 

Dyskusje w kobiecym gronie tworzą wspaniały klimat do wymiany doświadczeń. Konkretnie traktują biznes, ale też kładą duży nacisk na wartości miękkie i trudne do zmierzenia. Property Walk to właśnie impreza, która pozwala dotknąć z bliska tego, co stanowi istotę naszych codziennych wyzwań – mówi Renate Kremer, prezes WIREP.


Spotkanie urozmaiciły także prezentacje na temat najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Poruszone zostały takie tematy jak nowa strategia środowiska pracy (JLL), a także dobre praktyki zarządcze w projektach urządzania powierzchni biurowych (Tétris). Przed kobietą stoi wiele wyzwań: wymaga się od nas wysokich kompetencji, musimy być skuteczne i zorganizowane, łącząc często rolę matki i osoby zajmującej się domem z rolą eksperta na bardzo wymagającym rynku nieruchomości – podsumowała Elżbieta Linsenbarth, Senior Projects’ Coordinator Tétris.


Środki zebrane z biletów na tegoroczną edycję imprezy przeznaczone zostały dla fundacji Katalyst Engineering. Jej misją jest pobudzanie wyobraźni i budowanie zainteresowania uczniów inżynierią i naukami ścisłymi.

 

WIREP - Women in Real Estate in Poland - to organizacja utworzona dla wspierania przedsiębiorczych kobiet biznesu, działających w branży nieruchomości komercyjnych. Jej celem jest wspomaganie rozwoju zawodowego, promowanie równego traktowania oraz stworzenie warunków do nawiązywania kontaktów, wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach oddziałów krajowych i za granicą. 

 


0.0
Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz