bcb wrzesień 2020

Savills z nowym Dyrektorem Działu Zarządzania Nieruchomościami

Bartłomiej Łepkowski - nowy Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami Savills
Bartłomiej Łepkowski - nowy Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami Savills
Do Savills jako Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami dołączył Bartłomiej Łepkowski. Będzie on sprawował nadzór nad nieruchomościami handlowymi i biurowymi dla klientów w Polsce oraz odpowiadał za rozwój usług i biznesu w obszarze zarządzania nieruchomościami i aktywami.

Bartłomiej Łepkowski posiada niemal 20-letnie doświadczenie w sektorach nieruchomości i bankowości, w tym w zakresie zarządzania nieruchomościami i wartością budynków, wynajmu nieruchomości i restrukturyzacji portfeli. Przed dołączeniem do Savills Bartłomiej Łepkowski przez 10 lat był związany z firmą Knight Frank, w której odpowiadał za zarządzanie zarówno pojedynczymi nieruchomościami, jak i całymi portfelami aktywów. Zarządzał on zespołem ekspertów, a także odpowiadał za asset management, w tym aktywów wymagających restrukturyzacji, nieruchomości o mieszanej funkcji i terenów inwestycyjnych. 

 

Bartłomiej Łepkowski ukończył Wydział Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (Royal Institution of Chartered Surveyors - MRICS).

 

Cieszę się, że Bartłomiej zgodził się dołączyć do naszego zespołu i poprowadzić Dział Zarządzania. Jestem przekonany, że jego wieloletnia znajomość rynku, profesjonalizm, przywiązanie do jakości, umiejętność zarządzania zespołem i zdolności interpersonalne wpłyną na umocnienie naszej pozycji na rynku. Decyzja o powierzeniu Bartłomiejowi roli dyrektora zespołu wpisuje się w naszą strategię stworzenia w Savills najlepszych na rynku kompetencji w obszarze zarządzania nieruchomościami i wartością budynków. Stawiamy sobie ambitne cele i jestem przekonany, że razem z Bartłomiejem i resztą zespołu je osiągniemy – mówi Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający Savills w Polsce.      

 


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz