FYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Elegant Podgórza

Sawig Office w Krakowie
Sawig Office w Krakowie
W krakowskiej dzielnicy Podgórze powstaje budynek o eleganckiej, przeszklonej elewacji. Już niedługo zostanie zakończona budowa Sawig Office – nowoczesnego obiektu biurowo-handlowo-usługowego.

Sawig Office to 5-kondygnacyjny budynek, który posiada ok. 3000 mkw. powierzchni użytkowej. Na pomieszczenia biurowe inwestor, tj. firma Sawig Invest Group przeznaczył cztery piętra obiektu, czyli niemal 2500 mkw. Z kolei na parterze o powierzchni 500 mkw. powstaną lokale pod działalność handlowo-usługową. Przestronne piętra o powierzchni ponad 600 mkw. zapewniają swobodę aranżacji, a także komfort pracy.

 

Na uwagę zasługuje lokalizacja biurowca. Powstaje on w prężnie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Podgórze. Obiekt znajduje się w pobliżu ul. Wadowickiej i Kamieńskiego, które stanowią jedne z głównych dróg wlotowych do Krakowa od południa. Lokalizacja budynku umożliwia sprawny dojazd z różnych części Krakowa, zarówno własnymi środkami transportu, jak i komunikacją miejską. Innym atutem usytuowania biurowca Sawig Office jest szybki dojazd do obwodnicy miasta oraz autostrady A4.

 

Budynek sąsiaduje z centrum handlowym Bonarka. Ta bliskość dużego centrum handlowego zapewnia przyszłym najemcom obiektu łatwy dostęp do punktów usługowo-handlowych. W niewielkiej odległości od biurowca znajduje się także historyczna dzielnica Krakowa – Kazimierz. Ta część miasta cechuje się bogatą ofertą usługową i gastronomiczną, z której również będą mogli skorzystać pracownicy oraz goście Sawig Office.

 

Sawig Office to obiekt wyróżniający się oryginalną i funkcjonalną architekturą. Eleganckiego charakteru budynkowi nadaje przeszklona elewacja. Co więcej inwestor postawił nie tylko na wygląd biurowca, ale również na komfort i energooszczędność. Wspomniana wcześniej przeszklona elewacja pozwala na wykorzystanie naturalnego światła do doświetlenia i ogrzania wnętrz, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii elektrycznej. Koszty ogrzewania zredukuje również zastosowana w budynku mechaniczna wentylacja. Poprawi ona także jakość powietrza i komfort pracy. Obiekt będzie również wyposażony w system ogrzewania VRV, całodobową ochronę, instalację przeciwpożarową oraz światłowodowe łącze. Do dyspozycji najemców przeznaczony będzie także podziemny parking oraz miejsca postojowe na rowery.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra