Inter-bud Fabryczna - duży

Elegant Podgórza

Sawig Office w Krakowie
Sawig Office w Krakowie
W krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek o eleganckiej, przeszklonej elewacji. Już niedługo zostanie zakończona budowa Sawig Office – nowoczesnego obiektu biurowo-handlowo-usługowego.

Sawig Office to 5-kondygnacyjny budynek, który posiada ok. 3000 mkw. powierzchni użytkowej. Na pomieszczenia biurowe inwestor, tj. firma Sawig Invest Group przeznaczył cztery piętra obiektu, czyli niemal 2500 mkw. Z kolei na parterze o powierzchni 500 mkw. powstaną lokale pod działalność handlowo-usługową. Przestronne piętra o powierzchni ponad 600 mkw. zapewniają swobodę aranżacji, a także komfort pracy.

 

Na uwagę zasługuje lokalizacja biurowca. Powstaje on w prężnie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Podgórze. Obiekt znajduje się w pobliżu ul. Wadowickiej i Kamieńskiego, które stanowią jedne z głównych dróg wlotowych do Krakowa od południa. Lokalizacja budynku umożliwia sprawny dojazd z różnych części Krakowa, zarówno własnymi środkami transportu, jak i komunikacją miejską. Innym atutem usytuowania biurowca Sawig Office jest szybki dojazd do obwodnicy miasta oraz autostrady A4.

 

Budynek sąsiaduje z centrum handlowym Bonarka. Ta bliskość dużego centrum handlowego zapewnia przyszłym najemcom obiektu łatwy dostęp do punktów usługowo-handlowych. W niewielkiej odległości od biurowca znajduje się także historyczna dzielnica Krakowa – Kazimierz. Ta część miasta cechuje się bogatą ofertą usługową i gastronomiczną, z której również będą mogli skorzystać pracownicy oraz goście Sawig Office.

 

Sawig Office to obiekt wyróżniający się oryginalną i funkcjonalną architekturą. Eleganckiego charakteru budynkowi nadaje przeszklona elewacja. Co więcej inwestor postawił nie tylko na wygląd biurowca, ale również na komfort i energooszczędność. Wspomniana wcześniej przeszklona elewacja pozwala na wykorzystanie naturalnego światła do doświetlenia i ogrzania wnętrz, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii elektrycznej. Koszty ogrzewania zredukuje również zastosowana w budynku mechaniczna wentylacja. Poprawi ona także jakość powietrza i komfort pracy. Obiekt będzie również wyposażony w system ogrzewania VRV, całodobową ochronę, instalację przeciwpożarową oraz światłowodowe łącze. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie także podziemny parking oraz miejsca postojowe na rowery.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra