Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-BUD logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

ASTORIA Premium Offices oficjalnie otwarta na najemców

Uroczystość otwarcia biurowca ASTORIA (fot. K. Rainka)
W zeszłym tygodniu ASTORIA Premium Offices została oficjalnie otwarta. Cały biurowiec skomercjalizowano już w 50 proc. ASTORIA to pierwsza inwestycja STRABAG Real Estate w Polsce.

Goście celebrowali oficjalne otwarcie ASTORIA Premium Offices w zeszłym tygodniu . Wieczór upłynął w podniosłej atmosferze. Nie jest łatwo budować w centrum miasta, kiedy wszystkie oczy zwrócone są na inwestora. Tym bardziej gratuluję tego projektu – mówił podczas swojego przemówienia Michał Olszewski, wiceprezydent Miasta Stołecznego Warszawa. 


Biurowa część budynku ASTORIA Premium Offices jest już oficjalnie otwarta dla najemców biurowych. Do obiektu przy ul. Przeskok wprowadziły się już pierwsze firmy. Cały biurowiec skomercjalizowany jest już w 50 proc. Na trzecim piętrze obiektu znajduje się siedziba STRABAG Real Estate. Część handlowa ASTORII funkcjonuje już od lipca. 

 

Zależy nam na tym, aby ASTORIA była otwarta dla lokalnej społeczności i angażowała mieszkańców stolicy. Dzięki inicjatywom takim jak uroczysta iluminacja choinki, konkurs fotograficzny czy Jarmark Świąteczny, biurowiec zaczyna zapisywać się w świadomości warszawiaków – mówi Barbara Harrer, dyrektor projektu ASTORIA Premium Offices w STRABAG Real Estate. 


ASTORIA Premium Offices ma 10 kondygnacji od strony zachodniej i 8 kondygnacji od ul. Szpitalnej. Obiekt oferuje niemal 18 000 mkw. Biurowiec jest zielonym budynkiem klasy A. Jest to szósty w Warszawie obiekt, który uzyskał certyfikat LEED Platinum. Generalnym wykonawcą projektu jest Strabag Sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra