MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoBusiness House logoSpectra Development logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Savills z nowym Dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami

Bartłomiej Łepkowski - nowy Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami Savills
Bartłomiej Łepkowski - nowy Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami Savills
Do Savills jako Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami dołączył Bartłomiej Łepkowski. Będzie on sprawował nadzór nad nieruchomościami handlowymi i biurowymi dla klientów w Polsce oraz odpowiadał za rozwój usług i biznesu w obszarze zarządzania nieruchomościami i aktywami.

Bartłomiej Łepkowski posiada niemal 20-letnie doświadczenie w sektorach nieruchomości i bankowości, w tym w zakresie zarządzania nieruchomościami i wartością budynków, wynajmu nieruchomości i restrukturyzacji portfeli. Przed dołączeniem do Savills Bartłomiej Łepkowski przez 10 lat był związany z firmą Knight Frank, w której odpowiadał za zarządzanie zarówno pojedynczymi nieruchomościami, jak i całymi portfelami aktywów. Zarządzał on zespołem ekspertów, a także odpowiadał za asset management, w tym aktywów wymagających restrukturyzacji, nieruchomości o mieszanej funkcji i terenów inwestycyjnych. 

 

Bartłomiej Łepkowski ukończył Wydział Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (Royal Institution of Chartered Surveyors - MRICS).

 

Cieszę się, że Bartłomiej zgodził się dołączyć do naszego zespołu i poprowadzić Dział Zarządzania. Jestem przekonany, że jego wieloletnia znajomość rynku, profesjonalizm, przywiązanie do jakości, umiejętność zarządzania zespołem i zdolności interpersonalne wpłyną na umocnienie naszej pozycji na rynku. Decyzja o powierzeniu Bartłomiejowi roli dyrektora zespołu wpisuje się w naszą strategię stworzenia w Savills najlepszych na rynku kompetencji w obszarze zarządzania nieruchomościami i wartością budynków. Stawiamy sobie ambitne cele i jestem przekonany, że razem z Bartłomiejem i resztą zespołu je osiągniemy – mówi Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający Savills w Polsce.      

 


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz
mantra